Докладно про коди в "Майнкрафте" на село

2066 0 Новини високих технологій

Багато гравців по всьому світу хоча б краєм вуха чули про такій грі, як Minecraft. За своїм жанром це пісочниця, в якій можна створювати з наявного, тобто створеного розробниками, так і самому допрацьовувати гру, використовуючи при цьому свої пізнання в програмуванні. У даній статті мова піде про коди в «Майнкрафте» на село. Коди Minecraft допомагають швидко знайти унікальні явища, тому вони є важливою частиною гри і потребують достатньої уваги до себе.

Для чого потрібні коди Minecraft

Як вже говорилося, Minecraft – це пісочниця, але з великою частиною випадковості. Карта гри дуже величезна, пройти її пішим ходом можна лише за кілька років, але крім цього, вона ще випадково генерує блоки при створенні. Іншими словами, кожна карта в Minecraft унікальна до неможливості, а їх збіг практично нереально. Також кожні 16 на 16 блоків називають «чанками» – це області завантаження, коли ваш персонаж знаходиться поруч. Кількість завантажуваних «чанків» регулюється в налаштуваннях.


Докладно про коди в "Майнкрафте" на село
Існує спеціальний код у «Майнкрафте» на село, який вводиться безпосередньо в початку гри, після чого персонаж з'являється в безпосередній близькості з «чанком», де розташоване село. Село в даній грі явище досить рідкісне, тому що в ній знаходяться жителі та корисні ресурси, які досить сильно допомагають почати гру з нуля. Крім коду на село, існує і інші різні коди, здатні згенерувати інші об'єкти, наприклад, гірську місцевість. Також є спеціальні «сіди» - це теж коди, але вони відтворюють ту карту, на яку вказує код «сіда». Наприклад, одна людина грає в одиночну гру, будує будинок, а інша людина вводить його «сід» при генерації карти і з'являється на тій же карті, що і перший. Дуже зручна річ для створення цілих міст, якщо робота розподілена на кілька людей.

Який код на майнкрафте на село

Як вже говорилося, коди потрібні для створення унікальних ландшафтних явищ, селом, локацій і багато чого іншого. Після першого проходження гри стає досить нудно, тому одні гравці йдуть з гри назавжди, другі - встановлюють моди. Треті ж використовують коди на специфічну генерацію світу, наприклад, на появу лише одного острова на землі, на якому можна відчути себе відлюдником.

Докладно про коди в "Майнкрафте" на село
Інструкція по установці коду «Майнкрафте» на село:
 • Встановіть ліцензійну або піратську версію Minecraft не старішою версією 174.
 • Після повного завантаження лаунчер і створення ніка зайдіть в налаштування одиночної гри.
 • У полі «Джерело для генерації світу» введіть такі значення: «1711734982989244509».
 • Вітаємо, тепер ви при завантаженні карти з'явитеся біля пляжу з селом. Крім цього, буде велика шахта поблизу.
 • Також існують і інші варіанти кодів:
 • «Kedengkedeng» - те ж саме, що і чит-код на село у «Майнкрафт», але замість великого пляжу і шахти буде всього лише річка.
 • «616263» - той самий безлюдний острів, навколо якого цілий океан.
 • «Herobrine» - додає в гру вашого злого брата з білими очима.
 • «Maxi» - світ складається повністю із снігового биома.
 • «Glacier» - один з найкрасивіших кодів, адже він додає неймовірну кількість повітряних островів.
 • Докладно про коди в "Майнкрафте" на село
  Крім цих існує дуже велика кількість інших кодів, здатних повністю перевернути відчуття від ігрового процесу.

  Коди на «Майнкрафт» на село на «Андроїд»

  За своєю суттю цей метод мало чим відрізняється від того, що був використаний у прикладі вище, тому що гра не повністю переписана для операційної системи Android. Вона всього лише портована, тобто функціонал залишився тим же, тільки в іншому дозволі екрану і з підтримкою тачскріна.
  Докладно про коди в "Майнкрафте" на село
  Інструкція з установки коду «Майнкрафте» на село для Android:
 • Встановіть зручним для вас способом Minecraft PE останньої доступної версії, після чого запустіть.
 • Заходимо в той же режим одиночного виживання.
 • У полі генерації світу введіть наступні значення «1402343657».
 • Дочекайтесь повного завантаження карти. Вітаємо, тепер ви біля села з річкою.
 • На закінчення

  Сподіваємося, що дана стаття про коди в «Майнкрафте» на село допомогла вам насолодитися грою. Варто також зауважити, що ви можете створювати свої «сіди». Вони знаходяться в налаштуваннях вашого створеного світу. Їх можна передавати абсолютно кожному гравцеві, що використовує таку ж версію Minecraft. Крім "сидів" існують також ті, які спеціально додані розробниками, на них варто звернути увагу в першу чергу. Кількість "сидів" від розробників залежить виключно від версії гри, чим вище - тим більше.

  Популярі новини
  Загрузка...