Огляд "Самсунг Таб 4". Планшет: характеристики, відгуки, вартість

797 0 Новини високих технологій

У 2014 році південнокорейська компанія Samsung оновила лінійку своїх планшетів "Гелаксі Таб". В результаті цього оновлення на ринок вийшов планшет "Гелаксі Таб 4101", де останні цифри – діагональ дисплея (також є моделі з 7.0 та 8.0-дюймовим екраном). Пристрій отримало неоднозначну оцінку серед користувачів різних профільних ресурсів. Хтось стверджував, що планшет – відмінне рішення для роботи і розваг. Інші ж, навпаки, пристрасно доводили, що девайс помітно поступається своїм конкурентам майже у всьому і ніяк не вартий уваги публіки. Яка ж з цих двох точок зору виявилася правильною?


Огляд "Самсунг Таб 4". Планшет: характеристики, відгуки, вартість

Характеристики планшета

На думку другої сторони, має "Самсунг Таб 4" планшет характеристики, які ніяк не відповідають флагманським. Чи це Так? Дійсно, з точки зору технічного оснащення він сильно застарів навіть на момент випуску. HD-матриця (а в Samsung Tab 4 встановлена матриця з роздільною здатністю 1280x800), загалом-то, непогана, але її зовсім недостатньо для створення якісного зображення на екрані більш 10 дюймів в діагоналі. До того ж процесор, який інженери компанії встановили в планшет, також не задовольняє сучасним запитам користувачів. В кращому разі на такому чипі, що працює в парі з 1.5 гігабайтами оперативної пам'яті, можна скоротати вечір за грою в які-небудь Angry Bird або в першу частину Injustice, або попрацювати в нетребовательном офісі (до речі, офіс вже встановлено). Але не більше. Може бути, можна використовувати планшет для зберігання даних? Немає. У базовій комплектації доступний лише 16 гігабайт – формально. Фактично ж тільки 12. Звичайно, є слот для карти пам'яті, але він підтримує тільки microSD-карти, обсяг яких не перевищує 64 гб.


Огляд "Самсунг Таб 4". Планшет: характеристики, відгуки, вартість
На хороші камерні модулі розраховувати теж не доводиться. Основна камера 3 мп, фронтальної – 1.3 мегапікселя. Ніяких серйозних результатів в плані зйомки фото або відео добитися не вдасться, але от, наприклад, робити відеодзвінки Skype або інших месенджерах можна без проблем. Ні про яку високошвидкісної передачі даних мова, звичайно ж, не йде. У кращому випадку в планшеті буде роз'єм для SIM-карт. Тоді він буде підтримувати формати передачі даних 2G і 3G. Модуль Wi-Fi і Bluetooth, природно, в наявності. Так що дійсно, в підсумку має "Самсунг Таб 4" планшет характеристики досить низького рівня.

Автономність і плавність роботи пристрою

Радує, до речі, час автономної роботи. Батарея на 6800 маг укупі з непогано оптимізованої (а це для Samsung рідкість) оболонкою TouchWiz, яка працює на 442-версії ОС Android, дозволяє використовувати планшет без додаткової зарядки протягом 2-3 днів. Можна і набагато довше, до речі. Все залежить від того, наскільки інтенсивно використовується "Самсунг Гелаксі Таб 4101". До речі кажучи, ЗА планшета офіційно можна оновити до 502-версії Android OS.
Огляд "Самсунг Таб 4". Планшет: характеристики, відгуки, вартість
Причому завдяки все тій же непоганий оптимізації системи планшет працює досить плавно і не схильний до того, щоб несподівано зависати. Хоча, безумовно, баги, фризи та інші невеликі неполадки присутні. Але від них повністю не вдалося позбутися ще нікому.

Вартість "Самсунг Гелаксі Таб 4101"

І взагалі-то, всі недоліки і вади можна було б пробачити, якби не вартість пристрою. Продавці просять за "Samsung Tab 4" від 16 тисяч рублів і більше. І це при тому що Xiaomi в 2016 році випускає планшети в рази потужніший за ту ж ціну. Хоча можна навіть не брати в розрахунок китайські компанії. У самій Samsung є куди більш цікаві рішення з цього ж сегменту пристроїв за приблизно таку ж ціну.

Відгуки користувачів про пристрої

Але навіть незважаючи на всі багато користувачів позитивно відгукуються про планшеті. Багатьох цілком влаштовує його дозвіл дисплея, працездатність тощо. Адже не всіх хвилює, скільки коштує планшет "Самсунг Таб 4". Для деяких покупців 4500 - не така вже велика сума за покупку. Також не всіх хвилює, що має "Самсунг Таб 4" планшет характеристики, ніяк не відповідають його ціні. Він, притому що явно застарів, все ще здатний забезпечувати користувачів тим, що вони вимагають від планшета. Парадоксально, але це дійсно так.
Огляд "Самсунг Таб 4". Планшет: характеристики, відгуки, вартість
В основному можна чути описують планшет "Самсунг Таб 4" відгуки, вихваляють пристрій. Багато хто, до речі, одним з головних достоїнств пристрою вважають надійність. Благо, в компанії дійсно навчилися робити якісні продукти, які не почнуть втрачати деталі через рік або півтора використання. Так що не можна однозначно сказати, чи хороше "Гелаксі Таб 4" пристрій чи ні. Але ось що можна однозначно запевнити: у 2016 році на ринку є пристрою в рази краще, які набагато більше варті уваги покупців, ніж "Таб 4". Наприклад, пристрої тієї ж E-серії лінійки "Гелаксі Таб" від тієї ж компанії куди краще і потужніше, ніж "Гелаксі Таб 4". При цьому розмір дисплея приблизно той самий. Або, наприклад, непоганою альтернативою планшету можуть стати TAB-лінійки від китайського виробника Lenovo. Зрештою, навіть лінійка ZenPad від ASUS включає в себе планшети, характеристики яких на голову вище, а ціна часто нижче. Так що має все ж "Самсунг Таб 4" (планшет) досить скромні характеристики.

Популярі новини
Загрузка...