Як підключити караоке до телевізора - покрокова інструкція та рекомендації

341 0 Новини високих технологій

Часто, дивлячись телевізор, людям хочеться так само, як і популярні співаки, бути на сцені, співати і купатися в променях популярності. Звичайно, не у всіх є така можливість, але показати свої вокальні дані можна і в домашніх умовах. Для цього є караоке. І при цьому зовсім необов'язково йти в караоке-клуб, який коштує пристойних грошей. Створити собі концертний зал можна і вдома.

Пристрої для караоке

Сьогодні ринок побутової техніки переповнений всілякими пристроями, основною функцією яких є відтворення фонограм. У покупців, купують дану техніку, може виникнути резонне питання: а чи можна підключити караоке до телевізора? Природно, можна, правда, в залежності від моделі та року випуску телевізора буде різнитися спосіб з'єднання.


Як підключити караоке до телевізора - покрокова інструкція та рекомендації
DVD-ресивери, а також так звані домашні кінотеатри). Вони оснащені і стереозвуковыми системами, необхідними роз'ємами для підключення до багатьох моделей телевізорів і мікрофонів. Крім того, у нових моделей можна вибирати способи відтворення – через DVD-диск або флеш-накопичувачі.


Використання караоке через Smart-телевізор

І вже останнє досягнення техніки – це телевізори з вбудованими плеєрами. Гонку лідерства поки що виграють компанії LG і Samsung. І наприклад, у тому, як підключити караоке до телевізора "Самсунг Смарт", зможе розібратися навіть дитина, так як в комплекті з ним йде детальна інструкція по налаштуванню. Смарт-телевізори справили справжній без підключення додаткових пристроїв.

Допомога мережі Internet в налаштуванні караоке на телевізорах Smart

Всесвітня павутина заповнена безліччю корисних додатків, тому розібратися, як підключити караоке до телевізора і налаштувати якісне вокальне відтворення, легко навіть без виклику спеціалістів. Різноманітні додатки, кодеки і драйвери, мільйони фонограм – все це доступно, з невеликим застереженням, що за це доведеться заплатити.
Як підключити караоке до телевізора - покрокова інструкція та рекомендації
Зазвичай такі програми мають обмежену дію, так що доведеться оформляти підписку, але це порівняно недорого. Зате і результат буде фантастичний – потужне та чисте звучання, без небезпеки зіпсувати телевізор. Важливо! Щоб не встановити криво який-небудь додаток, потрібно уважно прочитати інструкцію, як підключити караоке до телевізора "Самсунг" (у всіх виробників принцип підключення та налаштування ідентичний).

Налаштування мікрофону

Насправді підібрати хороший мікрофон для караоке-системи – теж завдання не з легких. Тут потрібно дивитися на виробника, якість аудіопотоку на виході, потужність і наявність відповідного роз'єму.
Як підключити караоке до телевізора - покрокова інструкція та рекомендації
Тому перед тим, як підключити мікрофон-караоке до телевізора LG або Samsung, потрібно перевірити задню або бічну панель телевізора (або ж вихідні роз'єми DVD-програвача). Існує кілька різновидів мікрофонів, починаючи з професійного і закінчуючи аматорським:
 • бездротовий;
 • USB-мікрофон;
 • стандартний підключається мікрофон.
 • Бездротовий мікрофон – кращий вибір для караоке

  Звичайно, якщо робити вибір на користь якості та комфорту – то рішення однозначне. Радіомікрофон позбавляє від цілого оберемка проводів в кімнаті. Також немає необхідності в придбанні додаткових перехідників для підключення. Та й розібратися, як підключити караоке-мікрофон до телевізора Samsung, не потрібно особливих умінь. Крім того, такий мікрофон дозволяє співати в будь-якому місці кімнати, в межах дії радіоуправління.

  Альтернативні мікрофони

  Ну а якщо придбання бездротового мікрофона здається дуже марнотратним, то можна скористатися альтернативним способом. Є цілком недорогі пристрої зі стандартним роз'ємом і шнуром. Звичайно, доведеться пошукати потрібний для свого DVD-програвача або Smart-роз'єм телевізора, але результат все одно буде трохи дешевше. Існує два типи – з роз'ємом 63 мм і 35 мм
  Як підключити караоке до телевізора - покрокова інструкція та рекомендації
  Ще є USB-мікрофони, які є універсальними, так як даними роз'ємами оснащені майже всі пристрої для відтворення караоке і телевізори. На жаль, для використання такого мікрофона знадобиться додаткова настройка, з якої пересічний обиватель може і не впоратися. Тоді краще звернутися до фахівців, або до знаючим людям, що мають подібну техніку, або відвідати потрібні сайти з інструкціями в Інтернеті.

  Як налаштовувати для караоке

  Крім того, як підключити караоке до телевізора, потрібно знати, яким чином настроюється програмне забезпечення для повноцінної функціональності музичних програм. Варіантів установки є кілька:
 • при підключенні телевізора до комп'ютера або іншого пристрою (ноутбук, планшет);
 • безпосередньо на телевізор.
 • При скачуванні З Інтернету найкраще переконатися, що на диску або флеш-накопичувачі відсутні віруси та інші потенційно небезпечні програми. В іншому випадку можна нанести серйозної шкоди як використовуваному ПК, так і самому телевізору. Мова йде про технічні збої, аж до необхідності перепрошивання або перевстановлення ОС. Тому найкращим способом того, як підключити караоке до телевізора LG (саме ця компанія є дуже вимогливою до своєї продукції), буде копіювання накопичувача у знайомих або друзів, тобто з оригінального диска. Це повністю виключить ймовірність ураження вірусами пристроїв.

  Що вибрати – платне або безкоштовне ПЗ для караоке?

  Що стосується плати за використання спеціалізованого софту для караоке, то ситуація тут неоднозначна. З одного боку, один раз купивши ліцензійну програму, користувач отримує всі її переваги на постійній основі, а саме:
 • регулярні оновлення;
 • поповнення фонотек музичних композицій;
 • поліпшення і комфорт при роботі з програмою.
 • А ось безкоштовні програми викачуються на свій розсуд, і за наслідки теж доведеться відповідати самостійно. Безумовно, і серед безкоштовного ЗА зустрічаються дуже гарні програми, але ось підтримки і сумісність з певними прошивками телевізорів вони можуть не мати.
  Як підключити караоке до телевізора - покрокова інструкція та рекомендації
  Є, правда, ще один варіант. Якщо немає бажання і навичок для установки ПЗ для караоке – можна скористатися простим рішенням. Зараз в Інтернеті дуже багато спеціальних сайтів, які дають можливість перевірити свої вокальні дані прямо через браузер. Єдиний мінус такого співу – більшість ресурсів не підтримує оцінювання виконання, а багато караоке-портали мають обмежену кількість композицій. Звичайно, є і декілька десятків спеціальних сайтів, на яких є і оцінки, і колосальна фонотека. Але зазвичай вони доступні тільки після оформлення підписки.

  Сучасні тенденції розвитку караоке в домашніх умовах

  В принципі, з урахуванням новітніх технологій і масштабного розвитку мережі Інтернет, розібратися, як підключити караоке до телевізора, можна елементарно. Головне, щоб було бажання проявити свої вокальні вміння. Сучасні телевізори настільки схожі з комп'ютерами, що виконують фактично всі налаштування в автоматичному режимі, без участі людини. Важливим моментом тут є налаштування синхронізації звуку і відео. Це означає, що звуковий потік, що виходить з мікрофона, повинен зіставлятися з текстовим відеорядом. Крім того, має бути гармонійно адаптовано поєднання голосу користувача зі звучної фонограмою. Вони повинні знаходитися в єдиному спектрі. Але можливості сучасної техніки такі, що особливо переживати про те, як підключити караоке до телевізора Samsung або LG, не варто. По-перше, магазини додатків даних фірм (Samsung Apps і LG Apps) надають спеціальний софт для любителів караоке, який легко самостійно оптимізує всі налаштування і підготує телевізор до відтворення фонограм.
  Як підключити караоке до телевізора - покрокова інструкція та рекомендації
  Ну а якщо телевізор не підтримує функцію Smart, не варто засмучуватися. Ніхто не відміняв можливість поспівати в своє задоволення і сусідів, скориставшись DVD-програвачем або ПК (ноутбуком). Різниця полягає лише в тому, що буде потрібно додаткове ПЗ, а також кілька перехідників, в залежності від того, яким чином можна підключити цей пристрій до телевізора.

  Кілька порад наостанок

  Ще можна додати, що, вибираючи спосіб підключення телевізора до відтворює пристрою, потрібно звернути увагу на наступні аспекти:
 • якість звуку;
 • чіткість відеоряду;
 • синхронність аудіо і відео.
 • Тому, якщо використовується ноутбук або ПК, то в якості перехідника краще всього використовувати HDMI-шнур. Він забезпечить гідне якість (без квадратиків на екрані) і кращий прийом/вивід звуку. Якщо ж обраний DVD-ресивер, то можна обійтися і звичайному перехідником-«тюльпаном», хоча оптимально використовувати цифровий SCART роз'єм (якщо такий є на телевізорі).