Системні вимоги Paladins і невеликий огляд гри

14 0 Новини високих технологій

Гра Paladins - це командний MOBA-шутер від першої особи, розроблений відомою на весь світ компанією Hi-Rez Studios. Багато гравці порівнюють цей проект з Overwatch, але, незважаючи на деяку схожість, ці ігри відрізняються по геймплею, локаціях і т. д. Багато геймери позиціонують Paladins як відмінну альтернативу популярної Overwatch.

Системні вимоги Paladins і невеликий огляд гри

Пара слів про гру

Офіційний реліз Paladins відбувся 16 вересня 2016 року, і відразу після цього на гру обрушився шквал як прихильників, так і критиків. Основне гідність — це умовно безкоштовна модель поширення, яка дозволяє спробувати гру всім бажаючим. А також в Paladins мінімальні системні вимоги, які потягне навіть самий слабкий комп'ютер.


Графіка в грі виконана у фантастичному стилі, що створює атмосферу деякої мультиків. Всі об'єкти візуально складаються з м'яких і згладжених форм, при цьому не маючи різких переходів. В цілому геймери відзначають, що графіка, завдяки добре підібраним кольорам, не дратує і виглядає цілком гідно. У Paladins на даний момент представлено 34 чемпіона, яких з кожним оновленням стає все більше. Абсолютно всі чемпіони володіють рядом унікальних здібностей і певними характеристиками. Всі герої в грі поділяються на кілька класів:
 • Танки.
 • Підтримка.
 • Атака.
 • Фланг.
 • У грі на вибір є два режими. Перший — це облога, тут необхідно як можна довше окупувати точки і утримувати їх деякий час для перемоги. Другий – це супровід вантажу, тут для перемоги необхідно одній команді супроводжувати вантаж до місця призначення. Нехай і на 2017 рік режимів мало, але розробники обіцяють, що в майбутніх оновленнях їх стане більше.


  Також хотілося відзначити особливу механіку карт поліпшення, завдяки яким перед боєм можна більш детально кастомизировать вашого чемпіона.
  Системні вимоги Paladins і невеликий огляд гри

  Мінімальні системні вимоги

  На диво, для 2016 року гра Paladins системні вимоги має дуже скромні, і комфортно запускається навіть на слабкому ПК. Навіть на більшості старих ноутбуків гра піде в середньо-низьких налаштуваннях, що дозволяє насолоджуватися ігровим процесом де завгодно.
 • Стандартна операційна система для гри - це Windows XP/Vista/7/10/8. (32-бітні)
 • Процесор для комфортного запуску гри Intel Pentium Dual Core 2.8 GHz або альтернатива - Althon X227 GHz.
 • Відеоадаптер для гри на середніх-мінімальних налаштуваннях - ATI Radeon 3850 або альтернатива - GeForce GT 710M.
 • Оперативна пам'ять: 3 Gb DDR3.
 • Вільне місце - 10 Gb.
 • Але якщо у вас немає і такого заліза, ви все одно зможете пограти в Paladins, нехай і з меншим комфортом. Для цього необхідно всі налаштування виставити на мінімум, а також поставити саме маленьке розширення екрану. Це повинно підвищити кількість кадрів на дуже слабких ПК.

  Рекомендовані системні вимоги

  Графіка в Paladins на максимальних налаштуваннях виглядає дуже яскраво і соковито. Але щоб отримати такий ефект в грі Paladins, системні вимоги до заліза досить високі і воно повинно бути відповідної потужності. Хоча у пересічного любителя нових ігор не повинно бути проблем з такою конфігурацією ПК.
 • Стандартна операційна система для гри - це Windows XP/Vista/7/10/8 (32-64 біт).
 • Ідеальний варіант процесора Intel Core i5-467038 GHz або альтернатива - Phenom II X48103.6 GHz.
 • Відеоадаптер для гри на високих ультранастройках - це Nvidia GeForce GTX 780 або альтернатива - AMD Radeon HD 7850.
 • Оперативна пам'ять 4 Gb DDR4.
 • Вільне місце - 10 Gb.
 • При бажанні можна вичавити максимум з Paladins. Системні вимоги до ПК можуть бути значно нижче, якщо встановити додаткове ПЗ, яке знизить навантаження на систему шляхом відключення процесів, що вимагають багато ресурсів. При розробці гри студія прийняла ризиковане рішення, виконати графіку в стилі мультиплікації. Це виглядає вкрай дивно, адже зараз всі ігри прагнуть до реалістичної графіки. Хоча і у цього є плюси, адже системні вимоги гри Paladins з такою графікою набагато менше, ніж у AAA-флагманів. Студія відійшла від цих стандартів і прийняла правильне рішення.
  Системні вимоги Paladins і невеликий огляд гри

  Висновок

  З цієї статті ви дізналися про Paladins, системні вимоги до неї, рекомендовані і самі мінімальні. А також дізналися дещо про саму гру та її механіці. Paladins можна порекомендувати всім любителям жанру MOBA і кооперативних шутерів яким набридли всі популярні ігри і хочеться отримати нові відчуття від ігрового процесу.