Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини

322 0 Новини високих технологій

Ми підписуємося на людей з певною метою: знайти друзів, дізнатися щось нове для себе, однодумців по інтересам. І часом дуже дивно бачити, що система "Инстаграма" не дозволяє зафолловіть зацікавив вас профіль. Дана помилка виникає досить часто, від цієї неприємності ніхто не застрахований. Розберемо основні причини, чому "Instagram" не дає підписуватися на людей.

Не виходить оформити підписку

Все більше користувачів соцмережі стикаються з цією помилкою. На багатьох форумах обговорюється дана проблема, і учасники дискусії намагаються знайти вихід зі сформованої ситуації. Отже, чому "Instagram" не дає підписуватися на інших користувачів? Далі будуть перераховані найпопулярніші причини провального фолловинга.
Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини

Основні причини

Багато юзери роблять свої сторінки закритими. Мотиви можуть бути різними: деякі оберігають своє особисте життя від сторонніх очей, інші ведуть блог тільки для певного кола передплатників. Ви можете підписатися на такий аккаунт, але спершу необхідно дочекатися від господаря сторінки схвалення вашої заявки. Якщо він її схвалить, ви відразу опинитеся в числі передплатників. У разі якщо заявка не була прийнята, ви не зможете побачити те, чим ділиться власник закритій сторінки зі своїми читачами.

Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини
Деякі активні користувачі задаються питанням: "Чому я не можу підписатися в "Інстаграмі" на людину, який мені цікавий?" Можливо, причина криється в тому, що вами був перевищений ліміт підписок. З недавнього часу адміністрація соціальної мережі активно бореться зі спамерами, а також з тими, хто всіма силами намагається накрутити більше "лайків". Якщо добовий ліміт підписок був перевищений, система просто встановить обмеження, і ви не зможете оформити підписку на інші акаунти. Ніхто точно не знає, скільки триватиме покарання: активність може бути обмежена як на кілька годин, так і на більш тривалий термін, аж до блокування сторінки. Тому користуватися різними програмами для накрутки "лайків" слід обережно, а краще і зовсім забути про їх існування.
Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини
Є ті, хто запитує: "Не можу підписуватися "Instagram", чому так вийшло?" Можливо, власник сторінки вніс вас у чорний список. У такому випадку вам стане недоступна навіть його загальна інформація, ви не побачите абсолютно нічого.

"Не можу підписуватися "Instagram", чомусь видає помилку", - теж одна з найбільш часто зустрічаються проблем. Можливо, це відбулося із-за нестабільної інтернет-з'єднання. Якщо ви не можете підключитися до мережі, звернися за допомогою до свого провайдера або почекайте деякий час, коли швидкість Інтернету стане вище. Тоді ви зможете в черговий раз спробувати оформити підписку на вас цікавить профіль.
Чому не можу підписуватися "Інстаграмі"? Всі можливі причини
Якщо не виходить підписатися на аккаунт зі смартфона, спробуйте повторити процес на комп'ютері. В будь-якому браузері увійдіть в мережу "Instagram", використовуючи логін і пароль. Потім знайдіть потрібну сторінку і натисніть "Підписатись". Якщо дія завершилося успішно, швидше за все, мобільний додаток пора оновлювати. Перевірте, чи не застаріла чи мобільна версія вашого "Инстаграма" і при необхідності скачайте нову. Помилка повинна зникнути.

Якщо потрібна сторінка довго не з'являється в підписках

Трапляється, що ви успішно підписуєтеся на інших, але якийсь певний акаунт так і не з'являється в списку, що читаються. Чому це відбувається? Проблема актуальна для приватних акаунтів. Якщо ви відправляєте запит на перегляд такої сторінки, а її господар відхилить його, вам доведеться надсилати заявку заново. І весь цей час у вас не буде можливості бачити цієї людини у своєму списку "обраних".
Як бачите, відповідей на запитання "чому не можу підписуватися "Інстаграмі", багато, і не можна однозначно сказати, чому на вас було поширене обмеження.

Що робити, коли хочеться відписатися, але не виходить

У той час, коли багато хто хоче підписуватися на інші акаунти і засмучуються, якщо спроба виявляється невдалою, є ті, у кого з'явилося бажання відписатися. Можливо, людина перестав бути цікавий або ж інтереси фолловера помінялися, і він хоче знайти блог з іншою тематикою. Спроба відписки також не завжди успішна. Ось лише деякі причини, з якої система не дозволяє вам це зробити:
  • В самому додатку "Instagram" виникла помилка.
  • Нестабільне інтернет-з'єднання. Перевірте ваші налаштування інтернету.
  • Перевищено добовий або часовий ліміт — якщо ви надто активно отписываетесь від інших, на вас можуть накласти обмеження. Зазвичай воно діє протягом кількох годин.
  • Висновок

    Експерти стверджують, що блогінг стане однією з найбільш престижних і високооплачуваних професій у майбутньому. Адже жоден комп'ютер не здатний виражати думки настільки ясно, як це робить людина. Крім того, кожному цікаво читати історії про успішних людей, вчитися у них чогось нового, і може бути навіть знайти частинку себе. Саме з цією метою користувачі соціальних мереж, а конкретно "Инстаграма", фолловят один одного. Тепер у вас не повинно виникнути питань на кшталт "чому не можу підписуватися "Інстаграмі" на цікавих мені особистостей". З цієї ситуації можна знайти вихід.

    Популярі новини
    Загрузка...