Пилосос Electrolux Z7870: відгуки, характеристики

237 0 Новини високих технологій

Прибирання за допомогою пилососа багато в чому полегшив життя сучасних домогосподарок. Функціональність цих електричних помічників постійно зростає, оскільки їх розробники придумують все нові і нові насадки і можливості. Крім того, поліпшуються системи фільтрації повітря, прогоняемого двигуном через апарат. Однією з моделей, які отримали такі поліпшення системи фільтрів, є пилосос Electrolux Z7870. Відгуки про нього допоможуть розібратися, наскільки він хороший, і чи варто купувати його для побутового використання в своїй квартирі.

Основні характеристики

Розглянута модель відноситься до категорії пилососів, мають безмішковий тип фільтрації повітря. Весь сміття накопичується в спеціально сконструйованому контейнері. Його внутрішня форма зроблена таким чином, щоб завихрення повітря пресували сміття у відведених для цього поглибленнях без застосування мішків, які постійно забиваються, пропускають дрібну пил і погіршують силу всмоктування.


Пилосос Electrolux Z7870: відгуки, характеристики
В якості силового агрегату використовується двигун потужністю 1800 Ват, що є досить високим показником для побутових пилососів. Цієї потужності достатньо, щоб видаляти пил з важкодоступних місць, а також якісно вичищати будь-які типи килимових покриттів. На корпусі передбачений регулятор, яким можна знизити силу всмоктування при роботі з делікатними типами паласів або тканин. Він призначений для сухого прибирання, тому збирати воду або працювати з вологими поверхнями з його допомогою не можна. У продажу бувають пилососи цієї моделі в двох колірних варіантах - з переважаючим червоним або синім кольором. Обидва досить яскраві і здатні вигідно виділятися на тлі навколишнього інтер'єру. Корпус виконаний з досить міцного пластику, що забезпечує довгий термін служби і стійкість до ударам і навіть падінь.


Комплектація

Крім самого пилососа, у заводському комплекті поставки є гнучкий шланг довжиною близько 2 метрів, а також зручна телескопічна металева трубка, висоту якої можна налаштовувати для комфортної роботи. Для того щоб повноцінно розкрити здібності характеристик пилососа Electrolux Z7870 в якості основних насадок застосовується стандартна «підлога-килим» з перемикачем режимів, а також спеціальна насадка для паркету, ламінату або лінолеуму.
Пилосос Electrolux Z7870: відгуки, характеристики
Додатково виробник укомплектував пилосос щілинною насадкою, функціональність якої може бути розширена за допомогою наконечника з дрібної щіткою, призначеного для роботи на твердих поверхнях.

Система фільтрів

В якості основного пилозбірника виступає інноваційний циклон для пилососа. Він являє собою круглу ємність, в центрі якої знаходиться перфорована трубка, образовывающая необхідний напрямок руху повітря. Завдяки такій конструкції більшість дрібного пилу і весь великий сміття осідають всередині контейнера, з якого згодом досить просто витрусити у відро для сміття. Після того як повітря проходить через циклонний фільтр, він додатково очищається від випадково пройшли великих фрагментів губчастим фільтром, розташованим перед моторним відсіком. Згідно з відгуками про пилосос Electrolux Z7870 цей фільтр можна мити в воді, так як він, по суті, являє собою звичайну губку з визначеним діаметром отворів. Якщо не чистити його регулярно, то потужність всмоктування може помітно знизитися, що негативно вплине на якість прибирання.
Пилосос Electrolux Z7870: відгуки, характеристики
Після двигуна повітря потрапляє на останній етап очищення, а саме - в спеціально розроблений для цієї моделі фільтр Hygiene. Він багатошаровий, здатний якісно затримувати частинки пилу, непомітні неозброєним оком. Його досить зрідка легко вибивати для повної очистки, промивати цей фільтр не можна.

Позитивні відгуки про моделі

Для того щоб зрозуміти, наскільки вдала чи невдала та чи інша модель, недостатньо тільки ознайомитися з характеристиками від виробника. Тільки справжні відгуки від користувачів можуть показати її сильні і слабкі сторони. Серед відгуків про пилосос Electrolux Z7870 найчастіше виділяються наступні позитивні моменти:
 • Висока потужність всмоктування. Установка двигуна з споживанням 1800 Ватт була правильним рішенням, оскільки такий хід дозволив зробити пилосос максимально ефективним і здатним збирати сміття з важкодоступних місць.
 • Приємний дизайн. Ця модель виглядає досить футуристично і вигідно виділяється на тлі конкурентів. Особлива форма циклону для пилососа дозволила надати зовнішнім виглядом свою родзинку, за рахунок чого він відразу кидається в очі. А яскраве забарвлення добре доповнила цей незвичайний образ.
 • Зручний, м'який шланг. Під час роботи він не закручується і дозволяє без проблем добиратися до будь-якого місця.
 • Прийнятна вартість. Порівняно з іншими моделями, пилосос Electrolux Z7870 ціна якого становить близько 8 тисяч рублів, вигідно виділяється як продуктивність, так і дизайном.
 • Пилосос Electrolux Z7870: відгуки, характеристики
  Однак незважаючи на такий список плюсів, модель має і ряд істотних недоліків. Варто ознайомитися з ними до того, як буде прийнято рішення про придбання, щоб згодом не було розчарування.

  Негативні сторони моделі

  Основним мінусом багато користувачів називають досить дорогі витратні матеріали. Той самий фільтр Hygiene досить легко пошкоджується під час чищення, і деяким доводиться змінювати його раз у півроку, що призводить до додаткових витрат. Частина користувачів у своїх відгуках про пилосос Electrolux Z7870 також відзначає не зовсім зручну систему очищення контейнера від сміття, при якій потрібно, щоб обидві руки були вільними. Це не завжди зручно, особливо якщо витрушувати сміття припадає на вулиці біля баків.
  Пилосос Electrolux Z7870: відгуки, характеристики
  Ще однією неприємною особливістю є досить високий рівень гучності. Але це, по суті - наслідок підвищеної потужності, оскільки мотор володіє більш високими обертами, чим менш потужні варіанти. Результатом стає гул на високих частотах, який не дуже приємний для вуха як того, хто займається прибиранням, так і його сусідів.

  Висновок

  Розглянута модель володіє цікавим, помітним дизайном і непоганий потужністю. У своїй ціновій категорії вона пропонує можливість виробляти якісне прибирання без зайвих клопотів. Однак система фільтрів вимагає постійного обслуговування і заміни, що виливається в додаткові витрати, до яких треба бути готовим до придбання цього пилососа.

  Популярі новини
  Загрузка...