Як включити на Iphone режим енергозбереження

643 0 Новини високих технологій

Користувачі смартфонів не з чуток знають про проблему швидкого розряду гаджетів. Просунуті пристрої володіють величезною кількістю функцій і багатьом користувачам замінюють повноцінні комп'ютери. Одним з головних переваг таких гаджетів є портативність, але за це доводиться платити наявністю акумулятора, який, у свою чергу, необхідно регулярно заряджати.

Як включити на Iphone режим енергозбереження
На жаль, з плином часу акумулятори не стали більш ефективними, а програмне забезпечення нарощує «апетити». Виробники вирішують проблеми по-різному: хтось встановлює акумулятори значних розмірів, а хтось намагається створити енергоефективні чіпи, які рятують від швидкого розряду, але найкращим методом залишається запровадження обмежень на функціональність пристроїв.


Що таке режим енергозбереження в iPhone?

Не так давно, в 2015 році, компанія Apple представила нову операційну систему iOS 9. Крім включення в систему безлічі функціональних доповнень, Apple впритул зайнялися оптимізацією. Дійшло до того, що в Купертіно порушили свої принципи і включили в систему спеціалізований режим енергозбереження в iPhone 5 і більш нові пристрої. В чому ж полягає суть цього режиму? Справа в тому, що в системі iOS постійно відбуваються фонові процеси, такі як оновлення даних всередині додатків, відстеження геопозиции і багато іншого. Всі ці приховані операції навантажують процесор і змушують його споживати більше енергії.
Як включити на Iphone режим енергозбереження
Режим енергозбереження в iPhone 5s та інших моделях являє собою клавішу, яка миттєво відключає всі фонові процеси, знижує частоту процесора і зменшує рівень яскравості. Телефон працює повільніше, багато операцій вимагають більше часу на виконання, а деякі функції будуть недоступні, але Apple обіцяє, що сумарний час роботи від акумулятора збільшиться до трьох годин.

Як і на які функції телефону впливає режим енергозбереження?

Перед тим як ви включите режим енергозбереження, необхідно з'ясувати, на які саме можливості телефону він матиме вплив:
 • Зупиниться фонове оновлення і завантаження електронної пошти – нові листи не будуть приходити до тих пір, поки режим енергозбереження не буде вимкнений.
 • Siri перестане слухати користувача – іншими словами, більше не вийде покликати її фрази «Привіт, Siri».
 • Оновлення програм у фоновому режимі зупиниться – деякі сервіси, які час від часу вивантажують дані з Мережі, щоб надати користувачеві релевантну інформацію, перестануть це робити.
 • Автоматичне завантаження пісень, подкастів і автоматичне оновлення програм не буде виконуватися.
 • Як включити на Iphone режим енергозбереження
 • Багато візуальні ефекти і анімація будуть замінені спрощеними варіантами.
 • Знизиться частота процесора – ігри будуть працювати повільніше і можуть уповільнюватися. Так само поводяться і програми, насичені графікою і красивою анімацією. Навіть банальний дзвінок може запускатися повільніше на старих пристроях.
 • Екран буде автоматично блокуватися кожні 30 секунд (навіть якщо у налаштуваннях ця опція відключена).
 • Як включити режим енергозбереження на iPhone?

  Телефон переводиться в режим енергозбереження автоматично. Як тільки заряд впаде до позначки в 20 %, система запропонує почати економити енергію. Таке ж повідомлення прийде ще раз після того, як заряд впаде до позначки в 10 %.


  Телефон можна перевести в режим вручну. Для цього необхідно:
 • відкрити Налаштування;
 • перейти до підменю «Акумулятор»:
 • натиснути на тумблер «Режим енергозбереження».
 • Після цього індикатор заряду забарвиться в жовтий колір і буде демонструвати кількість заряду у відсотках (навіть якщо відповідна опція не була включена). Режим буде автоматично вимкнений, коли телефон зарядиться.

  Як включити режим енергозбереження через Siri?

  Голосовий помічник Siri здатний виконувати безліч завдань. Не торкаючись телефону, користувачі можуть робити дзвінки, включати музику і змінювати налаштування системи. Природно, режим економії енергії можна включити через Siri. Для цього необхідно сказати: «Привіт, Siri, включи режим енергозбереження». Інших варіацій Siri не розуміє, але фразу можна скоротити до назви опції.
  Як включити на Iphone режим енергозбереження

  Як включити режим енергозбереження за допомогою 3D Touch?

  На нових моделях iPhone, які оснащуються дисплеєм, який розпізнає посилене натискання, можна швидко перейти в налаштування батареї, не гублячись у заплутаному меню. Для цього необхідно з силою натиснути на додаток «Налаштування» і вибрати серед ярликів підпункт «Батарея».

  Як включити режим енергозбереження в iOS 11

  Хоча 11-я версія iOS ще не вийшла, вже зараз йде тестування серед пересічних користувачів. Ними ж була виявлена нова опція для швидкого включення і відключення режиму економії енергії. Якщо раніше для управління цим режимом необхідно було відкривати налаштування, то тепер для цього можна використовувати оновлений «Центр управління». Щоб додати туди відповідний ярлик, необхідно:
 • перейти в «Налаштування»;
 • вибрати підменю «Пункт управління»:
 • знайти там клавіші для швидкого включення режиму економії енергії і перенести її в основний «хаб»;
 • після цього досить викликати «Пункт управління» (потягнувши його з нижньої частини дисплея) і натиснути на кнопку з зображенням батареї.
 • Економія енергії в старих моделях iPhone

  В iPhone 4 режим енергозбереження не працює (це пристрій і більш ранні моделі зовсім не підтримують iOS 9). Для реалізації схожого ефекту доведеться вимкнути всі налаштування вручну.
  Як включити на Iphone режим енергозбереження
  Забороніть додатками оновлюватися тлі. Використовуйте смартфон зі зниженою яскравістю екрану і зниженою гучністю звуку. Загалом, ознайомтеся зі списком обмежень, які можуть бути включені в iOS 9 і включіть їх вручну. Видаліть всі програми, які споживають занадто багато енергії, знайти такі можна в «Налаштування » – «Основні » – «Статистика » – «Використання акумулятора » (напевно в перших рядах виявиться Facebook). Відключіть Bluetooth, якщо не використовуєте бездротову гарнітуру або не плануєте передавати файли через AirDrop. В AppStore є програми, які нібито можуть перевірити стан акумулятора, а також збільшити час його роботи, але не варто на них розраховувати. У сторонніх програм немає доступу до системних налаштувань, тому допомогти вони не зможуть.

  Популярі новини
  Загрузка...