Новини високих технологій
» » Як подивитися передплатників на "Ютубі": поради власнику каналу

Як подивитися передплатників на "Ютубі": поради власнику каналу

11-02-2017, 22:52
1 453
Передплатники на Youtube - це аналог "друзів" в інших соцмережах. Навіщо підписуватися на канал? З одного боку, це спосіб відразу дізнаватися про оновлення на цікавому каналі. Для цього достатньо зайти на вкладку "Підписки", і ви побачите оновлення улюблених каналів як за сьогоднішній день, так і за недавній час: перегорнувши трохи нижче, ви побачите розділ "На цьому тижні", а потім наступний за ним - "В цьому місяці". З іншого боку, підписка - це спосіб висловити вдячність і повагу авторові каналу, тим самим показуючи, що контент, який він виробляє, дійсно цікавий. Але як подивитися підпищиків на "Ютубі" на власному каналі і дізнатися, скільки людей вважало вашу сторінку гідною уваги?


Знаходимо своїх фанатів. Послідовність №1

Як подивитися, скільки підпищиків на "Ютубі"? Досить просто, хоча з незвички можна спочатку заблукати у функціоналі "Ютуб". Спочатку заходьте на вкладку "Мій канал", після чого відразу звертаєте увагу, що написано над вашою фотографією профілю. Там зазначено кількість підпищиків. Якщо ви наведете вказівник миші і клацнете мишкою по напису "Передплатники" або Subscribers, то потрапите на сторінку, де подивитися підпищиків на "Ютубі" можна у вигляді списку конкретних користувачів.

Послідовність №2: заходимо через творчу студію

Крім зазначеного вище способу, є і другий варіант, як подивитися підпищиків на "Ютубі". Клацаєте мишкою по вашій фотографії профілю у верхньому правому куті, а потім по кнопці "Творча студія". Зліва ви побачите меню, в якому потрібно вибрати пункт "Спільнота", після чого у списку, ви обираєте пункт "Передплатники".


Варіант №3: знаходимо сторінку з передплатниками через рядок пошуку

Все ще простіше, ніж у вищеописаних випадках: ви просто вручну введіть в адресному рядку "//www.youtube.com/subscribers" без лапок. Якщо ви до цього вже зайшли в свій аккаунт, то він автоматично завантажиться на потрібній сторінці. Якщо немає - вас викине на сторінку авторизації, яка після входу оновиться на вкладку з передплатниками. Головне - не зробити помилки при введенні. Що можна ще дізнатися, крім того, як подивитися підпищиків? На "Ютубі" також доступна тимчасова статистика - навпроти імені користувача стоїть дата початку підписки на ваш канал. Також ви можете побачити кількість підпищиків на кожного з ваших фанів і відразу ж підписатися у відповідь. Крім того, можна перейти на профіль вашої передплатника і вивчити його: подивитися, на що він ще не підписаний, які він переглядав відео, що йому подобається. Проте кількість людей у списку може бути менше, ніж фактичне число ваших підпищиків: деякі воліють зберігати анонімність і не дозволяють показувати себе серед підписантів.
До речі, ви теж можете покопатися в налаштуваннях і зробити так, щоб ваші підписки нікому не відображалися. Для цього вам треба зайти в "Налаштування облікового запису" (клік по значок шестерінки) і там у розділі "Конфіденційність" зазначити, що ви не хочете показувати інформацію про своїх підписок. Також можна заховати свої переглянуті і вподобані відео. Не забудьте зберегти оновлення в налаштуваннях. Тепер якщо хтось задумається, як подивитися підпищиків на "Ютубі", і відкриє список, то вас там все одно не виявить - діють налаштування конфіденційності.
Цікаво по темі
Як включити Java Firefox при проблемах блокування
Як включити Java Firefox при проблемах блокування
Поради початківцям, як включити Java Firefox при відображенні проблем безпеки сайту.
Як стримить на "Ютубі": критерії та налаштування
Як стримить на "Ютубі": критерії та налаштування
Як стримить на відеохостингу "Ютубі", потрібна для цього партнерська програма, які проблеми можуть виникнути при стриме, і багато іншого описується в
Як змінити назву каналу на "Ютубі": інструкція
Як змінити назву каналу на "Ютубі": інструкція
У статті розповідається про те, як змінити назву каналу на "Ютубі", є покрокова інструкція, а також поради, як придумати вдалу назву, з прикладами.
Як включити в "Ютубі" субтитри: міняємо налаштування і мова
Як включити в "Ютубі" субтитри: міняємо налаштування і мова
Що робити, якщо необхідно терміново переглянути ролик, а мов не працюють? Як бути людям, у яких проблеми зі слухом? Ще важче дивитися ролики на
Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Золоті кнопки YouTube – особлива нагорода за віртуальні досягнення. Що це за предмет, як його отримати і чи правда, що така відзнака може заробити