"Сталкер: Золота Куля або пригоди Жекана": проходження ключових локацій, поради

179 0 Новини високих технологій

У сьогоднішній статті ми торкнемося проходження декількох ключових рівнів нового сюжетного доповнення для гри S. T. A. L. K. E. R. Поки шанувальники по всьому світу перебувають у тривалому очікуванні продовження всіма улюбленої гри, розробники-любителі намагаються створити щось нове на основі оригінального сюжету. Проходження "Сталкер: Золотий Кулю або пригоди Жекана" — це абсолютно нова історія. Крім оригінального сюжету, гравців чекає цілий ряд нововведень: мод обзавівся системою виживання, унікальними артефактами і багатьом-багатьом іншим.


"Сталкер: Золота Куля або пригоди Жекана": проходження ключових локацій, поради
Наш гід "Сталкер: Золотий Кулю або пригоди Жекана" допоможе в проходженні двох випадкових локацій, які могли викликати невеликі труднощі у деяких користувачів. Але для початку давайте поговоримо про сюжетної лінії.

Історія

Друга катастрофа призводить до того, що Чорнобильська зона відчуження починає стрімко розширюватися, охоплюючи великі території. Природно це призводить до підвищеної смертності — щодня зникають і гинуть сталкери. Тепер ученим належить об'єднати сили з військовими військами, щоб з'ясувати справжню причину сталася катастрофи. Для цього робляться численні вилазки в Зону, однак жодна з них так і не змогла принести ніяких результатів. Ті, кому вдалося вижити, розповідають про те, що зміни, які торкнулися Зони, відбуваються прямо на очах. Територія заповнилася вивченими раніше аномальними явищами і мутують живими організмами. Через якийсь час за периметр відправляється ще один сталкер в надії відшукати дивовижний артефакт, відомий під назвою "Виконавець бажань". Але чи так це насправді? Бути може, цим сталкером рухає щось інше? Відповіді на ці питання можна знайти під час проходження "Сталкер: Золотий Кулю або пригоди Жекана".


"Сталкер: Золота Куля або пригоди Жекана": проходження ключових локацій, поради

Локація "Звалище"

Обережно пробираємося в бік вагона, який розташовується поруч з переходом в Бар. При цьому необхідно рухатися так, щоб уникнути впливу на героя хмар аномалій. Сталкера Василя у вагоні не виявиться, однак якщо трохи почекати, то він обов'язково з'явиться. Від нього ми дізнаємося, що на шляху до Бару простягається мінне поле, пробратися по якому можна тільки з допомогою бронетранспортера. Ось тільки він не працює. Для його лагодження необхідний редуктор, який можна відшукати тільки на території Темної долини. По дорозі на нову локацію ми стикаємося з Хмарою — ще однієї небезпечної аномалією. Щоб пройти далі, доведеться об'єднати три різнокольорових артефакту, відшукати які можна з допомогою підказки у притулку.

Локація "Темна долина"

Продовжуємо проходження "Сталкер: Золотий Кулю або пригоди Жекана". У переходу нас зустрічає розвідник по імені Серьога, від якого ми дізнаємося історію Щуролова і отримуємо багато корисної інформації про редукторі. Далі йдемо на фабрику і обшукуємо останки, після чого наш інвентар поповниться вогнеметом, костюмом і порожній каністрою. Читаємо записку. Після цього досліджуємо фабрику і знаходимо ще одну каністру.
"Сталкер: Золота Куля або пригоди Жекана": проходження ключових локацій, поради
Паливо можна взяти там же, з цистерни — воно знадобиться для зарядки вогнемета. Готово! Надягаємо костюм і боремося з мутантами. Після того, як лігво буде зачищено, підбираємо ключ і пробираємося в притулок. Там знаходимо решту амуніцію Щуролова і двері в лабораторію, яка виявляється замкнутою. Для того, щоб її відкрити, необхідно запустити різак, а потім розрізати завал.

Основні нововведення

І на завершення, "Сталкер: Золотий Кулю або пригоди Жекана" — це дійсно вартісна модифікація, в яку варто пограти всім шанувальникам оригінального S. T. A. L. K. E. R. А ми, тим часом, підведемо підсумки і зберемо воєдино всі нововведення і унікальні особливості:
  • Оригінальний сюжет, що розповідає про пригоди сталкера Жекана — персонажа, з яким ми не зустрічалися раніше.
  • Тривалі за тривалістю квести.
  • Нові герої і види транспорту.
  • Змінені карти з "Тіні Чорнобиля": тепер на колись знайомих стежках можуть бути самі різні небезпеки.
  • "Сталкер: Золота Куля або пригоди Жекана": проходження ключових локацій, поради
  • Додавання нових ігрових систем: тепер користувачі можуть спробувати свої сили в "Виживання", "Голод", "Жадання" і "Удачі". Також проходження "Сталкер: Золотий Кулю або пригоди Жекана" включає в себе унікальну систему досягнень.
  • В основі створення мода ліг знайомий багатьом гравцям проект OGSE069.2R2.
  • Популярі новини
    Загрузка...