Як побудувати місто в "Майнкрафте"?

946 0 Новини високих технологій

Займаючись таким трудомістким заняттям, як будівництво власного міста в "Майнкрафте", дуже важливо зберігати інтерес і свіжий погляд під час всього процесу. Наша стаття присвячена важливим аспектам даної роботи, які спрямовані на прискорення будівництва без використання додаткових помічників, у вигляді модифікацій або сторонніх додатків. Першим рішенням буде корисним поділ усього процесу на кілька етапів. Це допоможе досягти певних цілей, і при цьому гравець не розгубить свій творчий запал.

Починаємо з планування

Перший етап є важливою основою, яка повинна сформувати уявлення про майбутнє місті "Майнкрафте". Як правило, всі зусилля гравця направляються на оформлення майбутньої будівельної площадки, вирівнювання поверхонь, а також на встановлення меж міських зон і районів.


Ще одним корисним штрихом на даному етапі стане начерк доріг. Щоб це зробити, досить скористатися схематичним позначенням та приблизними розмітками. Таким чином, процес створення доріг стане набагато простіше на наступних етапах.
Як побудувати місто в "Майнкрафте"?

Вибираємо стиль

Тепер користувач повинен зробити вибір стилю майбутнього міста "Майнкрафте". Для початку можна побудувати кілька окремих будівель (3-4), щоб визначитися з тим, що краще виходить, і що більше подобається. Отримані споруди допоможуть краще уявити майбутній стиль міста і необхідні типи матеріалів, які ляжуть в основу. До речі, якщо користувач хоче побудувати сучасний мегаполіс з висотками і вежами, то в такому випадку йому допоможе команда "clone". Її головна функція полягає в клонуванні певних областей. Це незамінний помічник при створенні однотипних деталей і багатоповерхових будинків.

Визначаємося з кількістю районів і зон

На цій стадії будівництво кожного району може вважатися окремим етапом. Що можна порадити в цьому випадку? По-перше, всередині будь-якого міста повинні бути адміністративні будівлі і головний торговий центр. Якісь райони можна зробити спальними — вони заповняться житловими будинками. До речі, часто буває і так, що гравці забувають про будівництво житлових будівель і приділяють увагу тільки різних магазинах, офісах, мотелям, барам та іншим публічним закладам. Будинки для звичайних жителів — це головна складова будь-якого реального міста, тому не варто ними нехтувати.
Як побудувати місто в "Майнкрафте"?
По-друге, не варто випускати з уваги промислову зону. Її можна заповнити різними заводами та іншими спорудами, необхідними під обрану стилістику. Промислова зона допоможе зробити місто "Майнкрафте" більш живим і багатогранним. І, нарешті, третя порада полягає в необхідності створення окологородской зони. Її гравець може забудувати по своєму смаку, наприклад, полями, фермерськими будиночками і тваринницькими фермами.

Творчість інших користувачів "Майнкрафт": міста і апокаліпсис

Не секрет, що в ком'юніті Minecraft є багато талановитих гравців з різнобічною фантазією. Деякі з них примудрилися скористатися режимом будівництва, щоб створювати розважальні майданчики для інших користувачів.
Міста і зомбі "Майнкрафте" — один з популярних прикладів подібного творчості. Гравці потрапляють на занедбані людством локації, де за сюжетом сталася епідемія жахливого вірусу. Тепер міста заповнені кровожерними зомбі-мобами, атакуючими будь-якого проходить повз подорожнього.
Як побудувати місто в "Майнкрафте"?
Подібні карти створюються в якості випробувань для всіх гравців, охочих взяти в них участь. До речі, нерідко в таких постапокаліптичних містах можна зустріти і простих вижили мешканців. Зазвичай творці продумують масу дрібниць, щоб зробити свій твір максимально реалістичним.

Популярі новини
Загрузка...