Проходження "Сталкер: Небезпечний Вірус": секрети і підказки

350 0 Новини високих технологій

Нова гра "Сталкер: Небезпечний Вірус" є сюжетної модифікацією (або по-іншому — мод), створеної на основі вже існуючої гри "Поклик Прип'яті". Гравців знову закине в улюблену багатьма всесвіт, наповнений своїми таємницями і небезпеками.

Проходження "Сталкер: Небезпечний Вірус": секрети і підказки
Проходження "Сталкер: Небезпечний Вірус" не відніме у вас багато часу, проте виразно залишить масу приємних вражень. Ви побуваєте на чотирьох різних локаціях, на яких зустрінетеся з не тільки абсолютно новими, але і вже знайомими по попередніх ігор квестовими персонажами. У модифікації також є власний оригінальний сюжет. Незважаючи на всі нововведення, графічна сторона не зазнала особливих змін з часів "Поклику Прип'яті".


Опис сюжету

Проходження "Сталкер: Небезпечний Вірус" ведеться від особи Ската. Скат — це позивний нового головного героя, який опинився на території Зони відчуження за наказом військових. Йому належить відшукати викрадений бандитами кейс, всередині якого знаходяться колби з небезпечними вірусами. За наведенням Скат дізнається, що останнім місцем знаходження кейса була лабораторія x-18. На плечі сталкера лягає завдання не тільки відшукати пропажу, але і виявити головного замовника, відповідального за викрадення і спробу терору. Проходження "Сталкер: Небезпечний Вірус" здійснюється на чотирьох локаціях, дві з яких є підземними. Дві наземні локації носять назви Кордон і Звалище, ті, що під землею, — Підземелля Агропрому і Схованку Копачів.

Схованки

Поговоримо про такі важливі речі, як схованки та їх коди "Stalker: Небезпечний Вірус". На шляху вам зустрінеться близько двадцяти схованок: десять можна знайти, дослідивши Кордон, п'ять схованок знаходяться на Звалищі, чотири відкриються після проходження Підземелля Агропрому, і останній схованку буде чекати вас в Схованці Копачів.


Проходження "Сталкер: Небезпечний Вірус": секрети і підказки
Детальніше про схованках, місцями розташування яких стали Кордон і Звалище, ви дізнаєтеся з численних діалогів. Крім цього, якась частина дістанеться вам в якості нагороди за успішно виконані квести. Якщо ви захочете відшукати всі схованки самостійно, без виконання завдань, то тут також зможуть допомогти підказки з діалогів.

Нововведення та особливості

 • Нова історія і новий головний персонаж.
 • Чотири локації, велика частина яких створювалася абсолютно з нуля.
 • Велика кількість нових і вже знайомих бувалим гравцям квестових героїв.
 • Сімнадцять основних сюжетних завдань і близько чотирнадцяти додаткових.
 • Збереження атмосфери базових ігор серії "Сталкер", на основі яких і створюються моди.
 • Практично не зазнали ніяких змін графіка.
 • Проходження "Сталкер: Небезпечний Вірус": секрети і підказки

  Поради і секрети

  Варто відзначити, що основне проходження "Сталкер: Небезпечний Вірус" несе в собі кілька секретів, а також особливостей, про які корисно знати заздалегідь:
 • У разі виявлення Схованки Копачів або переходу в Підземеллі Агропрому до того як вам будуть надані офіційні завдання, пов'язані з цими місцями, не варто спускатися туди. В іншому випадку якась частина сюжету може бути загублена, а кілька квестів виявляться проваленими.
 • Завершивши основну сюжетну лінію, не поспішайте видаляти мод — в кінці гри вам відкриються два нових важливих квесту, які можна отримати після розмови зі сталкерами Гнилим і Сидоровичем.
 • Дана модифікація з популярної всесвіту "Сталкерів" є першим проектом розробника. Створювався він не тільки з творчими, але й з благодійними намірами — щоб підтримати сім'ю загиблого товариша з ком'юніті. Ігровий процес вийшов легким і невимушеним, тут немає тривалих перестрілок і ризикованих місій. Що вдалося передати "Небезпечного Вірусу" на всі сто відсотків, так це ту особливу атмосферу, за яку фанати, власне, і люблять світ Зони відчуження.

  Популярі новини
  Загрузка...