Повідомлення айфона: причини, чому пропадають попередження та усунення

120 0 Новини високих технологій

Багато користувачів "яблучних" смартфонів рано чи пізно стикаються з такою проблемою, коли перестають приходити повідомлення айфона. В результаті цього користувач може просто пропустити якесь важливе повідомлення, яке він чекав. Чому таке трапляється? Причини можуть бути різні, починаючи від збою в роботі системи і закінчуючи збоєм в роботі аккаунта Apple ID. У сьогоднішньому матеріалі ми розберемо часто зустрічаються проблеми з повідомленнями, а також розповімо про способи їх усунення.

Перевірка активації повідомлень

Перша і сама банальна причина, чому повідомлення айфона можуть не працювати, – функція повідомлень просто відключена. Перевірити, чи так це, можна досить просто. Спочатку потрібно зайти в програму "Налаштування". Потім у списку слід знайти пункт "Повідомлення" і зайти туди.


В даному підменю містяться абсолютно всі додатки айфона, які можуть відправляти повідомлення. Так ось, в результаті програмного збою налаштування для кожного додатка могли збитися, з-за чого вони перестали надсилати сповіщення.
Повідомлення айфона: причини, чому пропадають попередження та усунення
яких необхідно отримувати оповіщення.

Програмний збій у роботі ОС

Друга причина, чому повідомлення айфона не з'являються, – збій в роботі операційної системи. Так, на IOS таке теж трапляється, так що не варто дивуватися. Вирішується проблема досить просто і швидко. Все, що необхідно зробити, – перезавантажити пристрій.


Виконати дану процедуру можна, затиснувши кнопку живлення, після чого через що з'явився перемикач спочатку вимкнути телефон, а після повторно ввімкнути. Також можна затиснути кнопку живлення і кнопку гучності вниз (або кнопку "Додому"), щоб виконати примусову перезавантаження апарату. При затисненні повинен буде з'явитися логотип Apple, після чого смартфон перезавантажиться, а проблема з повідомленнями зникне.

Режим "Не турбувати"

Нерідко причиною, чому повідомлення айфона не приходять, стає активоване режим "Не турбувати", про який так люблять забувати багато користувачів. Щоб перевірити, чи включений режим чи ні, достатньо подивитися в статус-бар. Якщо поруч з іконкою батареї є значок півмісяця, то, значить, режим активований. Відключити режим "Не турбувати" досить просто. Для початку потрібно зайти в меню "Налаштування". Далі в списку необхідно знайти пункт "Не турбувати" і натиснути на нього. З'явиться підменю зверху буде присутнім перемикач, за допомогою якого режим відключається.
Повідомлення айфона: причини, чому пропадають попередження та усунення
Крім цього, режим "Не турбувати" може бути включений для окремих контактів, від яких не будуть надходити повідомлення, якщо вони надішлють СМС. Щоб перевірити, чи увімкнений режим для кого-небудь, потрібно зайти в додатки "Повідомлення" і подивитися серед списку контактів, яким були відправлені повідомлення, немає поруч з їхнім ім'ям значка півмісяця. Якщо є, значить, режим для них активний і його треба прибрати. Для цього достатньо зайти у вкладку "Деталі контакту", знайти там відповідний параметр і вимкнути його.

Тихий режим

Повідомлення айфона: причини, чому пропадають попередження та усунення
Наступна причина, чому повідомлення не приходять на айфон, – активний "Тихий режим". Переконатися в активності режиму легко, треба поглянути на відповідний перемикач на корпусі смартфона (знаходиться з правого боку в самому верху). Якщо при погляді на перемикач буде видно помаранчева смуга, то, значить, "Тихий режим" працює. Відключити його не складе труднощів, досить перещелкнуть перемикач в потрібне положення.

Apple ID і iCloud

Як би дивно не прозвучало, але аккаунт Apple ID і сам iCloud теж частенько стають причиною, чому на айфон не приходять повідомлення. Ніхто толком не знає, які там відбуваються збої або ж трапляється щось інше, але факт є факт – Apple ID і iCloud є причиною не надходять повідомлень. Як можна боротися з цією проблемою? Так, в принципі нічого особливо складного тут немає, і на все про все піде максимум хвилин 5 але не більше.
Повідомлення айфона: причини, чому пропадають попередження та усунення
Насамперед необхідно вийти з свого облікового запису Apple ID і зайти до нього знову. Робиться це наступним чином:
 • Потрібно зайти в меню "Налаштування" і знайти там пункт " Apple ID, iCloud".
 • Заходимо в цей пункт і у відкритому підменю бачимо обліковий запис.
 • Необхідно натиснути на свій обліковий запис у віконці, що з'явилося, натиснути "Вийти".
 • Після того як вихід буде здійснено, необхідно буде знову додати свій аккаунт Apple ID.
 • Дані маніпуляції повинні будуть допомогти в питанні з повідомленнями, але якщо цього не сталося, то слід повторити маніпуляції, але вже з аккаунтом iCloud.
  Повідомлення айфона: причини, чому пропадають попередження та усунення
  Тут порядок дій трохи відрізняється:
 • Потрібно зайти в меню "Налаштування", знайти там пункт iCloud і натиснути на нього.
 • З'явиться підменю, в самому низу буде кнопочка "Вийти", яку слід натиснути.
 • Після натискання необхідно підтвердити свої дії, вибравши ще раз "Вийти", а потім "Видалити з iPhone".
 • Наступний крок – знову додати обліковий запис iCloud і провести синхронізацію.
 • Як правило, після цих дій попередження починають приходити на айфон справно.

  Немає звуку

  Ну, і наостанок ще одна причина, яка так чи інакше пов'язана з оповіщеннями – ні звуку повідомлень айфона. Теж дуже часто можна зіткнутися з тим, що повідомлення начебто і приходять, але от звуку від них немає. Може бути кілька причин, чому таке трапляється:
 • Користувач випадково через файловий менеджер видалив папку зі звуками.
 • Встановлено стороннє додаток для рингтонів і звуків сповіщень, наприклад, UnlimTones.
 • Ну і третя – неякісно зроблений jailbreak.
 • У другому випадку вирішення проблеми дуже просте – потрібно всього лише видалити додаток, і робота повідомлень налагодиться. Що стосується першого і третього варіанту, то тут допоможе тільки відновлення телефону до заводських налаштувань. Зробити це можна через "Налаштування" пункт "Основні" і в самому низу кнопочка "Скидання" (без резервного копіювання відійдуть усі дані). Ось, власне, і все.

  Популярі новини
  Загрузка...