Навігатор Subini GR4: технічні характеристики і відгуки

314 0 Новини високих технологій

Так вже сталося, що використання пристроїв в автомобілях щільно увійшло в повсякденне життя. У статті буде розказано про навігаторі Subini GR4 STR і про його функціональних можливостях.

Навігатор Subini GR4: технічні характеристики і відгуки

Для чого потрібні ці пристрої?

Застосування допоміжних пристроїв, що не входять в стандартну комплектацію автомобіля, стало таким же природним явищем, як вмиватися або чистити зуби. Відеореєстратори Subini GR4 STR (або будь-які інші моделі) стали невід'ємними складовими транспортного засобу, і тепер його відсутність на лобовому склі десь біля дзеркала заднього виду створює відчуття незавершеності. Перевантаженість великих міст різного виду машинами створює загрозу не тільки навколишньому середовищу, але й здоров'ю і безпеці будь-якого водія. Не завжди вдається коректно відтворити деталі дорожньо-транспортної пригоди, особливо якщо винуватець зумів втекти.


Тут і приходять на допомогу видеогаджеты, здатні не тільки зафіксувати держномер автомобіля, але і деталі самого інциденту. Важливо лише стежити за наявністю вільного місця на карті пам'яті, рівнем зарядки акумулятора і справністю самого виробу.
Навігатор Subini GR4: технічні характеристики і відгуки

Властивості і характеристики

Дана модель була сконструйована за принципом «все в одному», бо поєднує в собі реєстратор, антирадар та навігатор. Subini GR4 використовують ще і в якості електронної книги і мультимедійного плеєра, що підтримує всі популярні аудіо - і відеоформати. Гаджет жартома називають легальним шпигуном, адже об'єктив камери встановлений так, що непомітний неозброєним оком, а чутливий мікрофон здатний записувати всі розмови. Підтримується можливість оновлення карт місцевості, зручного прокладання маршруту. Виріб навіть розпізнає голосові команди, що значно спрощує експлуатацію. Має кольоровий LCD-монітор з діагоналлю в 7 дюймів і роздільною здатністю 800 x 480 пікселів. Екран сенсорний, управління здійснюється як за допомогою натискання кнопок пальцем, так і за допомогою спеціального пера.


Процесор не Ambarella, як у більшості відеореєстраторів, а MediaTek MT3351 з частотою 600 мегагерц, вбудованою пам'яттю до 4 гігабайт, а також оперативкою 64 Мб. Була також випущена удосконалена модель з маркуванням V2 яка відрізнялася від оригіналу більш якісної оптичною лінзою на відеокамері, розміром ОЗП 128 Мб, вбудованою пам'яттю 8 Гб.

Додаткові можливості

В якості мультимедійного програвача Subini GR4 STR працює з форматом MP3 а відеофайли приймає від ASF і WMV до 3GP і MP4. Вбудований FM-трансмітер, відеореєстратор і радар-детектор. Останній працює на відстані від 800 до 1100 метрів і вловлює сигнали пристроїв визначення швидкості типу «Стрілка», «Візир», «Кріс-П» і «Бінар». Інтегрований модуль GPS разом з координатами камер і фіксаторів швидкості. Передбачена можливість додавання власних міток. Електронна книга сприймає тільки файли в форматі TXT.
Навігатор Subini GR4: технічні характеристики і відгуки

Позитивні відгуки

Subini GR4 STR цінується автомобілістами за швидку роботу, багатофункціональність і зовнішню привабливість. Судячи по коментарям, купувався любителям дальніх поїздок з метою не заблукати. Супутники ловить швидко, зависань не спостерігається.
Відзначається також, що операційна система Windows CE 6.0 знаходить самостійно com-порти для оновлення всіх необхідних складових пристрою до самої останньої версії.

Негативні відгуки

На жаль, на смак і колір товаришів немає, тому і на Subini GR4 багато скарг. По-перше, багато хто відзначає, що програмне забезпечення "Навітел" не ліцензовано і тому не дає можливості оновитися (хоча кому-то все ж таки вдалося). По-друге, власники відзначають, що виробник рекомендує звертатися до "Навітел" для придбання ключа активації, а ті, у свою чергу, відповідають, що не займаються реалізацією подібних речей. У підсумку клієнт був змушений повернути гаджет назад в магазин, де теж не знали, як бути. По-третє, скарги надходили і на некоректну роботу самого реєстратора: часті зависання, які лікувалися лише примусової перезавантаженням. Крім того, автомобілісти відзначають, що після виключення виріб продовжує функціонувати в режимі радар-детектора і дратувати оточуючих сигналами, які відключаються лише шляхом вилучення шнура з бортової мережі. Можливо, просто заводський брак, бо в інструкції є докладні описи, як відключати звук. Тим не менш ряд клієнтів не рекомендує Subini GR4 до придбання. Інші ж, навпаки, кажуть, що гаджет коштує своїх грошей (8500 рублів в 2013 році).
Навігатор Subini GR4: технічні характеристики і відгуки

Висновок

Резюмуючи, слід зазначити, що найбільшим мінусом є той факт, що модель давно знята з виробництва (приблизно в 2013 році) і знайти її можна хіба що на «Авіто», купивши у кого-небудь з рук. Знову ж таки, автомобілісти, зацікавлені в коректній фіксації всього на відео, обурюються, що в такої гарної моделі відсутні G-сенсор і WDR-технологія. Функції дуже корисні, адже якісно зняте відео є гарантом того, що деталі автокатастрофи будуть відновлені досконально. Якщо наявність таких опцій, як програвання аудіо і відео ще зрозуміло (водій може подивитися ролик в пробці або послухати музику в дорозі), то функція електронної книги залишає більше питань, ніж відповідей. Складно уявити автомобіліста, який керує транспортним засобом, паралельно читаючи цікаву книгу семидюймовим LCD-моніторі. Адже в такому випадку ймовірність ДТП зростає в рази. Припущення, що така читається в період простою автомобіля, актуальна тільки для далекобійників. І то в період розвантаження або навантаження товару або відпочинку. До того ж така експлуатація виробу швидко розрядить акумулятор.
Навігатор Subini GR4: технічні характеристики і відгуки
Всі інші ж функції Subini GR4 STR дозволяють позитивно оцінювати прилад, але все ж у ньому маса опцій, що відволікають увагу водія. Тому перед вибором вироби слід визначитися з властивостями, які хотілося б побачити в майбутньому помічника автомобіліста. Адже гаджет має допомагати, а не відволікати. Правильно роблять багато водіїв, коли знайомляться з коментарями, дивляться оглядові відео, що дозволяють оцінити якість роботи відеореєстратора, а також консультуються не тільки з продавцями в магазинах, але і зі знайомими, які раніше стикалися з подібними моделями.

Популярі новини
Загрузка...