Новини високих технологій
» » Гонки з кермом і педалями: огляд декількох ігор

Гонки з кермом і педалями: огляд декількох ігор

21-11-2016, 10:58
553
На сучасному ринку комп'ютерних ігор представлено безліч аркадних гонок. Справжні симулятори, які максимально точно передають поведінку машини і вимагають обов'язкової наявності педалей і керма - продукт більш рідкісний. Огляд декількох подібних проектів подано в статті.

Project Cars

Гонки з кермом і педалями Project Cars були випущені в 2015 році. За основу взято Madness - графічний движок. Раніше він використовувався в грі Need for Speed: Shift. Втім, вся фізична модель перероблена заново, і до величезної незадоволеності геймерів, які люблять аркади, в грі абсолютно немає «плавучості» в управлінні і затримок введення.


Особливості гри

Розробники пропонують нам фізичну модель шин SETA. Зміна погоди і часу доби також передбачена розробниками. Можливості створення свого образу гонщика, участі у великій кількості змагань, змагання в поєдинках з Мережі не залишать байдужими самих вимогливих гравців. Підтримка Oculus Rift і дозвіл 12K Ultra HD resolution зробить ігровий процес ще більш реалістичним.
Консультантами фірми-розробника були такі імениті гонщики, як Ніколас Хемілтон, Бен Коллінз, Олівер Уебб. В особистих цілях для тренувань поза треку представлені гонки на машинах з кермом і педалями застосовують пілоти команди Audi Sport Андре Лоттерер і Рене Раст. У перегонах існують як придумані треки «з пункту А в пункт Б», так і цілком реальні автодроми для гонок. Всього їх число перевищує 35 а різні конфігурації збільшують цю цифру до 110. Автомобільний ряд солідний, увазі представлено понад 70 ліцензійних машин, таких як Ariel Atom, Aston Martin, Audi, Lotus, BMW. Ця гра гідна тільки позитивних відгуків.


Assetto Corsa

Assetto Corsa - гонки з кермом і педалями , створені спеціально для цінителів симуляторів. Новачкам гра буде здаватися досить важкою із-за своєї реалістичності. Навіть на найбільш легкому рівні опоненти можуть залишити вас далеко позаду. Реалістичність досягається поведінкою комп'ютерних ботів. Хоча б іноді вони роблять помилки, влаштовуючи на трасі аварії.
Італійські розробники Kunos Simulazioni створюють цей шедевр в офісі на автодромі «Валлелунга» і мають можливість бачити заїзди на власні очі, на практиці вивчати поведінку машин на гоночному треку і спілкуватися з тими, хто обслуговує і тестує автомобілі. У другій половині 2011 року фахівці компанії Kunos розробили свій ігровий движок і продовжують працювати з ним. Спочатку вийшла версія, що дозволяє всім бажаючим спробувати "гонки". Ігри з кермом, педалями безкоштовно зазвичай надають користувачеві обмежений вміст. Не стала винятком і Assetto Corsa. Для вільного скачування був продукт доступний тільки з одним гоночним треком і єдиною машиною. Подібний підхід допоміг дізнатися думку користувачів про гру і поліпшити продукт. В даний час раз у два тижні виходять оновлення, платні і безкоштовні, в яких з'являються нові машини і траси. Однією з особливостей гоночного симулятора є графіка, яка вражає своєю детальністю, реалізмом і гармонійністю. Для створення тривимірних моделей застосовується технологія лазерного сканування. Гру можна рекомендувати як професійним геймерам, так і аматорам.

F12016

F12016 - гонки з кермом і педалями , в основі яких лежить реальний сезон "Формули-1" 2016 року. Codemasters не зупиняються і вдосконалюють своє творіння з кожним роком. Це сьома гра серії. Ігровий движок власної розробки EGO 3.0 дозволяє геймерам зануритися у віртуальну реальність для насолоди хорошою графікою і чітким управлінням.
На відміну від попередніх версій у грі представлена можливість створення «кар'єри». Крім заїздів можна заглянути в гаражі, де працюють механіки та інженери. Існує можливість спілкування з агентами та обслуговуючим персоналом. Варто сказати про те, що розробники не забули додати Safety Car. Гонки з кермом і педалями дозволяють не тільки створювати свої чемпіонати, але і брати участь у сесіях інших гравців. Існують легкий режим для новачків (до п'яти кіл) та професійний (до двадцяти п'яти). Розробники максимально уважно поставилися до питання поведінки машин на треку. Як і в житті, для досягнення найкращого результату варто звертати увагу на різні дрібниці: на погоду, температуру покришок, зміна маси з витратою палива. Протягом 10 сезонів можна розвивати свій автомобіль і будувати кар'єру. Для отримання оновлень компанія-розробник пропонує своїм користувачам заробляти R&D кредити, які також будуть використовуватися для модернізації автомобілів.
Цікаво по темі
Як створювати монстрів в "Сімс 3: секрети і рекомендації
Як створювати монстрів в "Сімс 3: секрети і рекомендації
"Сімс 3" - популярний симулятор, який цікавить багатьох гравців вже довгий час. У даній статті буде розказано про те, як створювати монстрів в The
Самі круті гонки. Ігри для дітей на ПК: гонки на машинах, на мотоциклах
Самі круті гонки. Ігри для дітей на ПК: гонки на машинах, на мотоциклах
Представляємо вашій увазі список гонок всіх часів, в які повинен відіграти будь фанат цього жанру.
Catalyst Control Center: що це за програма і як нею користуватися
Catalyst Control Center: що це за програма і як нею користуватися
У статті представлений огляд програми Catalyst Control Center. В ній наведена загальна характеристика, опис основних можливостей та дані деякі поради
Програма для зведення треків: огляд кращих інструментів
Програма для зведення треків: огляд кращих інструментів
Музика - один з найдавніших видів мистецтва. Життя людини ніколи не обходилася без нього. Ще зовсім недавно створити шедевр міг тільки талановитий
World of Speed: системні вимоги та інша інформація
World of Speed: системні вимоги та інша інформація
В World of Speed системні вимоги будуть визначати кількість гравців, які зможуть випробувати цей шедевр. Краще заздалегідь підготувати свій ПК, щоб в
Оцифрування книг. Як це зробити?
Оцифрування книг. Як це зробити?
У світі з'явилося ціле покоління новітнього обладнання, яке допомагає досягти високої мети - легко ділитися знаннями та зберігати надбання попередніх