Новини високих технологій
» » Як оформити канал на Youtube красиво

Як оформити канал на Youtube красиво

13-01-2017, 23:18
1 749
Вже кожен другий має свій канал на відеохостингу "Youtube", і не просто з метою перегляду відео, підписки і так далі, а з метою знімати ці самі відео для людей. Люди спочатку замислюються, на яку тему повинні знімати відео, потім замовляють або самі створюють аватарки і фон для свого каналу і багато іншого. Покроково розберемося, як оформити канал на Youtube.

Для чого потрібен канал на відеохостингу Youtube?

Насправді потрібен канал на цьому сайті для самих різних цілей. Це може бути просто перегляд відео, або ж, можливо, у людини з'явиться бажання написати коментар та поставити питання авторові, можливо, людина просто хоче, щоб йому показували відео тільки тієї тематики, яка його цікавить, або ж прагне знімати і завантажувати відео. Багато хто задається вкрай важким питанням про те, як оформити канал на Youtube красиво, але незважаючи на все це, є люди, які оформляють свій канал за декілька хвилин і починають роботу. В основному такі сторінки не набирають популярності, та й автор закидає все це за короткий час. Якщо людина вирішила стати справжнім "ютубером", створити свій канал, то тут потрібні кілька факторів: час, завзятість, бажання, майстерність фотошопу і видеоредакторов, а якщо таких навичок немає, то потрібно або час на вивчення, або гроші, щоб замовити оформлення.


На що впливає гарне оформлення каналу?

Насправді успіх каналу частково залежить також і від його оформлення. Якщо людина вибрала поганий дизайн, погана назва, погану аватарку і так далі, то, незважаючи на якісні відео, канал людям може не сподобатися, так що обов'язково потрібно замислитися до його створення над тим, як оформити канал на Youtube.

Оформлення каналу: перші дії

Потрібно врахувати різні фактори, перш ніж створювати канал. Багато геймери, які обожнюють гру "Майнкрафт", задаються питанням про те, як оформити канал на Youtube в стилі Minecraft. Є люди, яким потрібно оформити канал на інші теми, але зараз розберемося саме з ігровою темою. Часто любителі цієї гри-пісочниці створюють канали з метою рекламувати свої сервера або ж знімати свої пригоди, у відео розповідають про різні крафти, моди і так далі. Каналів на тему цієї гри дійсно величезна кількість, і багато з них дуже неякісно оформлені і зовсім не користуються попитом і популярністю. Так як оформити канал на Youtube красиво, щоб він відрізнявся від аналогів і став популярним? Як і було написано вище, якщо людина не володіє майстерністю фотошопу, то спочатку знадобляться гроші. Не надто багато, приблизно 500-1000 рублів. Це при обліку того, що у майбутнього летсплейщика є все потрібне обладнання: хороший мікрофон, навушники, програмне забезпечення і так далі. Якщо все на місці, то вже настав час оформляти канал!


Оформлення каналу: створення

Тепер до суті. Як оформити канал на Youtube? Потрібно спочатку створити канал і придумати гарну назву. Майнкрафтери часто використовують саме свої ніки, наприклад MrLololoshka. Так, ця людина знімає про "Майнкрафт" досить давно, і його канал дуже популярний, і для його створення він використовував саме свій нікнейм, яким користувався і до створення каналу. Але можна придумати що-небудь солідніше. Назва повинна описувати, до якої категорії відноситься канал. Після створення потрібно придумати гарний опис. Спочатку в полі "опис" потрібно представитися, написати прізвище, ім'я та по батькові (за бажання), про що канал і так далі. Не треба тягнути, просто коротко описати суть. Далі вже потрібно створити для каналу аватарку і фон. Від цього залежить багато чого. Можна дуже дешево замовити унікальну і гарну аватарку, також і фон. Всі ці дії наполовину відповідають на питання про те, як оформити канал на Youtube, однак є й ще кілька дій, які треба зробити, а саме створити інтро, щоб вставляти перед кожним відео за допомогою програм для редагування відео. Все це зробить канал вкрай популярним, якщо відео будуть якісними. І так, не завадить замовити рекламу. Реклама коштує досить дорого, але можна спочатку рекламувати в самому соц. мережах, попросити друзів запросити своїх знайомих і так далі.

Партнерки Youtube

Це не секрет, що всі популярні видеоблогери заробляють величезну кількість грошей, знімаючи свої відео. Так, гроші вони заробляють цілком пристойні, і роблять це завдяки партнерським програмам. Але як оформити канал на Youtube без партнерки? Це досить часто зустрічається питання, однак вкрай дивний. При реєстрації каналу користувач не прив'язаний до партнеркам. Партнерську програму людина обирає сам, коли набирається достатня кількість підпищиків, переглядів і лайків. Деякі партнерські програми приймають заявки тільки від тих людей, у яких є мінімум 10000 переглядів в місяць і платять за перегляд реклами, а інші партнерки приймають заявки з 1000000 підпищиків і 1000000 переглядів в місяць і так далі. Критерії можуть бути самими різними, але справа це дуже прибуткова, і при оформленні каналу варто задуматися про оформлення заявки на партнерську програму.

Заміна старого дизайну

Буває, що канал уже існує, але все ж оформлений погано, і власник задається питанням про те, як оформити канал на Youtube, новий дизайн каналу можна створити. Зробити це не становить особливої складності. Але потрібен час, як і на створення каналу. Для початку потрібно змінити назву, якщо не подобається. Це легко зробити в меню "менеджер відео" - "канал". Далі, просто натиснувши на стару аватарку, можна замовити і завантажити абсолютно нову. Те ж саме можна зробити з основним фоном. Все це обов'язково потрібно зробити, і тоді, як оформити канал на Youtube красиво, стає зрозуміло.
Цікаво по темі
Як змінити назву каналу на "Ютубі": інструкція
Як змінити назву каналу на "Ютубі": інструкція
У статті розповідається про те, як змінити назву каналу на "Ютубі", є покрокова інструкція, а також поради, як придумати вдалу назву, з прикладами.
Vevo - що це таке?
Vevo - що це таке?
Дана стаття описує один відомий ресурс, присвячений музичним кліпам. Більшість інтернет-користувачів можуть бути знайомі з цим ресурсом з допомогою
Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Золоті кнопки YouTube – особлива нагорода за віртуальні досягнення. Що це за предмет, як його отримати і чи правда, що така відзнака може заробити
Як зробити канал на YouTube і заробити на ньому?
Як зробити канал на YouTube і заробити на ньому?
Власний канал на YouTube сьогодні став однією з можливостей заробітку на улюбленому занятті. Саме тому все частіше звучить питання "як зробити
Золота кнопка "Ютуб": що це і як її отримати?
Золота кнопка "Ютуб": що це і як її отримати?
Золота кнопка "Ютуб" - це спосіб заохочення старань у просуванні свого каналу. Насправді, існує 3 види кнопок: срібна, золота і діамантова. Але все ж
Як обійти авторські права на "Ютубі": способи та методи
Як обійти авторські права на "Ютубі": способи та методи
У статті ми поговоримо про те, як обійти авторські права на "Ютубі". Докладно розберемо всі можливі способи і розповімо, що це може спричинити за