Чому нагрівається айфон під час роботи?

941 0 Новини високих технологій

На ринку електроніки існує величезна кількість високоякісної продукції, яка забезпечує комфорт і зручність спілкування в роботі і на відпочинку. Яскравим прикладом таких товарів є айфон. Цей гаджет виготовлений з надійних матеріалів і має безліч переваг в порівнянні з іншими смартфонами. Але в деяких випадках цей девайс дає збій у роботі і починає нагріватися. Найчастіше при даній проблемі у мобільних телефонів необхідно замінити батарею або виправити неполадки. Але для усунення несправності треба з'ясувати причини, які призводять до надмірного нагрівання гаджета.


Чому нагрівається айфон під час роботи?

Чому нагрівається айфон?

Описуване мобільний пристрій нагрівається з ряду причин:
 • У деяких випадках нагрівання відбувається при неправильній установці нової прошивки iOS. Оперативна система при некоректній роботі витрачає багато енергії, призводить до прискореного витраті заряду акумулятора і нагрівання телефону.
 • При зарядці мобільного телефону нагрівається акумулятор, якщо використовується універсальний зарядний пристрій. А щоб уникнути проблеми, потрібно заряджати гаджет оригінальним зарядним пристроєм, оскільки в іншому випадку це може призвести до самозаймання айфона.
 • Високу напругу при заряді призводить до підвищення температури телефону. Не можна допускати того, щоб акумулятор повністю розряджений при використанні гаджета.
 • Неакуратне поводження, наприклад падіння і удари, негативно позначається на роботі девайса.
 • Найчастішою причиною, чому нагрівається айфон, є проникнення вологи всередину корпусу пристрою. Рідина, крім нагріву гаджета, призводить до окислення контактів або навіть короткого замикання.
 • Чому нагрівається айфон під час роботи?

  Які ще проблеми викликають нагрівання айфона

  Раз на місяць телефон потрібно чистити від пилу і будь-яких інших видів забруднень, які проникли всередину пристрою. Якщо ж айфон нагрівається в режимі очікування, то для усунення неполадки потрібна заміна акумулятора. Щоб не довелося міркувати, чому нагрівається айфон, слід звернути увагу і на інші проблеми:
 • акумулятор тримає заряд протягом декількох годин;
 • у програмному забезпеченні стався збій, що виявляє себе самовільним перемиканням меню, включенням або відключенням гаджета і т. п.;
 • гаджет зависає або гальмує;
 • з'являються проблеми при вимкненні телефону.
 • Всі ці причини в тій чи іншій мірі призводять до часткового або повного нагріву корпусу, що в подальшому веде до виходу пристрою з ладу.

  Причини нагрівання "Айфона 5"

  Нагріванню телефону сприяє безліч причин. Якщо "Айфон 5" гріється, можна звернутися в сервісний центр, але спочатку можна спробувати вирішити проблему самостійно. Чому нагрівається "Айфон 5"? Якщо подібне відбувається, коли активна робота не ведеться, то це явна причина для занепокоєння. А причин для нагріву, як ми вже говорили, досить багато: попадання вологи, механічні пошкодження, порушення в роботі програми, неполадки з контролером харчування. Наприклад, якщо батарея пошкоджена, на акумуляторі з'являється індикатор червоного кольори. Таку батарею потрібно відразу ж замінити. При надмірному використанні налаштувань, додатків (наприклад, установки оновлень, Bluetooth, Wi-Fi, різних фонових програм і будь-яких інших процесів) робота телефону прискорюється, і акумулятор швидше розряджається.


  Чому нагрівається айфон під час роботи?
  При зарядці в дорозі, різких перепадах електрики, використанні потужних зарядних пристроїв телефон в більшості випадків починає нагріватися. А підключення до мережі телефону до повної розрядки акумулятора в майбутньому призводить до виходу з ладу акумуляторної батареї. Також стає зрозумілим, чому нагрівається айфон при заході з холодної вулиці в тепле приміщення. Різкі перепади температури повітря згубні для нього. При вході з вулиці, де температура повітря нижча на 30-40 °C, ніж у приміщенні, відразу ж включати і тим більше працювати з айфоном суворо заборонено!

  З якої причини нагрівається "Айфон 5S"?

  Слід знати, що найчастіше нагрівання пристрою можна усунути після оновлення програми. А режим сну дозволяє розвантажити оперативну систему і економить енергію. У деяких випадках причиною того, чому нагрівається "Айфон 5 S", так само як і смартфон іншого покоління, є виробничий брак. І якщо подібне виявлено, то виробник швидко змінює пристрій на нове, головне, щоб телефон був придбаний в перевіреному місці.

  Чому нагрівається "Айфон 6"

  У деяких випадках "Айфон 6" стає більш теплим, ніж у стандартних випадках, з простим, природним причин. Використання різних додаткових функцій, наприклад 3G або 4G, перевірка пошти, призводить до незначного нагрівання гаджета. А постійно працює Wi-Fi призводить і до досить сильного нагріву апарату. Крім того, при віддаленій точці айфон витрачає більшу кількість енергії на підключення до мережі, що теж призводить до перегріву.
  Чому нагрівається айфон під час роботи?
  А чому нагрівається айфон на зарядці? Температура апарату при підключенні до зарядного пристрою трохи підвищується. Якщо перед підключенням він був повністю розряджений, це також призводить до нагріву, так як при цьому надходить велика кількість енергії.
  Зверніть увагу, що працювати з айфоном, приєднаних до мережі живлення, не можна! Це призводить не лише до надмірного нагрівання телефону, але і швидкого псування батареї.

  Причини перегріву айфона при його роботі

  Чому айфон нагрівається при роботі? Цьому можуть сприяти різні процеси, наприклад проходження ігор, перегляд фільмів, прослуховування музики або аудіокниг. При додатковому навантаженні - роботи відразу декількох додатків - нагрівання гаджета відбувається значно швидше, ніж у стандартних умовах. Якщо телефон сильно гріється при розмові, роботі з додатками та іншими діями, навантажуючими гаджет, то проблему потрібно усунути негайно. А незначне підвищення температури корпусу при таких діях є нормою. Після певного терміну експлуатації гаджета, пошкоджений апарат відновити стає практично неможливо. Поломки з часом прогресують. Після падінь або ударів по корпусу мікротріщини ростуть, сліди окислення і корозії стають більше. Тому, якщо пристрій починає грітися, його потрібно показати фахівцям.
  Чому нагрівається айфон під час роботи?
  При надмірному ж нагріванні корпуса несправність потрібно вирішити якомога швидше, інакше це безпосередньо вплине на працездатність айфона і надалі може привести до дорогого ремонту.

  Популярі новини
  Загрузка...