Новини високих технологій
» » Як побудувати портал "Сутінковий ліс" в "Майнкрафте"?

Як побудувати портал "Сутінковий ліс" в "Майнкрафте"?

22-01-2017, 22:30
1 096
Відносно недавно в мережі з'явилася нова модифікація для гри "Майнкрафт" - "Сутінковий ліс". Це абсолютно нова локація, повна різних скарбів і пригод, а разом з ними і небезпек. Природно, для того щоб туди потрапити, потрібно знати, як побудувати портал "Сутінковий ліс".

Матеріали

Насправді, немає нічого складного в грі "Майнкрафт". Як побудувати портал "Сутінковий ліс"? Дуже просто. Вам потрібно лише трохи терпіння і кілька цілком звичайних матеріалів.
Дванадцять будь-яких рослин або грибів. Відро води. Один алмаз. Це абсолютно необхідні предмети, без яких ставити запитання: "Як побудувати портал в Сутінковий ліс?" - не має ніякого сенсу. Крім цього, вам може знадобитися лопата, але вона не обов'язкова. Ми постараємося допомогти вам з підготовкою всіх необхідних ресурсів і матеріалів, а також їх пошуком та видобутком в підземеллях.

Відро

Щоб його зробити, вам знадобиться трохи заліза. Воно зазвичай розташовується в самих верхніх шарах, близько до поверхні. Спробуйте пошукати ці коричневі вкраплення в природних печерах або самостійно вирийте неглибоку шахту. Також залізо можна зустріти на поверхні, але тільки у високогірних районах.

Здобувши досить руди, переплавьте її в залізні злитки. Використовуючи верстат, скрафтите відро. Для цього покладіть злитки на панель крафта у вигляді галочки. Після того як ви отримаєте відро, вирушайте до найближчого водоймища і зачерпніть води. Тепер у вас є не тільки необхідний інгредієнт, але і хороша підмога для пошуків наступного матеріалу.

Алмази

Вам знадобиться всього одна штука, але добути його може бути досить складно. Почнемо з того, що ви можете виявити даний матеріал в скринях на поверхні - селах, покинутих храмах і фортецях. На жаль, шанси дуже малі просто на те, щоб виявити споруди, а ще й скриня з'являється далеко не завжди.
Тому вам потрібно вирушати на 12-15 рівень глибини (пам'ятайте, що відлік йде знизу вгору від корінної породи). Коли досягнете потрібного рівня, починайте копати в різні сторони по прямій, створюючи відгалуження. Головне, не руйнуйте блоки над головою і під ногами, так не складно догодити в лаву. Тут вам і стане в нагоді відро з водою, щоб при необхідності себе загасити. Тепер, ви готові дізнатися, як побудувати портал "Сутінковий ліс".

Будівництво

Отже, як побудувати портал "Сутінковий ліс"? Для цього необхідно виконати декілька простих кроків. Знайдіть місце зі зростаючою травою. Викопайте яму розміром 2 на 2 блоку і завглибшки в 1 шар. Залийте в неї воду з відра. По всьому периметру розсадіть будь-які квіти або гриби.
Тепер відійдіть на невелику відстань і киньте у воду алмаз. Після цього слід різко відбігти вбік, оскільки портал відкриється ударом блискавки, яка може нанести серйозні пошкодження гравцеві в Minecraft. Як побудувати портал ("Сутінковий ліс") ви тепер знаєте, так що можете споряджатися і відправлятися на пошуки чергових пригод.
Цікаво по темі
Як вивести дракона Ртуть у грі "Дракономанія"
Як вивести дракона Ртуть у грі "Дракономанія"
«Легенди Дракономании» – відмінне додаток для мобільних девайсів, які працюють на платформі Android. Ця гра, по суті, є віртуальною ферми для
Як встановлювати чити на "Майнкрафт"? Функції читів
Як встановлювати чити на "Майнкрафт"? Функції читів
"Майнкрафт" з кожним роком стає все більш популярним, відкриваються нові сервери і гравців стає все більше. Але є і такі геймери, які дуже люблять
Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: поради
Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: поради
Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: докладний опис процесу пошуку компонентів і крафте предмета.
Як потрапити в Танарис для Альянсу і Орди
Як потрапити в Танарис для Альянсу і Орди
Локація Танарис є перевалочним пунктом для прокачування багатьох рас. Вона величезна, і в ній знаходиться багато цікавого контенту. Як дістатися до
Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: інструкція
Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: інструкція
Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: докладний опис створення порталів, міст, накопичення ресурсів.
Як з Штормграда потрапити в Танарис: практичні поради
Як з Штормграда потрапити в Танарис: практичні поради
World of Warcraft - культова MMORPG, що об'єднує мільйони гравців по всьому світу. У ній безліч локацій і загадок, таємних стежок і великих, але