Настінні телевізори: особливості кріплення, види власників та відгуки

298 0 Новини високих технологій

Сучасні плазмові панелі або плоскі рідкокристалічні телевізори ергономічно вписуються в більшість інтер'єрів наших квартир за рахунок оригінального дизайну, різноманіття кольорів, спосіб розташування. Практично всі подібні екрани можна встановити на підставку або повісити на стіну за допомогою спеціального кріплення. Рішення купити настінну підставку під телевізор і закріпити його на стіну - це відмінний варіант позбавлення від обридлих тумбочок і консолей, а також створити оригінальне дизайнерське рішення і заощадити простір у квартирі. Таке розташування дозволить встановити екран під певним ракурсом на комфортній висоті. Тим самим можна заблокувати доступ маленьких дітей до техніки. Часто достаток типів, розмірів і особливостей конструкцій кріплень викликає деякі труднощі.


Настінні телевізори: особливості кріплення, види власників та відгуки
Розглянемо особливості кріплення настінних телевізорів і види держателів в цій статті.

Типи власників

 • Фіксований - найпростіший держатель, який практично не займає місця. Неможливість регулювання і конструкція обумовлюють досить низьку вартість на цей тип пристрою.
 • Похилий тип – досить поширена деталь. Вона дає можливість змінювати положення встановленого екрану по вертикалі. Держатель має менші габарити, ніж похило-поворотна, як і меншу ціну.
 • Похило-поворотний – це багатофункціональний настінний кріплення для телевізора, який призначений для повороту і нахилу екрану в будь-якому напрямку. Основною особливістю такої моделі є широкі можливості по регулюванню техніки. Нахил і поворот можна налаштувати так, щоб перегляд був комфортним з будь-якої точки кімнати. Ціна на таке кріплення порівняно вище попередніх.
 • Стельовий – ергономічний утримувач. Надає нахил екрану в широкому діапазоні і можливості змін кута повороту. Однак для приміщень з низькими стелями подібний тип встановлювати не можна. Зате власники просторих квартир можуть дозволити стельовий кронштейн для телевізора і за своїм бажанням змінювати його позиціонування.
 • На що звернути увагу

  Настінні тримачі для телевізорів володіють цілим рядом характеристик, які визначають їх сумісність з технікою. Зазвичай телевізійні кріплення універсальні, але в своїх відгуках багато рекомендують купувати сумісну з вашим приміщенням і технікою модель кріпильного елементу. У подібному випадку ви будете впевнені в сумісності кріплення і отримаєте відмінну видимість з будь-якої точки кімнати.


  Потрібно звертати увагу на:
  Настінні телевізори: особливості кріплення, види власників та відгуки
 • універсальність - додаткові полиці для синхронізації з телевізором;
 • призначення - для рідкокристалічного, плазмового або электроннолучевого телевізора;
 • сумісність з екранами від 20 до 65 дюймів;
 • максимальне навантаження - вага, витримує екран;
 • безпека - захисний короб для проводів;
 • колір і дизайн.
 • Робочі характеристики

  Найважливішим параметром настінного кріплення для телевізора є допустима навантаження. Вона свідчить про те, яку вагу телевізора витримує тримач. Універсальність – це наступна характеристика, що визначає, на який розмір по діагоналі розрахована конструкція. Виробники зазвичай вказують діапазон розмірів – 32-55 дюймів, наприклад. Часто кронштейни для телевізорів оснащені захисним коробом, у якому укладаються проводу, а також додатковими полицями для установки медіаплеєра, тюнера або ресивера домашнього кінотеатру.

  Від Samsung

  Фахівцями торгового бренду "Самсунг" розроблений тримач WMN350M, який охоплює широке розмаїття діагоналей панелей. Для різних розмірів діагоналей і серій можна підвісити на екран телевізора відстані від 17 до 40 мм від стіни. Це дає достатньо місця з задньої сторони телевізора для підключення кабелів. Підключити пристрій тепер не буде проблемою, навіть якщо кабель злегка ширше і більше звичайного.
  Настінні телевізори: особливості кріплення, види власників та відгуки
  Щоб підвісити настінний телевізори Samsung на стіну, не потрібно більше витрачати багато часу і зусиль. Процес монтажу плазмової панелі на стіну з новим настінним кріпленням WMN350M став швидким, простим і безпечним. Дана модель кронштейна здатна витримувати максимальне навантаження до 220 кг (вага найбільших моделей Samsung). В інструкції користувача, щоб уникнути будь-яких складнощів, разом з керівництвом по установці перераховані всі підтримувані моделі.

  Надійний і стильний

  Настінний телевізор SONY KDL32RE303BR з діагоналлю 32 дюйма розроблений для того, щоб подарувати вам реалістичне зображення і об'ємний звук. Ця модель телевізора, здатна виводити на екран насичене і чітке зображення з високою деталізацією. Стійкість екрана забезпечується ергономічною підставкою. Для монтування на стіну можна використовувати кронштейн стандарту VESA 100x100.
  Настінні телевізори: особливості кріплення, види власників та відгуки
  Даний телевізор надійно захищений від вологи, пилу і перепадів напруги системою X-Protection PRO.

  Як не помилитися у виборі

  Настінні тримачі для телевізора мають ряд характеристик, які визначають їх сумісність з пристроєм:
 • Уточніть, яка конструкція і тип обраного держателя і наскільки підійде для вашого приміщення.
 • Уверьтесь, що вибраний тип кріплення за ваговими характеристиками збігається з характеристиками вашої моделі ТБ.
 • Перевіряйте, щоб в комплект увійшли всі необхідні деталі: кабелі, болти і спеціальні кріплення.
  Настінні телевізори: особливості кріплення, види власників та відгуки
 • Переконайтеся, що не виникнуть складнощі з установкою: для бетонних і цегляних стін немає певних суворих вимог. А ось для стін з гіпсокартону необхідний особливий підхід. В даному випадку вибирайте кронштейн для настінного телевізора з широкою платформою, і бажано спочатку отримати пораду від фахівця.
 • Переконайтеся, що обрана вами модель держателя підкріплена гарантійним обслуговуванням.
 • Для власників великих домашніх кінотеатрів, корисно буде визначитися, чи потрібен вам автоматичний кронштейн, який змінює положення екрана автоматично пультом управління. Коштує такий кронштейн недешево, але нахиляти і повертати його вручну непросто.
 • Телевізор TOSHIBA 32W3753DG

  Ще одна модель настінного телевізора від компанії TOSHIBA виконана в чорному пластиковому корпусі. Завдяки своїм невеликим габаритам цей телевізор не займає багато місця навіть у найменшій за площею кімнаті. А реалізований стандарт кріплення VESA 200x100 надає можливість встановити екран на стелю або стіну за допомогою спеціального кріплення.

  Рекомендації по монтажу і експлуатації

  Якщо ви вже вибрали максимально підходяще настінне кріплення для нового екрану, зверніть увагу на поради з правильного встановлення і використання настінного полиці для телевізора:
  Настінні телевізори: особливості кріплення, види власників та відгуки
 • Порядок та етапи складання - принципові розділи інструкції, які слід бездоганно дотримуватися.
 • Найбільш вдала, надійна і проста фіксація утримувача - в кутку кімнати.
 • Точно відміряйте висоту при установці і перевірте, наскільки комфортно сприймається зображення. Найкращим чином підходить для зору екран, який розташований на невеликій висоті (трохи вище рівня очей).
 • У численних відгуках покупці сучасних плазмових панелей говорять про достоїнства і недоліки такого способу монтажу настінного телевізора на стіні або під стелею. Більшість респондентів зазначає зручність розміщення екрану в будь-якому місці кімнати, а також можливість убезпечити його від механічних пошкоджень, поліпшити інтер'єр і заощадити простір.