Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: інструкція

1596 0 Новини високих технологій

Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів? Багато гравців настільки звикли до різних доповнень, що полегшує гру, що вважають, ніби без них нічого не побудувати.

Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: інструкція
Однак гра без модів не лише складніше, але й цікавіше. Вона подарує унікальну атмосферу виживання. Нічліжки "коробках", походи в печери, видобуток копалин - для цього і створювався "Майнкрафт".

Що робити спочатку

Все, що можна зробити в "Майнкрафте" без модів, знаходиться в "Майнкрафт Вікі". Але більшість механізмів і споруд вимагають окремих блоків і багато терпіння. Перед початком будівництва краще накопичити всі необхідні ресурси. Для цього створіть табір. Не варто турбуватися і проявляти навички архітектора, звичайного "коробка" з дверима і світлом буде достатньо. У ньому розташуйте кілька скринь. Вони призначені для:


 • Землі.
 • Каменю.
 • Деревини.
 • Інших необхідних будівельних матеріалів.
 • Їжі.
 • Окремих блоків і зброї.
 • Видобуток ресурсів

  До першої ночі вам потрібно знайти три вівці для ліжка, вугілля для факелів, їжу. Після цього треба готуватися до походу. На другий день розвідайте місцевість. Знайдіть глибоку печеру і позначте її. Поскладайте достатній запас їжі, факелів, зброї. Якщо поблизу є корови, то можна зробити шкіряну броню. Але не варто особливо перейматися пошуком рідкісних блоків. Після ночі вирушайте в печеру. Головне, що потрібно взяти з собою, це деревина і їжа, так як їх немає в печерах. Продираючись крізь полчища мобів, віддавайте перевагу заліза, золота, алмазів, червоного пилу. Різні барвники не згодяться на ранньому етапі будівництва.


  За один захід в печеру ви роздобуде всі необхідні блоки. Переплавьте залізо і золото. Зробіть міцне зброю та інструменти. З їх допомогою легко добувати необхідні ресурси. Високі замки, каміни, ферми, книги, полиці - ось і все, що можна зробити в "Майнкрафте" без модів, не спускаючись у підземний світ. Щоб потрапити в ігровій пекло, необхідно побудувати портал. Це завдання не з легких.

  Як зробити портали в "Майнкрафте" без модів

  Портал "Майнкрафте" переносить гравця у новий вимір - Нижній світ. Потрапити і вибратися звідти можна тільки з допомогою них. Портал будується з найміцніших блоків - обсидіанових. Вони досить рідко зустрічаються в звичайному світі. Їх можна знайти біля лавових водоспадів. Щоб самому створити обсидіан, необхідно відро. У нього набирається лава, яка потім виливається на блоки води. Розбиття обсидіану звичайної киркою займе майже п'ять хвилин. Але після цього блок просто знищиться. Щоб зібрати його, потрібна алмазна кірка. Після видобутку обсидіану можна приступати до будівництва порталу. Для цього додайте блоки так, щоб всередині було простір 2 блоку в ширину і 4 блоку у висоту.
  Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: інструкція
  Щоб активувати портал, треба підпалити його. Найкраще підходить кресало. Після активації виникає фіолетове світіння всередині. Через три секунди перебування в ньому вас переносить в Нижній світ.

  Як зробити "Майнкрафте" місто без модів

  Споруда міста займає багато часу і ресурсів. Після подорожі в Нижній світ у вас з'явиться можливість створювати зачаровані предмети. З їх допомогою легше добувати блоки. Перед будівлею міста необхідно вибрати рівну площадку. Такі можна зустріти в біомі "рівнина". Є кілька видів міст. Середньовічні замки будуються з обробленого каменю.
  Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: інструкція
  Оперезати місто можна високими стінами. Село будується з дерев'яних хатинок. Можна побудувати її на основі поселення мирних мобів для більшої реалістичності. "Розумне місто" вимагає безліч механізмів, а значить безліч редстоуна. Він видобувається в печерах. Пам'ятайте, все, що можна зробити в "Майнкрафте" без модів, вимагає зусиль і, головне, креативності.

  Популярі новини
  Загрузка...