Режим очікування: часті питання і проблеми

1939 0 Новини високих технологій

З даної статті ви, можливо, заповните вже наявні знання, а може, і відкриєте для себе нові терміни та відповіді на часті питання в області сучасних телефонів. Наприклад, ви будете мати уявлення про те, в якому стані знаходиться батарея смартфона в сплячому режимі і при його роботі.

Що таке режим очікування?

Режим очікування: часті питання і проблеми
Сучасні технології в стільникових телефонах передбачають безліч різних функцій, що забезпечують більш зручне і тривалу роботу з ними. Однією з таких є функція під назвою "сплячий режим".


Режим очікування (інакше "сплячий режим") - функція телефону, що забезпечує більш повільний витрату заряду батареї. Суть його полягає в тому, що цей процес нічого не робить. Таким чином, це стан телефону, при якому відключаються всі непотрібні додатки на пристрої.
Режим очікування: часті питання і проблеми

Режим очікування в айфоні

Режим очікування: часті питання і проблеми
Як і будь-який сучасний телефон, айфон володіє функцією сплячого режиму. Вона використовується для того, щоб уникнути будь-яких небажаних кліків і натисків, якщо телефон тривалий час не був використаний. При цьому телефон переходить в режим очікування і блокує екран. Однак айфон передбачає можливість коригування інтервалів відключення телефону. Варто відзначити, що користувачі смартфонів на базі Android, і клієнти "яблучної" продукції можуть вибрати будь-для них зручний інтервал: одна хвилина, дві, три, п'ять або ніколи. Для зміни інтервалу можна скористатися наступним алгоритмом:
 • Перейти в "Налаштування".
 • У меню вибрати пункт "Основні".
 • Із запропонованого списку увійти у "Автоблокування", де будуть представлені різні тимчасові інтервали переходу айфона в режим очікування.
 • Стан акумулятора в сплячому режимі

  Тепер спробуємо відповісти на інше питання. В якому ж стані знаходиться батарея в режимі очікування?


  Однією з характеристик сучасних телефонів, яка вважається важливим аспектом при виборі, є тривалість його роботи. Вона ж визначається ємністю заряду акумулятора пристрою, а також енергоспоживанням як встановлених користувачем, так і вбудованих заводських програм і налаштувань. Досить просто зрозуміти, що, перебуваючи в стані очікування, заряд батареї витрачається досить довго, адже смартфон при цьому знаходиться в бездіяльності. Але є такі нюанси. Якщо телефон розряджається швидко, але при цьому включений сплячий режим, то це служить сигналом для того, щоб користувач звернув увагу на виникаючі збої в роботі пристрою. Для цього є кілька причин, які ми зараз розглянемо.

  Чому батарея швидко розряджається?

  Режим очікування: часті питання і проблеми
  Швидко розряджається телефон з наступних причин:
 • Збій в роботі самого акумулятора.
 • Автоматичні оновлення різних програм у фоновому режимі або якісь збої диспетчера завдань.
 • Почати діагностику свого пристрою для виявлення типу збою можна за допомогою вбудованої утиліти для моніторингу. Знайти її можна в меню "Налаштування". Наприклад, в останніх версіях андроїда є функція "Оптимізації", яка дозволяє провести діагностику всього пристрою цілком.
  У меню "Оптимізації" також є можливість детально подивитися відомості про стан вашого акумулятора. Тут буде надана інформація про тих додатках, які найбільше споживають заряд акумулятора вашого смартфона. Таким чином, ви можете зрозуміти, чи програмному забезпеченні полягає помилка і великі розтрати енергії. Якщо ж ви не помітили якихось істотних змін або надмірного енергоспоживання в цьому меню, то, найімовірніше, проблема трохи глибше і полягає в самому акумуляторі.

  Як позбутися від швидкої витрати батареї?

  По-перше, після діагностики вбудованими або спеціально встановленими додатками можна відключити автоматичне оновлення додатків і включити режим Економії енергії", який є на більшості сучасних стільникових телефонів. Якщо це не допомогло, то можна спробувати копнути трохи глибше і нормалізувати роботу акумулятора. (Варто зазначити, що перед виконанням наступних дій краще створити резервну копію або перенести всі потрібні файли на інший пристрій, щоб уникнути втрати даних). Для початку відкриємо меню "Налаштування". Потім переходимо в пункт "Скидання" і повертаємо їх до заводських. При виконанні цього кроку всі користувальницькі дані будуть видалені з пристрою, тому ми настійно рекомендуємо зберегти резервні копії потрібних файлів. Тепер необхідно повністю витратити заряд батареї. Після цього виймаємо акумулятор на кілька хвилин. Вставивши його назад, залишаємо телефон на зарядці без включення. Варто відзначити, що заряджати його коштує від трьох до восьми годин, без будь-яких додаткових дій. Проводити цю процедуру слід кілька разів, після чого, швидше за все, все прийде в норму. Однак якщо це вам не допомогло, то слід змінити акумулятор або віднести смартфон в сервіс-центр.

  Популярі новини
  Загрузка...