Де знайти Жартівника "Сталкер: Поклик Прип'яті". Повний опис квесту

726 0 Новини високих технологій

«Поклик Прип'яті» - третя частина пригод в ігровій всесвіту S. T. A. L. K. E. R. У цій грі вам належить виконати чимало основних і додаткових завдань, кожне з яких впливає на кінцівку гри. Однієї з таких місій є «Три товариша». У цьому невеликому огляді вас чекає повне проходження цього завдання, в тому числі і відповідь на питання, де знайти Жартівника «Сталкер: Поклик Прип'яті».

Де знайти Жартівника "Сталкер: Поклик Прип'яті". Повний опис квесту

Де взяти завдання?

Для того щоб активувати місію «Три товариша», одним із завдань якого є питання, де знайти Жартівника «Сталкер: поклик Прип'яті», вашому героєві необхідно поговорити з Карданом. Цей геніальний технік мешкає на третьому поверсі «Скадовська», і ви не раз зверніться до нього за допомогою в ремонті зброї та іншого спорядження.


Для того щоб цей персонаж повідав про своїх печалях, вам необхідно два рази пригостити його оковитою. Після цього Кардан розповість про своїх друзів і сварку, після якої вони розлучилися. Далі активується місія «Три товариші», в процесі якої вам буде потрібно відшукати Жартівника і Баржу. Проходження завдання ускладнюється тим, що у вас зовсім не буде інформації про їх місцезнаходження. І доведеться гарненько помізкувати над тим, де знайти Жартівника «Сталкер: Поклик Прип'яті», а також де шукати Баржу. Але підказки нашого гайда дадуть вам відповіді на ці питання.
Де знайти Жартівника "Сталкер: Поклик Прип'яті". Повний опис квесту

Пошук Баржі

Перш ніж розібратися, де знайти Жартівника «Сталкер: Поклик Прип'яті», давайте займемося пошуком першого персонажа. Труп Баржі, а як виявиться, обидва друга Кардана давно мертві, можна виявити неподалік від «Скадовська», в печерах під аномалією «Згоріла село». Будьте обережні, вхід в цю локацію охороняє стадо псевдокабанов і плоть. Всередині не менш небезпечно, адже це місце облюбувала парочка снорков. Крім того, по периметру літають «комети», зустріч з якими не принесе нічого хорошого. В одному з відгалужень печери лежить потрібний нам труп. Заберіть КПК і покращений костюм «Зоря», після чого можна відправитися на пошуки наступного товариша.


«Сталкер: Поклик Прип'яті». Де знайти труп Жартівника?

Знайти другого товариша Кардана можна біля аномалії «Соснодуб». Від центру локації йдіть на північний захід, і метрах в двадцяти ви і знайдете необхідний скелет. Завдання досить складна, адже труп Жартівника не відзначений на карті. Крім того, в області цієї аномалії мешкає досить численна зграя собак, так що не втрачайте пильності. Виявивши мерця, забирайте його КПК, не забувши прихопити прокачаний протигаз, і повертайтеся до техніку на «Скадовськ». Після того як ви віддасте особисті ПДА персонажів, квест буде завершено.

Популярі новини
Загрузка...