Новини високих технологій
» » Як відновити сторінку в "Інстаграмі": способи та рекомендації

Як відновити сторінку в "Інстаграмі": способи та рекомендації

19-12-2018, 18:36
1 020
Перед кожним, хто хоча б раз видаляв профіль або забував пароль з логіном від свого аккаунта, поставало питання: як відновити сторінку в "Інстаграмі"? Існує кілька способів вирішення цієї проблеми. Все не так страшно, як може здатися. Як повернути свій профіль і не втратити підписників? Про це і піде мова в нашій статті.

Відновлюємо профіль за допомогою телефону

Один з найпоширеніших способів повернути пароль від аккаунта "Инстаграма" - ввести секретний код з СМС-повідомлення. Як відновити сторінку в "Інстаграмі" через телефон? Даний варіант підходить, коли номер мобільного прив'язаний до аккаунту. Ось що необхідно зробити: Відкрийте сторінку в тому місці, де необхідно вводити логін і пароль. Натисніть на «Допомогу з входом в систему». Введіть телефонний номер, прив'язаний до вашої сторінки, і зачекайте СМС. У повідомленні ви отримаєте посилання, пройшовши по якій, можна змінити втрачений пароль. Просто пройдіть по посиланню і придумайте нову секретну комбінацію букв і цифр. З допомогою телефонного номера відновити сторінку в "Інстаграмі", як бачите, дуже просто.


Важливо звернути увагу на те, що іноді СМС може потрапити в папку зі спамом. Перевірте всі повідомлення і переконайтеся, що код прийшов. Якщо ви його там не виявили, скиньте пароль вашого облікового запису і повторіть всю процедуру спочатку.

Що робити, якщо сторінка була заблокована

"Instagram", так само як і будь-яка інша соціальна мережа, активно бореться з порушниками, рассылающими спам і інший недозволене контент. Якщо адміністрація вважає, що ви не дотримуєтеся вимог, вона має повне право на блокування аккаунту. Як відновити сторінку в "Інстаграмі", якщо заблокували? Для початку необхідно розібратися, за що конкретно вам обмежили доступ. Якщо аккаунт був зламаний або видалений раніше, то знадобиться заповнити офіційну форму і відправити її адміністратору на розгляд. Як відновити сторінку в "Інстаграмі" після злому і блокування? Розглянемо далі.


Відкрийте сайт "Instagram" і увійдіть в розділ "Допомога". Дайте відповіді на запитання служби підтримки. Вас запитають, чия сторінка була зламана, маєте ви доступ до електронної скриньки, прив'язаного до аккаунту. У випадку якщо ви не можете увійти в цей ящик, вкажіть будь-який інший, який доступний. Вкажіть логін заблокованою сторінки. Введіть адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації. Необхідно вказати, яку інформацію містить ваш профіль. Якщо це ваш особистий блог, виберіть варіант "Цей обліковий містить мої фотографії". У разі якщо ви не в курсі, хто і яким способом входив до вас на сторінку, напишіть "Я не знаю".

Тимчасове обмеження

Розробники "Инстаграма" придумали два види блокування: тимчасову і постійну. Найчастіше застосовується перший вид. Програма просто обмежує юзера в діях. Наприклад, протягом кількох годин або тижнів не можна ставити "лайки" і підписуватися на інших користувачів. Для того щоб уникнути тимчасового блокування, кількість "лайків" протягом 60 хвилин не повинна перевищувати 65 а кількість підписників - 60.

Вічна блокування

Адміністрація має право "забанити" без пояснення причин і згодом видалити сторінку. Тоді виникає питання: як відновити сторінку в "Інстаграмі" в цьому випадку? Це неможливо, залишається лише створити новий профіль. За якісь провини можна отримати "бан"? Спам в коментарях і "Директе". Крадіжку чужих фотографій. Торгівлю копіями відомих фірм (одяг, взуття та ін). Використання хэштегов знаменитих брендів в комерційних цілях. Накрутку фоловерів за допомогою ботів (спеціальних додатків). Публікацію знімків еротичного змісту. Оприлюднення особистої інформації інших людей (банківські картки, посвідчення особи тощо). Використання лого "Инстаграма" у своєму профілі. Зазвичай бан слід після трьох тимчасових блокувань.

Відновлення облікового запису профіль на "Фейсбуці"

Пароль і логін можна повернути, якщо ваш "Instagram" прив'язаний до "Фейсбук". Як відновити сторінку в "Інстаграмі" через Facebook? Зайдіть в програму Instagram. Знайдіть кнопку "Забули пароль". Після чого ви побачите різні варіанти відновлення пароля. Необхідно вибрати пункт "З допомогою "Фейсбук". Сервіс автоматично перенаправить вас на сторінку Facebook і запросить авторизацію. В спеціальне віконце введіть дані для входу в "Фейсбук". Після чого пароль "Інстаграмі" буде скинутий.

"Реанімуємо" стару сторінку

Якщо ви довгий час не користувалися "Інстаграмом", для повторної активації аккаунта, швидше за все, буде потрібно підтвердження через номер телефону. Хоча, коли всі дані вказані вірно, проблем виникнути не повинно. Як відновити стару сторінку в "Інстаграмі", якщо ви просто давно на неї не заходили і нічого не порушили? Введіть коректні логін і пароль, ніяких додаткових дій робити не потрібно.

Оскаржити деактивацію аккаунта

У разі, коли логін і пароль вірні, а система не пускає вас, більше того, на екрані з'явилося повідомлення, в якому повідомляється про відключення облікового запису - можливо, сторінка була заморожена. Відновити заморожену сторінку в "Інстаграмі", як відомо, можна шляхом подачі апеляції. Напишіть адміністраторам докладний лист, дохідливо поясніть суть проблеми у ввічливій формі. Якщо адміністрація схвалить вашу заявку, ви без проблем можете продовжити користування аккаунтом. У разі відхилення доведеться створювати новий профіль.

Якщо аккаунт вкрали зловмисники

Останнім часом почастішали випадки крадіжки сторінок "Инстаграма". Шахраї навіть вимагають гроші у господаря запису та його підписників. Але навіть такі історії майже завжди закінчуються добре. Першим ділом зв'яжіться зі службою підтримки, розкажіть про свою проблему. Адміністрація відправить вам на електронну пошту повідомлення, у відповіді на яке вам потрібно буде підтвердити свою особистість і що господар вкраденої сторінки саме ви. Як тільки "Instagram" упевниться, що вся надана інформація правдива, вам на пошту прийде ще один лист з повідомленням про те, що акаунт повернутий і ви можете поміняти пароль.

Варто врахувати, що процес довгий і складний, а аферисти навряд чи будуть покарані. Якщо у вас багато фоловерів і ви ними дорожите, то дотримуйтесь інструкції, представленої вище. У разі якщо публікацій мало або ж профіль був створений нещодавно, краще створіть нову сторінку.

Висновок

Як бачите, профіль, за винятком деяких випадків, майже завжди підлягає відновленню. Не робіть протиправних дій, якщо ви використовуєте соціальні мережі для просування своїх товарів, робіть це законно. Обережно ставтеся до програм для розкрутки акаунтів. Отримавши тисячі "лайків" і фоловерів ви привернете увагу до своєї персони, але якщо це зроблено за допомогою ботів, покарання у вигляді блокування не уникнути.
Цікаво по темі
Як відключити коментарі в "Інстаграмі": всі способи
Як відключити коментарі в "Інстаграмі": всі способи
Якщо ви є активним користувачем "Інстаграму", у вас багато підписників і немає часу видаляти коментарі, які містять лайку, рекламу та інший
Як змінити шрифт у "Інстаграмі": докладна інструкція
Як змінити шрифт у "Інстаграмі": докладна інструкція
Користувачі, які не так давно використовують його і ще не ознайомилися з усіма його функціями, часто задають питання, як відкрити рахунок у
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
Як приховати підписки у "Інстаграмі": поради
"Instagram" — популярне місце, де люди діляться своїми особистими фотографіями, знайомляться з новими людьми і просто цікаво проводити вільний час.
Реєстрація в Instagram: покрокова інструкція
Реєстрація в Instagram: покрокова інструкція
Instagram - безкоштовна соціальна мережа, яка отримала величезну популярність. Вона побудована за типом мікроблогу з графічними файлами. Тобто
Як себе вести, якщо зламали "Контакт": поради та рекомендації
Як себе вести, якщо зламали "Контакт": поради та рекомендації
Соціальні мережі є дуже уразливими. Хакери і зловмисники можуть вкрасти майже будь-яку віртуальну анкету. Наприклад, для поширення спаму. У юзера
Як видалити акаунт у "Пеклі" - детальна інструкція
Як видалити акаунт у "Пеклі" - детальна інструкція
У статті розповідається про те, як видалити свій профіль у соціальній мережі "Пеклі" як з комп'ютера, так і з телефону.