Телевізор "Містері": відгуки, ціни

846 0 Новини високих технологій

Відмінне поєднання ціни, технічних характеристик і специфікацій робить дуже і дуже виправданою придбання такого пристрою, як телевізор "Містері". Відгуки стосовно даної торгової марки це зайвий раз підтверджують. На прикладі моделі MTV-3229LTA2 будуть розглянуті сильні сторони і недоліки телевізійної продукції цього виробника.

На який сегмент ринку телевізорів націлене дане рішення?

До рішень початкового рівня відноситься будь телевізор "Містері". Відгуки про продукцію даного бренду і її технічних специфікаціях це лише підтверджують. Дійсно, характеристики здебільшого в таких пристроїв вельми і вельми скромні. Але і ціна досить демократична.


Телевізор "Містері": відгуки, ціни
Все це разом узяте робить такі ТБ в сегменті бюджетних рішень дуже і дуже конкурентними. Якщо ж розглядати конкретно модель MTV-3229LTA2 стане очевидним те, що не тільки функції телевізора на неї можна покласти, але і монітора, медіапрогравача і навіть домашнього кінотеатру. Загалом, розробники оснастили цю техніку всім, чим тільки можливо. Але і ціна при цьому залишилася в допустимих рамках.

Що входить в комплектацію?

Відмінною, як для бюджетного продукту, комплектацією може похвалитися розглянуте пристрій. Детально та поетапно те, як налаштувати телевізор "Містері", описано в посібнику користувача. Другий важливий компонент документації у даному випадку - це гарантійний талон. Крім самого телевізора, в комплект поставки компанія-виробник включила наступне:
 • Пульт управління.
 • Комплект батарейок.
 • Шнур електроживлення.
 • Телевізор "Містері": відгуки, ціни
  Теоретично в цей список могли потрапити різні комунікаційні дроти, але для рішень бюджетного класу це велика рідкість. Як результат, новоспечений власник такого ТБ повинен буде завчасно потурбуватися про придбання відповідних аксесуарів. Це може бути і HDMI-кабель, і SCART-провід, і RCA-шнур. В іншому ж у цього пристрою відмінна комплектація, яка дозволяє відразу ж після покупки використовувати ТБ за його прямим призначенням.


  Характеристики пристрою технічного плану

  5 кілограм - саме таку вагу має телевізор "Містері". Інструкція вказує на такі його габаритні розміри: 892Х210Х574. Максимальна споживана потужність становить 90 Вт. Для виведення телевізійних каналів розглянуте рішення оснащене 2 тюнерами: цифровим і, звичайно ж, аналоговим.

  Екран і все, що з ним пов'язано

  Як нескладно здогадатися з маркування моделі ТВ MTV-3229LTA2 діагональ екрану телевізора "Містері" - 32 ' . Телевізор з позиції виведеного зображення дійсно оснащене непоганими технічними специфікаціями. Дозвіл самої матриці складає 1366Х768. Це типове значення для бюджетних моделей ТБ на поточний момент. Апаратне забезпечення дозволяє обробляти телевізійні передачі і більш високої якості (аж до 1080 або 1080р), але ось перевищити фізично можливе 720р для матриці екрана не вийде ніяк.
  Телевізор "Містері": відгуки, ціни
  Час відгуку матриці - 65 с. Знову-таки, для рішення початкового класу з такою діагоналлю це відмінне значення, і яких-небудь проблем з зображенням у цьому випадку вже точно не виникає. Яскравість картинки в цьому випадку становить 400 Кд/м 2 , а контрастність - 1:2000. Кути огляду рівні 1600 і цього за запевненням компанії-розробника цілком достатньо для комфортного перегляду телевізійних передач або фільмів.

  Специфікації акустичної підсистеми

  Тут є типова звукова підсистема, як для телевізора бюджетного рівня. Вона включає всього лише 2 динаміка. Потужність кожного з них дорівнює скромним 10 Вт. Тобто в сумі дана акустична підсистема може видати 20 Вт. Звук може видаватися в двох режимах: моно і стерео. Останній з них кращий з тієї причини, що якість звукового супроводу буде значно краще. При необхідності можна підключити до цього телевізору зовнішні колонки і за рахунок цієї простої маніпуляції поліпшити якість звуку.
  Телевізор "Містері": відгуки, ціни
  Також наявність додаткових аудіопортів дозволяє підключити до цього пристрою сабвуфер. При такій організації звукової підсистеми це бюджетне рішення цілком може перетворитися навіть у домашній кінотеатр, нехай і початкового рівня.

  Список портів для підключення

  Спочатку необхідно відзначити те, що пульт для телевізора "Містері" даної модифікації дозволяє вибрати джерело сигналу. Для цього лише достатньо скористатися відповідною кнопкою і вибрати необхідний пункт меню. Перелік комунікаційних портів в цьому випадку включає:
 • Антенний вхід. До нього підключається антена, і з його допомогою здійснюється виведення зображень аналогового і цифрового формату.
 • 2 порти формату HDMI. Це найбільш універсальне комунікаційне рішення на сьогоднішній день, і до такого порту може бути підключено комп'ютер, супутниковий ресивер або навіть міні ПК.
 • Телевізор "Містері": відгуки, ціни
 • 2 роз'єми USB. З їх допомогою можна відтворити відеозапис або музичну композицію з флеш-накопичувача.
 • SCART-порт і RCA-роз'єм найбільш оптимально підійдуть для підключення різних тюнерів і застарілих супутникових ресиверів.
 • Порт стандарту RJ-45 дозволяє безпосередньо підключити до роутера цей телевізор і організувати виведення картинки з будь-якого ПК даної обчислювальної мережі. Аналогічне призначення має і передавач Wi-Fi. Тільки у другому випадку інформація передається бездротовим способом.
 • Підключення проводів, включення і налагодження

  Тепер розберемося з алгоритмом того, як налаштувати телевізор "Містері" даної моделі. Перший етап після вилучення з коробки - це демонтаж фіксаторів для транспортування. Далі встановлюємо ТБ на постійне місце. При цьому використовуємо комплектну опору або настінне кріплення, яке потрібно купувати окремо. Далі до антенного гнізда підключаємо відповідний провід, а до гнізда живлення - комплектний шнур електропостачання. Потім включаємо телевізор, заходимо в меню і виконуємо автоматичний пошук доступних каналів.

  Вартість телевізійного пристрою

  Зараз такий універсальний і багатофункціональний телевізор можна купити за ціною від 8000 до 10000 рублів. З урахуванням раніше наведених технічних специфікації і, звичайно ж, характеристик такий цінник виглядає цілком обґрунтованим і виправданим. Більш висока вартість в цьому випадку буде в супермаркетах електроніки і спеціалізованих магазинах. Низькі ж цінники можна знайти в інтернет-магазинах. Телевізори, ціни і технічні характеристики яких дійсно виділяють їх на тлі аналогів, користуються чималим попитом.

  Думка власників про це ТБ

  Досить цікавим як з позиції технічних параметрів, так і з точки зору вартості вийшов телевізор "Містері". Відгуки дійсно в цьому плані характеризують його тільки позитивно. Значний набір портів для підключення, демократична вартість, наявність аналогового і цифрового тюнера - це далеко не повний перелік його плюсів.
  Телевізор "Містері": відгуки, ціни
  Також високою якістю документації може похвалитися телевізор "Містері". Інструкція до нього досить детальна і дозволяє легко і просто вирішити більшість проблем. А от мінус в цьому випадку один - це скромні технічні параметри матриці екрана. Але саме з-за цього даний телевізор і вийшов настільки доступним.

  Резюме

  Цілком гідним вийшов MTV-3229LTA2. Дійсно, одним з кращих представників таких пристроїв є телевізор "Містері". Відгуки зайвий раз акцентують увагу на тому, що саме в цій моделі чудово поєднується помірна вартість і відмінні специфікації технічного плану. Саме за рахунок такого балансу суттєво вирізняється на фоні прямих конкурентів розглянутий продукт.

  Популярі новини
  Загрузка...