Новини високих технологій
» » Час змін: як видалити канал на Youtube або змінити його назву

Час змін: як видалити канал на Youtube або змінити його назву

2-03-2017, 16:29
991
В будь-якій з соціальних мереж може трапитися така ситуація, що нам потрібно видалити обліковий запис і міститься в ньому контент. Якщо раптом ви задумалися про те, як видалити канал на Youtube, то наша стаття допоможе це зробити.

Не рубати з плеча: видаляти чи не видаляти канал

Якщо ви вирішили видаляти канал, то пам'ятайте про те, що ви втратите не тільки відео. Зникне також вся статистика каналу. Ви втратите перегляди, лайки, підпищиків і їх коментарі. Якщо у вашого каналу хороша репутація, то краще його не видаляти, а законсервувати. Припустимо, ви захочете повернутися до роботи з Youtube, і тоді все треба буде починати з нуля - прокачування каналу, залучення підпищиків, розкрутку облікового запису.


Якщо справа тільки у завантажених відеороликах, то, можливо, кращим рішенням буде змінити налаштування відображення контенту і приховати її від сторонніх очей. Такий радикальний крок, як видалити канал на Youtube, ви завжди встигнете зробити.

Зберегти репутацію і підпищиків

C іншого боку, вилучення каналу може бути пов'язано зі зміною діяльності. Наприклад, раніше ви робили огляди на косметику, а тепер вирішили зайнятися художнім випалюванням по дереву, знімати відео, а старий канал назавжди забути. У такому разі ви можете не тільки приховати старі відео, але і поміняти назву на каналі, щоб повністю присвятити його вашого нового заняття. Таким чином ви збережете всю статистику. Але врахуйте, що це буде не дуже чесно по відношенню до передплатникам, які прийшли на ваш канал з-за первісною тематики. Принаймні ви зобов'язані їх попередити, що думаєте про те, як змінити канал. На Youtube, якщо ви досить харизматичні як блогер, найбільш віддані підписники залишаться з вами, незважаючи на зміни, - в першу чергу ви залучаєте їх як особистість. Але спершу вам потрібно дізнатися ще декілька фактів про які-небудь зміни на каналі.


Як поміняти назву каналу Youtube і що з цього може вийти?

Важливе зауваження, на що ви повинні звернути увагу, якщо все-таки вирішили змінити назву. Ваш обліковий запис Youtube, пов'язаний з обліковим записом Google+, та при зміні назви каналу зміниться ваше ім'я у всіх інших службах від "Гугл". Так що будьте готові до того, що змінами на одному лише Youtube не обійтися - будуть порушені й інші сервіси. Можливо, саме цей факт і штовхає блогерів шукати відповідь на питання про те, як видалити канал на Youtube, замість того, щоб його просто перейменувати. Хороша новина в тому, що існує обхідний шлях, що дозволяє змінювати назву каналу на Youtube без будь-яких відображень в інших сервісах. Для цього потрібно створити в "Гугл" сторінку бренду і прив'язати ваш канал до неї. Сама ж послідовність дій, для того щоб поміняти ім'я, дуже проста. Ви заходите на вкладку "Мій канал", а потім натискаєте на значок шестерінки. Відкриється вікно з основними настройками каналу. Звідси вам потрібно перейти за посиланням "Налаштування облікового запису". В "Налаштуваннях аккаунта" вибираєте вкладку "Загальна інформація", а потім натискаєте на напис "Змінити Google" поруч з вашою фотографією профілю. Відкриється сторінка зміни імені в Google+. Після того як зміните ім'я, натискайте "ОК".

Як видалити канал на Youtube: крок за кроком

Щоб дістатися до опції видалення каналу, проходимо всю ланцюжок з минулого розділу: "Мій канал" - "Налаштування" - "Налаштування облікового запису" - "Загальна інформація". Поряд з фотографією профілю є ще один напис - "Додатково", яку вам слід натиснути. І нарешті, внизу сторінки ви знаходите кнопку "Видалити канал".
Після натискання система для підтвердження попросить вас ввести ваші дані, тобто логін і пароль, щоб переконатися, що це дійсно ваше рішення, а не підступи зловмисників. Після підтвердження канал буде видалено, але якийсь період часу ваші відео будуть з'являтися в системі, тому що відбувається це не відразу.
Цікаво по темі
Інтро для каналу Youtube: як зробити своїми силами
Інтро для каналу Youtube: як зробити своїми силами
Інтро для каналу Youtube: як зробити його своїми руками в відеоредакторі або купити готове з Інтернету
Як подивитися передплатників на "Ютубі": поради власнику каналу
Як подивитися передплатників на "Ютубі": поради власнику каналу
Кілька підказок власнику каналу, як подивитися підпищиків на ютубі, а також як налаштувати відображення своїх підписок
Як оформити канал на Youtube красиво
Як оформити канал на Youtube красиво
Вже кожен другий має свій канал на відеохостингу "Youtube", і не просто з метою перегляду відео, підписки і так далі, а з метою знімати ці самі відео
Як змінити назву каналу на "Ютубі": інструкція
Як змінити назву каналу на "Ютубі": інструкція
У статті розповідається про те, як змінити назву каналу на "Ютубі", є покрокова інструкція, а також поради, як придумати вдалу назву, з прикладами.
Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Золоті кнопки YouTube – особлива нагорода за віртуальні досягнення. Що це за предмет, як його отримати і чи правда, що така відзнака може заробити