Як змінити посилання каналу на YouTube

1231 0 Новини високих технологій

Про те, як змінити посилання каналу на Youtube, задумується далеко не кожен користувач. У багатьох навіть немає потреби завантажувати в мережу відео, а, значить, і немає свого каналу на даному сайті. Однак, якщо ви часто і регулярно знімаєте і викладайте відео, тим самим залучаючи на свій канал потенційних глядачів, вам варто задуматися про "читабельності" адреси. Персоналізована посилання куди краще безладного набору знаків і символів. Запам'ятовується адресу в рази підвищує ймовірність повернення користувача на ваш канал. Для людей з хорошою пам'яттю це просто зручно і швидко можна вбити адресу вашого каналу в пошуковому рядку, натиснути клавішу Enter і відразу на нього потрапити, минаючи пошуковик.

Як змінити посилання каналу на YouTube

Не все так просто: вимоги до каналу YouTube

Навіть на самому сайті питання: "Як змінити посилання каналу на YouTube?" - винесено в розділ F. A. Q. (frequently asked questions - часті питання). На нього відповідають досить розгорнутим опусом, що складається в основному з певних вимог. По-перше, має пройти певний час з моменту створення каналу - не менше місяця, а якщо бути точніше - не менше 30 днів. Завести канал і відразу ж розжитися власним адресою не вийде. По-друге, у вас повинно бути не менше сотні підпищиків. Ось вам і завдання на період від старту до одного місяця - назбирати достатню кількість фанатів. Звідки вони беруться? Спробуйте попросити друзів або навіть написати пост в соціальних мережах. З вас взамін, звичайно ж, якісний контент: цікаві відео, заради яких користувачі і прийдуть на ваш канал.

Сім разів подумай - один раз зміни: про важливість вибору адреси

Перш ніж ви приступите до дій, запам'ятайте дуже важливу деталь, про яку спіткнулося вже безліч користувачів: Youtube дозволяє змінити назву каналу тільки один раз. Якщо ви захочете поміняти його ще раз, у вас нічого не вийде. Простіше буде завести новий канал. На жаль, така політика Youtube. Більше того, кожен коли-небудь існувало назва каналу більше застосовуватися не може. Тобто, навіть якщо канал вже давно видалений, ви все одно не зможете присвоїти його назва. Тому перш ніж дізнаватися, як змінити посилання каналу на Youtube, добре подумайте, що ви хочете обміняти її. Продумайте, як з часом може змінитися ваша діяльність і чи позначиться це на каналі. Можливо, варто підібрати більш-менш нейтральне назва (псевдонім або навіть прізвища та ім'я), підходить для будь-якого контенту.

Як зробити і змінити посилання каналу на YouTube: правильна послідовність

Для початку вам потрібно зайти в налаштування вашого облікового запису на вкладці "Загальна інформація", вибрати кнопку Додатково (Advanced). Відкриється сторінка з додатковими налаштуваннями. Під написом "Налаштування каналу (Channel settings) є посилання, яка відображає вашу адресу каналу. Якщо всі вищезазначені вимоги не виконані, то після адреси ви побачите посилання з написом "Щоб вибрати власний URL, натисніть" (Create custom URL).
Як змінити посилання каналу на YouTube
Після кліка перед вами з'явиться список версій, як змінити адресу каналу. На YouTube, на жаль, не можна придумати самостійно, як, наприклад, "ВКонтакте".
Як змінити посилання каналу на YouTube
Вам залишається лише підтвердити свій вибір. Тепер ви знаєте, як змінити посилання каналу на Youtube, залишається лише зробити це.

Популярі новини
Загрузка...