Новини високих технологій
» » Відеоблогінг і YouTube: як створити другий канал на YouTube

Відеоблогінг і YouTube: як створити другий канал на YouTube

25-09-2018, 14:48
494
Ви вже процвітаючий відеоблогер, музикант або актор, або ж ви тільки почали будувати свою інтернет-кар'єру, і вам захотілося створити ще один канал. Можливо, що там буде інший контент. Багато автори спеціально створюють додаткові облікові записи, щоб урізноманітнити контент, розширити аудиторію і просто мати запасний канал на випадок блокування першого, але з умовою, що цей на іншому обліковому записі. Але про все по порядку. Ми розберемо кілька питань: як створити другий канал на YouTube, як здійснюються регулювання та управління каналом?

Що потрібно зробити?

Перед створенням другого або основного, якщо у вас немає облікового запису в Google+, доведеться: Перейти на google.ru або google.com. Натиснути зверху в правому куті кнопку "Увійти". Клікнути на кнопку "Створити акаунт". Слідувати формі реєстрації. Пройти тест на робота, вибрати місце розташування, якщо ви зайшли з телефону, то Google сам визначить при включеному GPS. Погоджуємось з усіма умовами. Налаштовуємо профіль: фотографію. Після чого вам будуть доступні всі сервіси Google.


Це також знадобиться для створення каналів на декількох акаунтів. Ми ж розглянемо питання: як створити другий канал на YouTube на одному акаунті "Гугл". Що потрібно зробити? Про це - нижче.

Як створити другий канал на YouTube

Тепер розберемо принцип створення. Натиснути зверху в правому куті на свій аватар і пройти по іконці шестерні або пройти на youtube.com/account. Натиснути "Створити канал". Далі канал повинен бути прив'язаний до сторінки Google+. Вводимо назву і натискаємо кнопку "створити". Додаємо контент і підключаємо монетизацію після досягнення певного порогу, приступаємо до оформлення, пишемо опис, додаємо аватарку.
Обидва канали відображаються в вашому профілі - наведіть на аватарку в правому верхньому куті. Там ви побачите список каналів, прив'язаних до цього запису. Можна вільно переключатися між ними, а всі зароблені гроші за кліки на рекламі будуть приходити на єдиний рахунок AdWords. Бажано призначити знайомого, якому ви довіряєте, адміністратором. Він буде стежити за каналом, коментарями, при бажанні просувати його.


Тепер розберемо питання: як створити другий канал на YouTube на одному акаунті через телефон? Нам знадобиться аккаунт в Google+. Доходимо до значка "чоловічка" в додатку YouTube. Натискаємо на стрілочку поруч з основним обліковим записом і натискаємо на знак "плюс". Вибираємо свій справжній, вже існуючий акаунт, або створюємо новий, проходячи реєстрацію з введенням імені, нікнейму і пароля. Доведеться ще увійти через комп'ютер і слідувати подальшої інструкції.
Як створити другий канал на Youtube на одному акаунті "Гугл"? Це інтуїтивно просто. Досить слідувати інструкції на сайті.

Сенс створення

Для чого це потрібно? Створення нового проекту. Наприклад: основний канал про котів, тоді інший про машинах. Можна рекламувати другий з основного. Більший охоплення аудиторії за рахунок розширення тематики каналів та зручності вибору для користувачів. В результаті збільшується кількість підписників, а це впливає на кількість показу реклами, що також гарантує збільшення доходу як з першого, так із другого каналу. Якщо один закидають скаргами, то другий буде працювати в нормальному режимі.
Є одна маленька деталь: якщо ці канали знаходяться на одному акаунті, то санкції відіб'ються на всіх інших.
Цікаво по темі
Як зробити шапку для "Youtube" самостійно, докладаючи мінімум зусиль
Як зробити шапку для "Youtube" самостійно, докладаючи мінімум зусиль
Якщо ви читаєте цей матеріал, то значить ви явно потребуєте допомоги? і хочете створити шапку для свого особистого каналу "YouTube". Але, на жаль, ви
Час змін: як видалити канал на Youtube або змінити його назву
Час змін: як видалити канал на Youtube або змінити його назву
Як видалити канал на Youtube і навіщо це потрібно, як змінити назву свого каналу і які можуть бути наслідки? Відповіді на ці запитання - у цій статті.
Як оформити канал на Youtube красиво
Як оформити канал на Youtube красиво
Вже кожен другий має свій канал на відеохостингу "Youtube", і не просто з метою перегляду відео, підписки і так далі, а з метою знімати ці самі відео
Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Золоті кнопки YouTube: сучасні відзнаки
Золоті кнопки YouTube – особлива нагорода за віртуальні досягнення. Що це за предмет, як його отримати і чи правда, що така відзнака може заробити