Відеореєстратор SHO-ME HD-7000SX: позитивні і негативні відгуки

269 0 Новини високих технологій

Використання відеореєстраторів стало, мабуть, таким же звичайним явищем, як приймати їжу або чистити зуби. З допомогою пристроїв на зразок SHO-ME HD-7000SX водій з легкістю зафіксує ситуацію на дорозі. Детальніше про виріб піде мова в статті.

Культура гаджетів

Технічний стрибок, яким характеризується XXI століття, призвів до наростаючого темпу виробництва і масового придбання автомобілів. Автостради і транспортні розв'язки не встигають будуватися так само швидко, тому у великих містах досить часто виникають затори та аварії. Щоб відновити деталі автокатастрофи і покарати винуватця (який нерідко ховається з місця події), використовуються відеореєстратори. SHO-ME HD-7000SX — один з таких. Надійно закріплений на лобовому склі гаджет — відмінний помічник автомобіліста.
Відеореєстратор SHO-ME HD-7000SX: позитивні і негативні відгуки

Про влаштування

Виріб має вбудований екран з діагоналлю 27", за допомогою якого можна переглядати записані відеоролики. Запис відео циклічна і відбувається у вирішенні 1440 x 1080 пікселів. Кут огляду камери 140 °. Штамп дати і часу накладається на зображення в рядку субтитрів. У конструкції виробу SHO-ME HD-7000SX є мікрофон, який можна вимкнути за непотрібністю.


Файли зберігаються на флешку на 32 Гб у форматі AVI. Ролики тривають 3 5 або 10 хвилин в залежності від виставлених опцій. Важливим моментом, гідним згадки, є наявність G-сенсора в пристрої. Це електронний сенсор, що фіксує час аварії за трьома вимірами. Функція дозволяє зафіксувати на камеру все, що відбувалося до і після дорожньо-транспортної пригоди. При активації датчика удару автоматично стартує запис, файл поміщається в спеціальну папку на карті пам'яті, захищену від стирання і перезапису. Автоматично накладається час і дата незалежно від налаштувань. Відзначається момент зростання навантаження на автомобіль і зміна швидкості руху. G-сенсор в SHO-ME HD-7000SX потрібно відкалібрувати перед поїздкою, встановивши ступінь чутливості. В іншому разі пристрій буде реагувати на будь-який різкий поворот або поштовх, а пам'ять заповниться файлами, захищеними від автоматичного видалення.


Відеореєстратор SHO-ME HD-7000SX: позитивні і негативні відгуки

Позитивні відгуки

SHO-ME HD-7000SX відзначається автомобілістами як надійний і компактний пристрій. Подобається кут огляду, чітка картинка і простота в експлуатації. Згідно з коментарями, якість зйомки на висоті в нічний час доби і вдень. Кріплення надійне — присоска не відвалюється від лобового скла.

Негативні відгуки

Незважаючи на велику кількість позитивних думок споживачів, є і негативні. Зокрема, зазначено, що якість зовсім не таке високе, як заявлено: держномери у форматі FullHD помітні тільки з близької відстані. Виявлені неполадки з записом файлів: перезапис не працює, доводиться форматувати карту пам'яті.
Відеореєстратор SHO-ME HD-7000SX: позитивні і негативні відгуки

Підсумок

Резюмуючи, слід зазначити, що товар коштує своїх грошей: оптимальний набір характеристик, та ще і G-сенсор всього за 2250 рублів. Один тільки нюанс: з 2016 року гаджет важко знайти в продажу. Виріб непогане, як і вся лінійка пристроїв під брендом SHO-ME. Однак під час вибору слід визначитися, які можливості хочеться бачити в відеореєстраторові, а потім тільки вибирати модель для авто.

Популярі новини
Загрузка...