Відеореєстратор-антирадар Vizant 750st: огляд, характеристики і відгуки власників

326 0 Новини високих технологій

У сучасному суспільстві важко уявити автомобіліста, який би не встановив на лобове скло засіб відеофіксації. У статті піде мова про те, для чого це потрібно, а також про гаджеті Vizant 750st.

Відеореєстратор-антирадар Vizant 750st: огляд, характеристики і відгуки власників

Потреба в коштах спостереження

Так вже склалося історично, що водії звикли перестраховуватися на випадок непередбачених обставин. У зв'язку з глобальною перевантаженістю мегаполісів автомобілями зросла ймовірність ДТП. Причому нерідкі такі випадки, коли людині вдається втекти з місця події, або ситуація така, що незрозуміло, хто правий, а хто винен. Для цього і монтуються на лобове скло відеореєстратори Vizant 750st (або якась інша модель), здатні фіксувати все, що відбувається, забезпечуючи водієві надійну доказову базу. Завдяки використанню засобів відеоспостереження повністю зійшли на немає шахрайські дії на дорогах, які почалися ще в середині 90-х, коли злочинці навмисно провокували аварію, щоб шантажувати водія і вимагати незаконними методами великі суми.


Зараз таке можна побачити лише в кіно. Та й камери відеоспостереження, встановлені мало не на кожному стовпі, також допоможуть відтворити деталі зіткнення, якщо реєстратор зняв не всі.
Відеореєстратор-антирадар Vizant 750st: огляд, характеристики і відгуки власників

Опис

Відеореєстратор з функцією антирадара Vizant 750st зацікавив водіїв не тільки своїм дизайном, але і можливостями. Справа в тому, що гаджет виконаний як дзеркало заднього виду і по суті таким і є. Тому просто кріпиться замість свого менш функціонального «прабатька», позбавляючи від необхідності установки будь-яких додаткових пристроїв на лобовому склі. Vizant 750st відмінно функціонує як антирадар, безпомилково розпізнаючи сигнали сучасних комплексів визначення швидкості. Працює з такими діапазонів випромінювання, K, Ultra K, Ka, X і Ultra X.


У гаджеті передбачена настройка рівнів чутливості (всього їх три), що дозволяє відрегулювати роботу виробу в разі виникнення помилкових спрацьовувань. Сповіщення відбувається за допомогою звукового інформування та світлової індикації. Є одна камера, яка здійснює запис відео у форматі HD (1280 x 720) з частотою 30 кадрів в секунду. Зображення на виході чітке, завдяки куту огляду 120° вдається зняти всі чотири смуги руху, включаючи дорожні знаки та номери автомобілів. Можливість перегляду запису прямо на місці ДТП забезпечує дисплей в 43 дюйма.
Відеореєстратор-антирадар Vizant 750st: огляд, характеристики і відгуки власників

Чого не вистачає?

Як правило, водії обирають собі «друга і помічника» для однієї мети: фіксувати все, що відбувається навколо. Для цього потрібна наявність WDR-технології, завдяки якій здійснюється якісний запис у будь-який час доби, яка грунтується на принципі балансування інтенсивності зображення: найтемніші місця освітлюються, а найбільш яскраві — затемняються. Саме WDR дозволяє здійснювати якісну зйомку в темний час доби при слабкій освітленості вулиці. У Vizant 750st в інструкції такої функції не заявлено, що є прикрим недоліком. Крім того, важливу роль відіграє G-сенсор, інша назва якого датчик удару. Модуль фіксує момент різкого зростання навантаження на транспортний засіб і момент спаду швидкості. При цьому автоматично вмикається запис відео, файл поміщається в особливу область карті пам'яті, захищену від стирання.
Якщо ж автомобіль хтось врізався на стоянці, знову ж стартує автоматична зйомка. Тому відсутність такого корисного модуля, як електронний акселерометр, значно знижує імовірність зафіксувати на відео винуватця дорожньо-транспортної події.

Вартість

Ціна Vizant 750st досить чимала — від 10000 до 10500 рублів. Хоча за ті ж гроші можна підібрати й інші варіанти таких «розумних дзеркал» з вищезгаданими функціями. Наприклад, дзеркало-реєстратор Car Dvr Mirror.
Відеореєстратор-антирадар Vizant 750st: огляд, характеристики і відгуки власників

Позитивні відгуки

Vizant 750st хвалять за компактність і зручність в експлуатації. Немає великої кількості проводів, яке може дратувати (мова йде про звичайних гаджетах, що кріпляться на лобове скло). Згідно відгуками, дана модель відмінно виглядає в салоні автомобіля як частина інтер'єру і не створює відчуття завантаженості. Задоволені водії якістю запису, а також зручністю установки пристрою — міцно і надійно, не відвалюється, коли потрібно повернути камеру вбік для запису розмови з інспектором ГИБДД. Окремо водії відзначають таке дизайнерське рішення, як затемнене скло камери, що позбавляє можливості «засвітки» зображення фарами зустрічних машин у нічний час. Дуже багато відгуків, де сказано про незамінності даного гаджета, які характеризують такий як оптимальне співвідношення ціни та якості. До того ж автомобілісти хвалять виріб за відсутність необхідності вникати в складні налаштування опцій, зазначається, що розібратися в меню дуже легко.
Відеореєстратор-антирадар Vizant 750st: огляд, характеристики і відгуки власників

Негативні відгуки

Таких мало. В основному скаржаться на погану якість зйомки в нічний час, що не дивно — темрява ж. Суттєві зауваження у відгуках про функції антирадара: коректно розпізнаються радари типу «Стрілка»,-діапазону пристрій зовсім не відповідає заявленому опису. Зазначено, що спрацьовування відбувається, тільки коли машина вже проїхала під камерою. Крім того, відеофайли зберігаються в дуже великому обсязі - 500 мегабайт при тривалості у 3 хвилини. Кому щось доставляє незручність, згідно з відгуками, необхідність прокладки шнура під обшивкою автомобіля. В іншому випадку фактор скритності втрачається. Мабуть, це необхідна жертва, на яку доводиться йти. Адже альтернативою можуть бути стандартні гаджети, не «замасковані» під дзеркало заднього виду. Зустрічаються й негативні коментарі, що суперечать позитивним: автолюбителі вказують на часті помилкові спрацьовування, висловлено припущення, що антирадар Vizant 750st може реагувати на гаджети в проїжджаючих повз транспортних засобах. І також якість відео жахливе (навіть у світлий час доби), держномери можна розрізнити тільки в режимі паузи.

Відзначені і невдалі спроби підключення камери заднього виду до виробу: зображення з додаткового пристрою стає надмірно яскравим. Можливо, справа в поганій сумісності програмного забезпечення.
Відеореєстратор-антирадар Vizant 750st: огляд, характеристики і відгуки власників

Інформація висновок

Резюмуючи, слід сказати, що в цілому даний девайс характеризують позитивно. «Плюсових» коментарів дуже багато, негативних менше. Але при виборі все ж слід детально вивчити відгуки. А краще всього розшукати одного з такою ж моделлю гаджета і самостійно перевірити коректність роботи даного пристрою, щоб вирішити для себе, чи варто купувати відеореєстратор Vizant 750st або ж ні. Адже якісно зняте відео допоможе досконало відновити деталі дорожньо-транспортної пригоди, що сприяє швидкому розгляду справи в правоохоронних органах.

Популярі новини
Загрузка...