Відеореєстратор Mystery MDR-650: плюси і мінуси

113 0 Новини високих технологій

Відеореєстратори начебто Mystery MDR-650 є невід'ємною частиною будь-якого автомобіля. Призначені вони для фіксації усього, що відбувається на дорозі. Про функціональні можливості для даної моделі ви дізнаєтеся зі статті.

Культура гаджетів

У зв'язку з розвитком технічного прогресу великі міста щодня перевантажуються потоками автомобілів. На жаль, залізниці, автомагістралі і транспортні розв'язки не будуються з такою швидкістю, як зростає чисельність автовласників. Це призводить до транспортного колапсу у великих містах, і складні багатогодинні пробки — не найгірший результат такого індустріального процесу. Ймовірність виникнення аварії значно зростає. І все важче водієві стає довести свою правоту та покарати винуватця. Особливо якщо останній зник з місця події.


Відеореєстратор Mystery MDR-650: плюси і мінуси
Саме в таких умовах і зародилася культура масового відеоспостереження. Складно уявити в сучасній Росії автомобіліста, жителя великого міста, без авторегістратора начебто Mystery MDR-650 або якого-небудь іншого. Користуватися такими пристроями було так само природно, як вмиватися і чистити зуби.

Про Mystery MDR-650

Інструкція відеореєстратора описує всю багатофункціональність системи: відбувається циклічний запис на одну-єдину камеру з кутом огляду 120°, яка може повертатися на 180°. Відеозапис здійснюється в дозволі 1280 x 960. Ролики записуються по 3510 і 15 хвилин. Між ними йде розрив приблизно в 3 секунди. Файли зберігаються у форматі avi. Зйомка здійснюється як на денному, так і нічному режимі.
Відеореєстратор Mystery MDR-650: плюси і мінуси
Дана модель оснащена вбудованою акумуляторною батареєю ємністю 500 маг, однак передбачено живлення від бортової мережі автомобіля. У Mystery MDR-650 має власний екран в два дюйма для перегляду відзнятого відеоматеріалу. Крім того, пристрій можна підключити до комп'ютера через USB-провід, щоб поглянути на відео на широкому екрані.


Стандартне кріплення на присоску. Виріб невелике за розмірам — всього 50 x 97 x 22 мм.

Позитивні відгуки

Відеореєстратор Mystery MDR-650 заслужив увагу автомобілістів завдяки простоті у використанні і низькою вартістю. У відгуках користувачів зазначено, що виріб коштує своїх грошей, запис здійснюється добре, без зависань і вильотів, номери автомобілів видно як у світлий, так і в темний час доби.
Відеореєстратор Mystery MDR-650: плюси і мінуси
Багатьох радує мінімум дій для включення і виключення гаджета: водій просто сідає в машину, підключає виріб в прикурювач, починається запис. Висмикує з нього — відключається. Немає ніяких складних і важкодоступних клавіш, які потрібно знайти на корпусі. Тішить водіїв і можливість повернути камеру для зйомок як салону авто, так і інспектора ДПС, коли той підходить до водійських дверей.

Негативні відгуки

Який б гарною не була модель, але і в неї знайдуться свої недоліки. На жаль, негативних відгуків про Mystery MDR-650 більше, ніж позитивних. Наприклад, багато хто відзначають, що пристрій перестає функціонувати після декількох годин роботи, зависає і вимикається.
Багато скаржаться на погану якість відеозапису, що йде врозріз з позитивними відгуками про таке. Відзначено, що при включенні завантажує ефір радіо перешкодами. Присоска не відрізняється надійністю, тому доводиться миритися з тим, що гаджет періодично відвалюється з лобового скла.
Відеореєстратор Mystery MDR-650: плюси і мінуси
Щодо того, чи видно номери машин, зазначено, що їх можна розгледіти при денному світлі лише на близькій відстані в режимі паузи. Вночі тільки відблиски будуть видні. Відзначено, що інтервал між записами зовсім не 3 секунди, як заявлено в описі вироби, а всі 10.

Цінова політика

Вартість невисока: від 2000 до 3000 рублів. В принципі, Mystery MDR-650 своїх грошей коштує — недороге, невибаглива пристрій з обмеженим набором функцій і можливостей.

Підсумок

Резюмуючи, слід сказати, що гаджет не так вже й хороший. Краще додати трохи грошей і придбати модель, що зарекомендувала себе на ринку видеогаджетов. До того ж такий інтервал між записом відео загрожує тим, що деталі аварії можуть бути не зняті. Щоб уникнути подібних казусів рекомендується купувати модель з вбудованим датчиком удару. Інша назва — G-сенсор. Модуль автоматично запускає запис при різкому зростанні тиску на автомобіль. Файл переміщується в директорію, захищену від перезапису. Функція фіксує час до виникнення дорожньо-транспортної пригоди і після (настроюється в опціях). Таким чином, зловмисник не піде безкарним, адже інформація про нього зафіксується на камеру.
Крім того, корисними властивостями є: антирадар, GPS-навігатор і функція попередження сну. Остання не особливо актуальна в умовах міста, частіше використовується далекобійниками на великих відстанях.
Відеореєстратор Mystery MDR-650: плюси і мінуси
При виборі вироби рекомендується звертати увагу на присутність WDR-технології. Завдяки такої підвищується якість зйомки в темний час доби. При недоліку світла темні кути висвітлюються, а яскраві трохи затінюються. В результаті при русі вдень зображення не стає «засвіченим», якщо промінь сонця потрапляє в об'єктив, а вночі виходить занадто темним. Номери автомобілів стають цілком розбірливими. Однак такі моделі коштують на порядок дорожче, але такі витрати будуть цілком і повністю виправданими. На надійний гаджет хоч і доведеться витратити багато грошей, але від нього буде більше користі, ніж від дешевого зразка, який прослужить не дуже довгий час і спокійнісінько залишиться де-небудь в сміттєвому баку або буде проданий з рук вдвічі дешевше невдалому автомобілісту. Так що кілька разів подумайте, перед тим як купувати відеореєстратор в свій автомобіль.

Популярі новини
Загрузка...