Телевізори Harper: відгуки, огляд моделей, характеристики, виробник

408 0 Новини високих технологій

В даному матеріалі на прикладі моделей 16R57532R575T і 39R660T будуть розглянуті телевізори Harper. Відгуки власників про цих доступних пристроях, їх технічні специфікації і порядок налаштування будуть наведені у цьому огляді. Вся інформація в комплексі дозволить потенційному покупцеві вибрати саме ту модель, яка буде максимально відповідати його вимогам.

Телевізори Harper: відгуки, огляд моделей, характеристики, виробник

Коротка довідка про даній компанії

Компанія "Харпер" спочатку спеціалізувалася на виготовленні акустичних систем для автомобілів з поліпшеною якістю звуку. Саме на цьому терені вона і домоглася істотних успіхів в такому місці земної кулі, як Тайвань. По суті, це – батьківщина даного виробника електронної техніки. Наступним важливим етапом у розвитку цієї компанії стала поява високоякісних стереогарнітур.


У 2014 році в асортименті даного виробника з'явилися доступні телевізори Harper. Відгуки власників повсюдно відзначають їх надійність, функціональність і енергоефективність. Причому в асортименті цієї компанії присутні тільки LED-телевізори, а не застарілі на поточний момент плазмові панелі з низькою якістю картинки і підвищеним енергоспоживанням. Виробничі потужності цього бренду розташовані в двох країнах. Одна з них – це материковий Китай. А друга лінія знаходиться в Білорусії на оновленому завод «Горизонт».

Позиціонування продукції. Комплектація

Власних лабораторій для розробки апаратної основи сучасних телевізорів у даного виробника немає. Тому компанія змушена використовувати при виготовленні власної техніки сторонні відповідні напрацювання. Ця обставина в кінцевому підсумку призводить до того, що в модельному ряді цього бренду немає преміальних пристроїв. Але при цьому є рішення початкового і середнього рівня. Наступний типовий перелік комплектації у мультимедійних центрів цього виробника:
 • Телевізор.
 • Пульт управління з набором елементів живлення, які забезпечують його електропостачання.
 • Опора для складання і монтажу на вертикальну поверхню з набором кріплень.
 • Посібник користувача, в кінці якого знаходиться також і гарантійний талон. Термін дії останнього становить один рік.
 • Телевізори Harper: відгуки, огляд моделей, характеристики, виробник

  Можливі сфери застосування

  Не тільки в якості домашнього телевізійного пристрою можна використовувати розглянуті мультимедійні центри Harper. Інструкція кожного з них вказує на наявність портів VGA або HDMI. З їх допомогою можна перетворити їх в монітор. Також присутність роз'ємів RCA і SCART дозволяє здійснити пряму комутацію з DVD-програвачем. Це вже, в свою чергу, дозволяє отримати караоке-центр.

  Моделі, в яких відсутня підтримка опції SMART TV, можна використовувати як інформаційну панель в торгових точках, залізничних вокзалах і навіть на автобусних станціях.

  Особливості програмної оболонки мультимедійних центрів «Харпер»

  Будь телевізор «Харпер», який підтримує функцію Smart TV, функціонує під управлінням операційної системи Android. Знову-таки необхідно відзначити те, що це перероблений софт, оптимізований під домашні мультимедійні центри. Тобто це – аналог ОС «Тизен» від «Самсунг» або WebOS від LG.
  Як і у конкуруючих платформ, у цієї ОС є власний магазин додатків – PlayMarket. Саме з нього можна установити додаткові міні-програми і за рахунок цього розширити можливості такого мультимедійного центру.
  Телевізори Harper: відгуки, огляд моделей, характеристики, виробник

  Молодша модель

  Телевізор Harper 16R575 є найбільш бюджетним пристроєм, який розглядається в рамках даного огляду. Діагональ екрану у неї складає 16", і в основі його лежить досить якісна LED-матриця. Її дозвіл дорівнює 1366Х768. Тобто формат картинки відповідає специфікаціям HD. Частота оновлення кадрів дорівнює 50 Гц. Окремо необхідно відзначити кути огляду, які заявлені на рівні 178°. Яскравість екрану може досягати 180 кд/м 2 , а контрастність може досягати 40000:1. Невелика діагональ екрану компенсує малий дозвіл виведеного зображення. Тобто якість зображення у цього рішення дійсно непогана. Звукова система у цього пристрою складається з двох динаміків. Максимальний рівень потужності кожного з них, за запевненням виробника, може досягати 5 Вт. А в сумі це дозволяє отримати вже достатні 10 Вт.

  Представник середнього рівня

  Ключова відмінність, яким на тлі молодшої моделі може виділитися даний LED-телевізор Harper з маркуванням 32R575T, – це збільшена діагональ екрану 32". Але при цьому дозвіл виведеного зображення не змінилося і складає все ті ж самі 1366х768. Частота оновлення кадрів теж не зазнала будь-яких змін і дорівнює все тим же 50 Гц. Яскравість екрану збільшилася і становить вже 230 кд/м 2 . Також зросла і контрастність екрану, і в цьому випадку її значення дорівнює 70000:1. Збільшення діагоналі екрану призводить до зниження щільності пікселів і погіршення якості зображення.

  Аналогічним чином в даному пристрої реалізована вбудована акустична система, яка складається з 2-х внутрішніх стереоколонок. Тільки потужність кожної з них зросла до 7 Вт. Тобто в сумі це дозволяє отримати вже 14 Вт звукового супроводу.
  Телевізори Harper: відгуки, огляд моделей, характеристики, виробник

  Умовно преміальна модель

  Найбільш передовою телевізор "Харпер" з індексом 39R660T в плані зображення нічим примітним на тлі середнячка 32R575T виділитися не може. У нього ідентичні параметри. Єдина відмінність – це збільшена діагональ матриці, яка дорівнює 39". Все інше без змін. Знову-таки, збільшення діагоналі ще більше знижує рівень щільності пікселів і погіршує картинку.
  А ось акустична система, незважаючи на ідентичну організацію, все ж отримала одне суттєве оновлення. Потужність динаміків в цьому випадку в сумі становить 16 Вт. Якщо ж брати окремо, то отримаємо 8 ВТ. Не підтримують програмну опцію Smart TV всі розглянуті в цьому матеріалі телевізори Harper. Відгуки цю їх особливість відносять до суттєвих недоліків.
  Телевізори Harper: відгуки, огляд моделей, характеристики, виробник

  Порядок налаштування. Комутація

  Перед початком експлуатації будь-якого сучасного телевізійного пристрою потрібно виконати два важливих етапи. Перший з них полягає в збірці і підключенні, а другий – це переконфігурування програмної складової. Однак, якщо в рішенні реалізована підтримка актуальною на даний момент технології Smart TV, то додатково необхідно буде виконати установку спеціальних розважальних програм з магазину PlayMarket. Тепер розберемося з комутацією телевізійних пристроїв Harper. Як підключити ж його? Шнур живлення з'єднує між собою розетку системи електропостачання та відповідне гніздо мультимедійного центру. Далі до антенного входу підводиться сигнальний кабель. При необхідності підключається вита пара для обміну даними з обчислювальною мережею (тільки у разі наявності Smart TV). Далі включаємо телевізор і заходимо в меню налаштування. В ньому знаходимо підпункт "Канали" і запускаємо автоматичний пошук доступних трансляцій. Також вибираємо тип одержуваного сигналу (кабельне або звичайне мовлення). Наприкінці треба зберегти отриманий за результатами автопошуку список програм. Якщо опція Smart TV не підтримується, то пристрій налаштовано і готове до експлуатації. У разі налаштування розумного телевізора необхідно зайти в меню і встановити параметри мережного підключення. Потім створити обліковий запис в магазині додатка і вже після цього встановити всі необхідні програми.
  Телевізори Harper: відгуки, огляд моделей, характеристики, виробник

  Вартість

  Молодший телевізор Harper 16R575 можна зараз придбати за 4000-4500 рублів. Вартість моделі середнього цінового діапазону зросте до 10000-11000 рублів. Ну а флагман обійдеться в 16000-18000 рублів. Як би там не було, а цінова політика у даного виробника дуже і дуже лояльна.

  Відгуки. Думка власників

  Як було вже зазначено раніше, в модельному ряду виробника плазмові панелі відсутні. Вони просто застаріли на поточний момент. Тому вже одне те обставина, що дані моделі телевізорів базуються на LED-технології і мають мінімізоване енергоспоживання, говорить про багато що. Також надійність даної продукції на прийнятному рівні. До того ж вартість електронної техніки у цієї компанії досить низька. Все це в сумі можна сміливо відносити до переваг даного бренду. Мінус же відзначають користувачі всього лише один: ні один з героїв даного огляду не оснащений підтримкою Smart TV. Але при бажанні можна придбати додатково міні-ПК і встановити його в мультимедійний центр.
  Телевізори Harper: відгуки, огляд моделей, характеристики, виробник

  Висновок

  В даному матеріалі детально розглянуті сучасні телевізори Harper. Відгуки виділяють у них досить велику кількість плюсів, але при цьому є й один істотний недолік. Останній, при бажанні, можна усунути, але для цього необхідна покупка додаткового обладнання.

  Популярі новини
  Загрузка...