Інтро для каналу Youtube: як зробити своїми силами

206 0 Новини високих технологій

Якщо ви є активним користувачем "Ютуб" і не тільки дивіться чуже, але і викладаєте свій контент, то напевно вже замислювалися про узнаваевом і неповторному стилі свого каналу. Необхідна кожному власнику каналу "фішка" - це інтро для каналу Youtube. Як зробити його з мінімальними витратами часу - читайте далі.

Інтро для каналу Youtube: як зробити своїми силами

Що таке інтро і навіщо воно потрібно?

Інтро, інакше кажучи, вступ - це коротка фірмова заставка перед власне вашим відеороликом. Як і логотип, інтро - це ще один крок до розробки фірмового стилю каналу. Згадайте, скільки емоцій викликає диснеївський чарівний замок перед фільмами, або "Двадцяте століття Фокс представляє". В ідеалі заставка ваших роликів повинна змушувати серце користувача битися частіше від передчуття прекрасних хвилин, проведених за переглядом відео.


Якщо "кульгає" якість самого відео, то, звичайно, ніяка заставка не допоможе. Але якщо у вас чудові відеоролики, то чому б не зробити канал ще трішки цікавіше і узнаваемее? Якийсь час на Youtube існувала функція додавання інтро з допомогою спеціальної кнопки в інтерфейсі самого відеохостингу. Можна було завантажити трисекундний ролик, і він автоматично додавався в початок всіх ваших відео - як вже завантажених, так і тих, які б ви завантажували в майбутньому. Проте цю функцію чомусь прибрали. З весни 2015 року доводиться створювати в редакторі відео вручну не тільки самі ролики, але і інтро для каналу Youtube. Як зробити заставку, якщо вам лінь возитися в редакторі самостійно, бракує навичок чи нема кого попросити? На біржах фріланса ви можете відшукати умільців, які зроблять все за вас. У них можна замовити і купити готове інтро для каналу Youtube. Вони створять для вас відеоматеріал та забезпечать його необхідним текстом по вашому побажанню


Інтро для каналу Youtube: як зробити своїми силами

Створюємо заставку самостійно

Якщо ви не хочете витрачати гроші і впевнені у своїх навичках роботи з популярними відеоредакторами, то, можливо, вам варто спробувати створити інтро для Youtube самостійно. Звичайно, можна почати процес створення прямо з відеозаставки і тим самим ще більше персоналізувати ваш канал. Для цього вам потрібно буде вибрати з ваших запасів (а може навіть спеціально зняти нове) будь-яке відео з красивими кадрами, звідки можна буде вирізати буквально три секунди інтро для каналу Youtube. Як зробити і накласти на відео потрібну напис (назва вашого каналу, номер і назва серії) - залежить від конкретного відеоредактора.

Беремо заготовку для інтро

Інтро для каналу Youtube: як зробити своїми силами
Цей спосіб підходить, якщо вам байдуже, яка саме картинка буде у вас в якості заставки для каналу Youtube. Як зробити процес створення заставки трохи легше? Дуже просто. Вам потрібно пошукати в Інтернеті заготовки для інтро. Шукайте заготівлю, зроблену в такому ж відеоредакторі, який стоїть у вас, щоб потім мати можливість її легко видозмінити. Також зверніть увагу, що не всі попадаються в мережах заготовки безкоштовні, так що шукайте відразу з уточненням free.
Велика частина ваших знахідок буде виглядати як ефектна заставка з написом "текст" або "ваше ім'я", замість якої ви в редакторі повинні вставити потрібну фразу.