Чому не приходять СМС на телефон: причини та способи усунення

500 0 Новини високих технологій

Один з найбільш частих питань, яке виникає у користувачів телефонів: «Чому телефон не приходять СМС?» З-за чого таке трапляється, відразу сказати важко, адже причин може бути декілька, починаючи з неправильних налаштувань повідомлень і закінчуючи апаратної поломкою. У сьогоднішній статті ми розповімо про найбільш популярних проблеми, через які перестають приходити СМС на телефон, а також розглянемо способи усунення можливих неполадок.

Заповнення пам'яті

Перша і найпоширеніша причина, чому СМС не приходять на телефон – заповнення внутрішньої пам'яті пристрою. І хоча сучасні гаджети мають достатній обсяг пам'яті, рано чи пізно вона все ж заповнюється і повідомлення просто перестають надходити. Особливо часто ця проблема зустрічається на старих моделях телефонів і на сучасних ультрабюджетних.


Чому не приходять СМС на телефон: причини та способи усунення
Багато хто впевнені, що якщо підключити карту пам'яті до апарату, то проблема зникне, але це не так. Повідомлення ніколи не використовують зовнішні накопичувачі і зберігаються лише в пам'яті телефону. Виправити проблему насправді досить просто – потрібно очистити внутрішню пам'ять від усього зайвого сміття. Зробити це можна самостійно, видаливши всі старі непотрібні повідомлення, журнали викликів і додатки, встановлені на внутрішню пам'ять. Але краще всього скористатися яким-небудь спеціальним додатком для більш глибокого очищення, наприклад SD-Maid або CCleaner Mobile.

Неправильні налаштування

Наступна причина, чому СМС не приходять на телефон – неправильні установки або скидання налаштувань повідомлень. Як правило, при підключенні СІМ-карти до телефону всі параметри для повідомлень встановлюються відразу, але буває і таке, що вони «злітають» в результаті програмного збою або з вини користувача. Визначити проблему деколи буває дуже важко, адже мало хто взагалі замислюється про те, що налаштування можуть бути скинуті. Мабуть, це одна з найпідступніших причин, по якій СМС не приходять на телефон.


Чому не приходять СМС на телефон: причини та способи усунення
Що робити з даною несправністю? Тут такий порядок дій. Для початку необхідно зайти на сайт оператора стільникового зв'язку, якому належить сімка. Тепер слід знайти на сайті номер СМС-центру. Як правило, така інформація надається лише в особистому кабінеті користувача, так що доведеться зареєструватися. Коли заповітний номер буде отримано, його необхідно буде ввести в телефон. Для цього потрібно зайти в додаток СМС і відкрити його налаштування. Там повинен бути пункт «SMS-центр». Необхідно зайти в нього і ввести номер у відповідне поле.

Режим польоту

Ще одна відома причина, чому СМС не приходять на телефон – включений режим польоту. Багато користувачів люблять використовувати його для того, щоб якийсь час побути в тиші, без усяких дзвінків і т. д. На жаль, відключити цей режим після певного часу більшість забуває, через що до них і далі не надходять ані дзвінки, ні повідомлення, ні інші сповіщення.
Чому не приходять СМС на телефон: причини та способи усунення
На щастя, виправляється проблема просто – всього-то потрібно вимкнути режим польоту. Зробити це можна або з налаштувань телефону, або через статус-бар, або ж через меню вимикання, яке з'являється при затисненні кнопки живлення.

Сім-карта або лоток

Нерідко проблемою, з якою СМС не приходять на телефон, стає сім-карта або лоток для неї. Так, таке теж трапляється, і, на жаль, причини поломки сімки часто залишаються невідомі. Як один з варіантів – брак при виробництві. Крім самої сім-карти, також може виходити з ладу і лоток для неї. Контакти в роз'ємі часто обламуються, окислюються з-за попадання вологи або ж просто виходять з ладу внаслідок перегоряння або все того ж шлюбу.
Чому не приходять СМС на телефон: причини та способи усунення
Вирішити проблему з несправною сімкою можна тільки за допомогою заміни самої картки. Що ж стосується лотка, то тут декілька варіантів. Якщо мова йде про окисленні контактів, то їх завжди можна почистити за допомогою ватної палички і соди. Якщо ж обламаний один з контактів або лоток несправний, то тут допоможе тільки заміна на новий.

Популярі новини
Загрузка...