Як побудувати портал "Сутінковий ліс" в "Майнкрафте"?

818 0 Новини високих технологій

Відносно недавно в мережі з'явилася нова модифікація для гри "Майнкрафт" - "Сутінковий ліс". Це абсолютно нова локація, повна різних скарбів і пригод, а разом з ними і небезпек. Природно, для того щоб туди потрапити, потрібно знати, як побудувати портал "Сутінковий ліс".

Матеріали

Насправді, немає нічого складного в грі "Майнкрафт". Як побудувати портал "Сутінковий ліс"? Дуже просто. Вам потрібно лише трохи терпіння і кілька цілком звичайних матеріалів.
Як побудувати портал "Сутінковий ліс" в "Майнкрафте"?
 • Дванадцять будь-яких рослин або грибів.
 • Відро води.
 • Один алмаз.
 • Це абсолютно необхідні предмети, без яких ставити запитання: "Як побудувати портал в Сутінковий ліс?" - не має ніякого сенсу. Крім цього, вам може знадобитися лопата, але вона не обов'язкова. Ми постараємося допомогти вам з підготовкою всіх необхідних ресурсів і матеріалів, а також їх пошуком та видобутком в підземеллях.

  Відро

  Щоб його зробити, вам знадобиться трохи заліза. Воно зазвичай розташовується в самих верхніх шарах, близько до поверхні. Спробуйте пошукати ці коричневі вкраплення в природних печерах або самостійно вирийте неглибоку шахту. Також залізо можна зустріти на поверхні, але тільки у високогірних районах.

  Здобувши досить руди, переплавьте її в залізні злитки. Використовуючи верстат, скрафтите відро. Для цього покладіть злитки на панель крафта у вигляді галочки. Після того як ви отримаєте відро, вирушайте до найближчого водоймища і зачерпніть води. Тепер у вас є не тільки необхідний інгредієнт, але і хороша підмога для пошуків наступного матеріалу.
  Як побудувати портал "Сутінковий ліс" в "Майнкрафте"?

  Алмази

  Вам знадобиться всього одна штука, але добути його може бути досить складно. Почнемо з того, що ви можете виявити даний матеріал в скринях на поверхні - селах, покинутих храмах і фортецях. На жаль, шанси дуже малі просто на те, щоб виявити споруди, а ще й скриня з'являється далеко не завжди.
  Тому вам потрібно вирушати на 12-15 рівень глибини (пам'ятайте, що відлік йде знизу вгору від корінної породи). Коли досягнете потрібного рівня, починайте копати в різні сторони по прямій, створюючи відгалуження. Головне, не руйнуйте блоки над головою і під ногами, так не складно догодити в лаву. Тут вам і стане в нагоді відро з водою, щоб при необхідності себе загасити. Тепер, ви готові дізнатися, як побудувати портал "Сутінковий ліс".

  Будівництво

  Отже, як побудувати портал "Сутінковий ліс"? Для цього необхідно виконати декілька простих кроків.
 • Знайдіть місце зі зростаючою травою.
 • Викопайте яму розміром 2 на 2 блоку і завглибшки в 1 шар.
 • Залийте в неї воду з відра.
 • По всьому периметру розсадіть будь-які квіти або гриби.
 • Як побудувати портал "Сутінковий ліс" в "Майнкрафте"?
  Тепер відійдіть на невелику відстань і киньте у воду алмаз. Після цього слід різко відбігти вбік, оскільки портал відкриється ударом блискавки, яка може нанести серйозні пошкодження гравцеві в Minecraft. Як побудувати портал ("Сутінковий ліс") ви тепер знаєте, так що можете споряджатися і відправлятися на пошуки чергових пригод.

  Популярі новини
  Загрузка...