Новини високих технологій
» » Кешбек Alibonus: відгуки

Кешбек Alibonus: відгуки

7-11-2016, 21:43
1 133
Сучасні технології дозволяють нам здійснювати покупки через Інтернет. Любителі цієї справи, напевно, знайомі з найпопулярнішими сайтами, відомими по всьому всьому світу. Покупці інтернет-магазинів знають, що там можна придбати різні товари з дуже низькою ціною. Крім того, такі світові гіганти пропонують безліч акцій, програм лояльності, спеціальних пропозицій і так далі. Не винятком став і найбільший інтернет-магазин Піднебесної - "Аліекспрес". Напевно, складно було б уявити собі платформу, яка пропонує своїм клієнтам стільки ж способів економії і навіть заробітку, як "Алік". Починаючи від мобільного додатка і закінчуючи партнерством з безліччю інших ресурсів, "Аліекспрес" постійно радує своїх покупців чимось новеньким. Звичайно ж, не обійшов сайт такий спосіб збереження грошових коштів, як кешбек.


Кешбек - що це?

«Кешбек» в дослівному перекладі означає повернення грошей. Тут же виникає логічне питання: навіщо "Аліекспресу" (та й будь-якого іншого магазину) повертати вам якісь гроші, якщо можна знизити ціну на товар? Справа в тому, що робить кешбек не сам інтернет-магазин, а його партнери. Є сервіс-кешбекер, він отримує від інтернет-магазину певні відрахування за покупки, здійснені людьми, залученими сервісом. А цей сервіс, в свою чергу, повертає частину грошей покупцю.

"Алибонус"

Сайтів-кешбекеров за останні кілька років з'явилося досить багато. Деякі з них зовсім не здатні до конкуренції, і співпраця з ними, часто закінчується тим, що гроші вам просто ніхто не поверне. А ось якщо довірити кешбек більш перевіреним ресурсів, які працюють у цій сфері багато років і роблять своєчасні і гарантовані виплати - переживати за свої відрахування не варто. Любителі покупок на "Аліекспрес" нещодавно дізналися про новоспеченому сайті - http.alibonus.com. Він також пропонує послуги кешбека з рекордним відсотком виплати - цілих 10%. Користувачам пропонується встановити розширення для браузера та здійснювати покупки з неймовірною економією завдяки Alibonus. Відгуки про цей ресурс, однак, не тільки позитивні. Люди не знають, чи варто довіряти сервісу. Ходить думка, що Alibonus - розлучення. Чи це Так? Давайте розберемося разом.


Alibonus: відгуки

Перше, що насторожує, - величезний відсоток повернення грошей. Складно повірити, що повернеться 10% від покупки. Найвідоміші і вже перевірені далеко не однією тисячею користувачів сайти здатні на повернення 5-8% від витраченої суми. І то, такий відсоток вважається досить великим і значущим. У середньому, виплачують 3-5%, не більше, а тут вам обіцяють 10. У будь-якої думаючої людини виникне питання: а що ж тоді запрацює сам сервіс? Як вже було сказано раніше, в першу чергу свою нагороду отримує сам сервіс-кешбекер, а потім вже "ділиться" з покупцем. Що ж залишиться для Alibonus?

Підозри щодо Alibonus

У додатку до іншого, сервіс пропонує вступити у власну реферальну програму. Вона базується на тому, що ви рекламуєте сайт знайомим і друзям, вони реєструються в системі по вашому посиланню, а ви отримуєте додатковий відсоток від їх покупок. Загальна сума виплат може досягти 20%. Невже "Алибонус" настільки платоспроможний? Ще слід врахувати, що кешбекер досить молодий, домен був зареєстрований в 2015 році. Викликає сумнів, що "Аліекспрес" міг би дозволити собі настільки високий відсоток повернення грошей сервісу, який пропрацював так недовго, та й не має багато клієнтів. Приходить думка, що дивно щедрий і практично нічого не залишає собі сам Alibonus. Відгуки вельми неоднозначні. Звичайно, на самому сайті переважають позитивні полько коментарі, буквально прославляють сервіс. Але от тільки вони зовсім не схожі на правдоподібні. А ось ті, що, здавалося б, залишають реальні люди, - тільки негативні.

Звідки виникають позитивні відгуки?

Ми ні в якому разі не відмовляємо від користування ресурсом, але хотілося б, щоб ви розуміли - не завжди позитивні відгуки гарантує справну роботу системи. Але кому потрібно залишати хороші коментарі просто так? Справа в тому, що існує безліч бірж заробітку з допомогою написання коментарів. Схема роботи таких бірж дуже проста. Ви реєструєтеся на сайті, проходьте мінімальну перевірку і пишете коментарі на замовлення. Тобто те, що вам скажуть. Це своєрідна робота, яка непогано оплачується. Послугами "коментарів на замовлення найчастіше користуються молоді ресурси, щоб як можна швидше заслужити довіру клієнтів. Добре, якщо правдиві та відгуки накручують просто їх кількість. Але є і сайти, які за допомогою брехливих коментарів вводять в оману користувачів і обманним шляхом заробляють на їх довірливості.

Лже-відгуки?

Поглянувши на відгуки про кешбек Alibonus, створюється враження, що вони штучно накручені. Такі висновки грунтуються на тому, що сервіс працює досить недовго, ще не привернув велику аудиторію, і реальні користувачі "Алибонуса" далеко не завжди добре відгукувалися про їх роботу. Кому-то замість обіцяних 10% сплачували лише половину від цієї цифри, комусь не діставалося нічого, крім обіцянок від служби підтримки, а розширення для браузера тільки гальмували роботу комп'ютера. Так чи інакше, перевірити правдивість таких відгуків можна самостійно. Для цього ми розповімо, як працює Alibonus.

Як користуватися "Алибонусом"?

Для початку потрібно пройти на сайт "Алибонуса". Там вам запропонують встановити розширення для браузера, це абсолютно безкоштовно. Натискаєте на кнопку "Встановити розширення", і воно завантажується в лічені хвилини. Також пропонується завантажити розширення для "Андроїда" або iOS, щоб використовувати мобільну версію Alibonus. Відгуки про цих розширеннях також неоднозначні, як вже згадувалося. Далі потрібно пройти реєстрацію. Відразу ж вам пропонується вказати електронну пошту, ввести пароль і підтвердити його ще одним введенням. Підтвердження пошти не потрібно, ви можете відразу ж потрапити в "Особистий кабінет" і починати роботу. Головні розділи, потребують вашої уваги, - це замовлення в очікуванні ("очікує схвалення"), "баланс" (кошти, які ви вже можете вивести) і "всього виплачено", тобто, якою ви вже отримали кешбек з "Аліекспрес". Для того, щоб зробити замовлення з подальшим кешбеком, потрібно пройти на сайт "Аліекспрес" за посиланням, предоставленой "Алибонусом". Пам'ятайте, що навіть при встановленому розширенні і реєстрації необхідно заходити в інтернет-магазин саме з сайту Alibonus. Інструкція щодо купівлі товару з кешбеком на цьому завершується. Залишається дізнатися, як виводити гроші.
Кешбек Alibonus: відгуки

Висновок засобів

Сервіс пропонує висновок без відсотків на "Яндекс.Гаманець" або "Вебмані". Також ви можете вивести гроші на банківську картку або рахунок мобільного телефону. Сам сервіс гарантує виплату грошей протягом 40 днів. Як правило, кошти надходять на баланс після того, як ви підтвердите отримання товару, а сам сервіс перевірить, як пройшла покупка. Користувачів цікавило, який мінімальний кешбек з "Аліекспрес" можна вивести з сайту? Як з'ясувалося, "Алибонус" дозволяє виводити гроші від 300 рублів або 5 доларів. Але на самому сайті про це нічого не сказано заздалегідь. Це означає, що ви повинні дочекатися накопичення цієї суми на рахунку, перш ніж виводити гроші будь-яким із способів, запропонованих Alibonus. Відгуки, однак, говорять про те, що самого виводу ще треба дочекатися, адже не факт, що вам взагалі прийдуть відрахування. З якими ж проблемами користувачі стикалися?

Чому деякі люди так і не отримали свій кешбек?

Перегорнувши коментарі про сервіс, можна прийти до висновку, що кількість негативних і позитивних розділилися майже порівну. Враховуючи думки людей, що вже випробували кешбек з "Алибонусом", варто звернути увагу на такі аспекти: Обов'язково переконайтеся, що плагін включений і працює коректно. Ви можете зробити все правильно, але браузер або інші розширення можуть перешкодити роботі Alibonus. Гроші можуть перебувати в режимі очікування довгий час, аж до того, що "зависнуть" там назавжди. Не можна сказати точно, це обман самого сайту або просто помилки розробників, але у користувачів є дискусії на цю тему. Клієнти "Алибонус" нарікають на те, що гроші їм нібито повернулися, але не на баланс, а саме у "вічному" очікуванні. З часом про них просто забуваєш - і все. Коментарі користувачів змушують насторожено ставитися і до процесу покупки. Вони пишуть про те, що зробили все вірно і по інструкції, проте кошти не з'явилися навіть "в очікуванні". А якщо і з'явилися не 10 обіцяних відсотків, а 7-8. Разом з тим, до кешбекеру продовжують приєднуватися покупці "Аліекспреса". Вірити цьому сервісу чи ні - вибір залишається за вами. Хотілося б порадити випробувати "Алибонус" на який-небудь незначної купівлі і подивитися, чи можна вивести гроші.
Цікаво по темі
Як дізнатися, чи є судимість у особи, за допомогою інтернету?
Як дізнатися, чи є судимість у особи, за допомогою інтернету?
Судимість - не найкраще минуле людини. Про неї треба знати при прийнятті на роботу, наприклад. Але як дізнатися, чи є судимість у людини? У даній
Протиударний мобільний телефон: опис і характеристики
Протиударний мобільний телефон: опис і характеристики
Сучасні люди навіть не уявляють собі життя без засобів бездротового зв'язку, а протиударний мобільний телефон - це взагалі щось незвичайне. Сьогодні
Що значить Refurbished? Особливості та відгуки власників
Що значить Refurbished? Особливості та відгуки власників
Покупці часто отримують поради з придбання refurbished-товарів компанії Apple і електроніки інших брендів. У зв'язку з цим вони цікавляться, що
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Згідно з офіційною інформацією "Яндекса", близько 90 % всіх листів, які приходять на електронну пошту, - це небажані розсилки і спам. Від 15 до 20%
Як в телефоні користуватися навігатором, в лісі і без інтернету
Як в телефоні користуватися навігатором, в лісі і без інтернету
Напевно, кожному користувачеві смартфона доводилося звертатися за допомогою до навігатора. Бувають випадки, коли ви перебуваєте в чужому місті і не
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Хоча "Андроїд-системи", що встановлюються на смартфонах і планшетах, і вважаються досить стабільними і в деякому роді навіть «просунутими», на них