Як відновити канал на "Ютубі": докладна інструкція, прості та ефективні поради

141 0 Новини високих технологій

У статті буде розглянуто, як відновити канал на «Ютубі» після його видалення. Щоб розібратися з цим завданням, буде корисно ознайомитися з деякою термінологією. Існує різниця між видаленням та блокування облікового запису YouTube.

Як відновити канал на "Ютубі": докладна інструкція, прості та ефективні поради

У чому відмінності?

Віддалений канал - це наслідки дій, які ви виконали самі, навмисно або випадково. Говорячи простою мовою, ви дали YouTube або Google команду позбутися свого облікового запису даних, пов'язаних з ним. Заблокований ж канал - це результат того, що YouTube закриває доступ до вашого аккаунту, тому що ви або вчинили порушення правил сервісу, або адміністрація сервісу вважає, що ви це зробили.

Що передбачає відновлення?

Отже, як відновити видалений «Ютуб»-канал? Існує кілька способів зробити це, і вибір залежить від ваших попередніх дій:
 • Ви видалили безпосередньо облікового запису YouTube. Це найбільш простий спосіб припинити існування каналу, і він зустрічається найчастіше.
 • Вами був видалений профіль Google+, пов'язаний з вашим профілем YouTube.
 • Вами повністю видалена обліковий запис «Гугл», включаючи всі продукти і послуги, пов'язані з нею.
 • Перш ніж почати вивчати інструкції, які пояснюють, як відновити канал на «Ютубі», ви не повинні розуміти, що не варто покладати на цей процес занадто багато надій. На жаль, немає 100 %-ного способу повернути всю вашу інформацію. І це складно назвати недоліком Google.

  Як відновити канал на "Ютубі": докладна інструкція, прості та ефективні поради
  Якщо ви просите, щоб ваш канал або профіль були видалені, адміністрація сервісу повинна виконати ваше побажання. Уявіть собі дзеркальну ситуацію, яка може виникнути із-за того, що вони зберігають інформацію про кожного користувача на протязі багатьох років після того, як ті попросили її видалити. Що ж зробити для спроби відновлення даних?

  Якщо ви видалили безпосередньо облікового запису YouTube

  Як відновити канал на «Ютубі» після видалення? Швидше за все, ви якимось чином випадково потрапили в налаштування YouTube, не помічаючи їх попередження, або навмисно видалили аккаунт і тепер шкодуєте про це. Ключем до повернення каналу є швидкість вашого звернення, тому що в певний момент цей контент буде повністю втрачено. Google заявляє про який-небудь установленому часу зберігання даних. Ніхто не знає, який термін у вас є до того, коли ваш обліковий запис YouTube буде видалено остаточно. Швидше за все, для всіх каналів не існує одного таймфрейма.
  Як відновити канал на "Ютубі": докладна інструкція, прості та ефективні поради
  Як відновити старий канал «Ютуб»? Вам потрібно перейти на сторінку підтримки і виробити заповнення форми. Це робиться досить просто: вам просто потрібен адресу електронної пошти, використовуваний вами раніше для входу в YouTube, ваше ім'я і трохи додаткових даних, щоб сервіс міг ідентифікувати ваш профіль. Це може бути URL або відео з вашого каналу або інший ідентифікатор.

  Чи можна відновити канал «Ютуб», якщо забув пошту? В даному випадку ваші шанси помітно знижуються. Однак у вас є шанс спробувати ініціювати процес відновлення, використовуючи номер телефону, приєднаний у віддаленому профілю.

  Ви видалили акаунт Google+, з яким був об'єднаний ваш профіль YouTube

  Як відновити канал на «Ютубі» в такому випадку? За таких обставин у вас більше шансів повернути видалені дані. Ваш аккаунт технічно не видалено, а відключений. Більшість вашої інформації все ще доступна, тільки в приватному режимі і з обмеженими можливостями.
  Як відновити канал на "Ютубі": докладна інструкція, прості та ефективні поради
  Ваші повідомлення та коментарі пропадуть, але вам не варто сильно шкодувати про це. Інші сценарії можуть бути набагато гірше. Відвідайте сторінку довідки, розташовану на відключеному профайлі YouTube. Виконуйте інструкції, доступні внизу випадаючого списку видалення профілю Google+. Враховуйте той факт, що завдяки цим діям ви також відновіть ваш аккаунт Гугл Плюс».

  Ви видалили весь свій профіль Google

  Люди нерідко хочуть видалити не потрібний обліковий запис Google +, але при цьому випадково знищують весь обліковий запис «Гугл» разом з усіма продуктами і послугами, пов'язаними з нею.
  Єдине невелике полегшення в цьому випадку - це ймовірність того, що, якщо це випадковість, ви дізнаєтеся про це досить швидко, коли зробите спробу увійти в Gmail, скористатися «Документами» або іншими часто використовуваними продуктами, з'єднаними з вашим обліковим записом. У вас не вийде у такому разі цілком відновити канал YouTube. Ви повинні спочатку відновити весь профіль.
  Як відновити канал на "Ютубі": докладна інструкція, прості та ефективні поради
  Знову ж, як і у випадку з віддаленим акаунтом YouTube, час грає велику роль. Ви не можете очікувати, що «Гугл» довічно буде зберігати весь ваш контент. Як відновити канал на «Ютубі» в такому випадку? Щоб учетка «Гугл» повернулася під ваше управління, перейдіть на сторінку відновлення і виберіть «У мене виникають інші проблеми при вході в систему». Виконуйте інструкції та заповніть форму. Як тільки ви відновите свій обліковий запис, вам автоматично стане доступний канал YouTube. Якщо це буде не так, вам доведеться пройти через дії, описані в розділі, присвяченому видалення безпосередньо аккаунта «Ютуб».

  Якщо відновилися не всі дані?

  Чи можна відновити канал «Ютуб»? На це питання не дасть однозначну відповідь жоден фахівець. Може статися і так, що канал відновиться, але багато відео, які на ньому були присутні, вже не будуть доступні. Чи можна якось повернути свої архіви?
  Звичайно, існують деякі методи відновлення втрачених або видалених відео YouTube, але вони також не дають стовідсоткової гарантії.

  Метод 1: Довідкова підтримка

  Надішліть листа в службу підтримки, щоб відновити втрачені або видалені відео YouTube з вашого каналу. Крім того, ваш профіль повинен мати не менше 10000 переглядів або брати участь в партнерській програмі «Ютуб». В іншому випадку ви не відновите зниклі ролики.
  Як відновити канал на "Ютубі": докладна інструкція, прості та ефективні поради
  Виконайте наступні дії, щоб зв'язатися зі службою підтримки:
 • Увійдіть у свій відновлений канал, прокрутіть вниз до нижньої частини сторінки і натисніть кнопку «Довідка».
 • Виберіть «Потрібна додаткова допомога», потім «Підтримка».
 • В даній категорії виберіть потрібну вам найменування проблеми і натисніть «Підтримка по електронній пошті». Крім того, вам також може знадобитися натиснути посилання «Зв'язатися зі службою технічної підтримки».
 • Спосіб 2: відновлення видалених відео з YouTube інтернет-архіву Way Back Machine

  Це ще один відомий спосіб, що дозволяє виконати відновлення загублених даних. Щоб ним скористатися і спробувати отримати свої видалені ролики з archive.org (Way Back Machine), виконайте наступні кроки: Увійдіть у свій обліковий запис електронної пошти YouTube, щоб отримати відповідну інформацію, пов'язану з раніше завантаженими відео (включаючи втрачені або видалені ролики). Знайдіть і виберіть інформацію, щоб відкрити URL віддаленого відео YouTube. Тим не менш, вона не зможе бути відтворене через URL Як тільки ви отримаєте адресу, перейдіть на archive.org та вставте URL віддаленого відео YouTube в поле пошуку, після чого натисніть на історію перегляду. Відкриється історія завантаження відео на YouTube, де ви можете знайти ролик з відповідною датою завантаження. Після отримання всієї інформації про віддаленому відео завантажити його знову (і, звичайно, зробіть резервну копію). Якщо вищевказані методи не спрацювали, спробуйте інсталювати на ваш комп'ютер програма відновлює видалені файли. Якщо перед завантаженням на канал «Ютуб» ви зберігали і обробляли ролики на своєму ПК, у вас є шанси на їх відновлення. Цим ви зможете скористатися і в тому випадку, якщо усі спроби відновлення каналу виявляться безуспішними. Тоді можна буде спробувати відновити ролики на комп'ютері і створити акаунт заново. Це може зайняти багато часу, але, ймовірно, буде єдиною можливістю.

  Популярі новини
  Загрузка...