Як безкоштовно скачати книги «Айпад» найбільш доступними і простими способами

72 0 Новини високих технологій

iPad як планшетний пристрій є не тільки потужним девайсом в програмному плані, але і відмінним засобом для читання електронних книг і будь-якої іншої літератури або періодичних видань. Але давайте подивимося, як безкоштовно скачати книги «Айпад». Для цього передбачено кілька основних варіантів дій.

Де скачати книги безкоштовно для Apple-платформ: найпростіший метод

Власне, при пошуку електронних книг спочатку нікуди далеко ходити не потрібно. Те ж саме «рідне» файлове сховище AppStore має досить багато ресурсів такого роду.


Як безкоштовно скачати книги «Айпад» найбільш доступними і простими способами
Але в більшості своїй користувачі воліють використовувати спеціальний вузьконаправлений Booq. Тут, правда, є один нюанс, який полягає в тому, що питання, як безкоштовно скачати книги «Айпад», за допомогою саме цього сервісу не вирішується. Хоча вибір дуже широкий, на жаль, за все доведеться платити. Але не варто зневірятися, адже і там можна знайти щось, що не потребує оплати. Також можна запросто знайти відповідний файл на просторах Інтернету зі стаціонарного комп'ютера, після чого просто перемістити його на свій пристрій. Але про це трохи пізніше.

Як завантажити електронну книгу «Айпад» безкоштовно «рідному» форматі?

Для тих, хто не знає, варто відзначити, що iPad підтримує власний формат електронних книг. Хоча загальновідомо, що корпорація Apple досить активно просуває власні сервіси і підтримує виключно свої розробки, при цьому намагаючись не упустити вигоди ні в чому, тим не менш шляхи обходу є.


Як безкоштовно скачати книги «Айпад» найбільш доступними і простими способами
Наприклад, компанія пропонує користуватися формат ePub (електронні публікації), який по суті є не тільки електронним форматом, але ще й засобом форматування книг та публікацій. Але ж простори Інтернету невичерпні! Як стверджують багато користувачів, однією з найбільших бібліотек є ресурс leeet.net.
Як безкоштовно скачати книги «Айпад» найбільш доступними і простими способами
Тут можна знайти стільки літератури на всі смаки, що багато сервіси просто позаздрять. Для входу в бібліотеку після основного адреси сайту через правий слеш потрібно всього лише додати lib. А там вже – що хочете, те й скачивайте. При цьому можна використовувати і стаціонарне пристрій на зразок комп'ютера або ноутбука, і свій планшет, увійшовши на ресурс через встановлений веб-браузер. Всі книги, до речі, зберігаються саме в «рідному» форматі iPad.

Використання iTunes

Де скачати книги безкоштовно, вже більш менш зрозуміло. Є ще одна сторона медалі. По-перше, можна скористатися сторонніми ресурсами, а по-друге, є варіант завантаження електронних книг в іншому форматі (наприклад, DJVU). Які проблеми? Будь-яке «яблучне» пристрій сприймає це розширення. І воно, до речі, є універсальним для більшості книг.
Як безкоштовно скачати книги «Айпад» найбільш доступними і простими способами
З використанням програми iTunes питання про те, як безкоштовно скачати книги «Айпад», вирішується і того простіше. У самій програмі потрібно використовувати вкладку iTunes Store, після чого доведеться пройти реєстрацію або ввести діючий Apple ID. Після підключення і ініціалізації пристрою потрібно перейти в розділ програм, а потім вибрати вподобані книги і використовувати синхронізацію. Але на цьому ще не все. При завантаженні книг безпосередньо з пристрою можуть знадобитися додаткові програми. І тут на перший план виходить проблема того, як завантажити книгу «Айпад» в iBooks. Спочатку додаток потрібно завантажити та встановити на свій девайс, після чого його можна буде використовувати практично у фоновому режимі, оскільки вхід на певний ресурс спочатку повинен проводитися через браузер Safari. І додаток iBooks може здійснити завантаження, ніби перехопивши адресу. Але ця програма є ще й універсальним засобом для читання книг.

Сторонні ресурси

Чомусь в пошуку відповіді на питання про те, як завантажити книги «Айпад-міні» безкоштовно або на будь-яке інше пристрій, включаючи «Айфони», зазвичай ніхто не думає про те, що навіть за умови абсолютної плати в «яблучних» сховищах і додатках, можна використовувати і інші сайти, на яких можна скачати без оплати все те, що Apple намагається встановити як платний контент. Немає нічого простіше, ніж знайти книгу на сторонньому сайті та завантажити її в планшет або смартфон, нехай навіть вона має відмінний від «рідного» формату. Завантаження можна провести або безпосередньо з гаджета, або з комп'ютера, а потім перенести файли на девайс з використанням тієї ж програми iTunes.

«Читалки»

Але взагалі, розбираючи питання про те, як безкоштовно скачати книги «Айпад», можна дати ще одне просте рішення, яке полягає в тому, щоб спочатку встановити, зазвичай служить інструментом для читання книг, начебто iBooks.
Як безкоштовно скачати книги «Айпад» найбільш доступними і простими способами
Але! Переваги таких програм як Stanza або Bookmate полягають ще й у тому, що вони здатні не тільки розпізнавати формати електронних книг і публікацій, але і дозволяють звертатися безпосередньо до інтернет-ресурсів для завантаження контенту.

Замість підсумку

Що ж стосується порад, що даються наостанок стосовно до вирішення проблеми того, як безкоштовно скачати книги «Айпад», слід врахувати наявність безлічі безкоштовних програм, призначених для таких цілей. І не завжди є доцільним звернення до AppStore, адже програму можна скачати з іншого ресурсу, а потім встановити її з комп'ютера при підключенні за допомогою того ж USB-кабелю через iTunes і використовувати її можливості. Втім, завантажити безкоштовні книги можна і з будь-якого сайту, і в будь-якому форматі, який зможе відрізнятися від стандартного для планшетів iPad. Все одно пристрій зможе розпізнати його, враховуючи те, що Apple завжди намагається йти в ногу з часом.