Чому "Покемон Го" вилітає? Основні проблеми гри і методи їх виправлення

79 0 Новини високих технологій

"Покемон", без сумніву, завоювала звання найбільш популярної гри для мобільних платформ. Це підтверджується мільйонами скачувань з Google Play Store і App Store Apple. Здавалося б, в ній немає нічого незвичайного, але простий пошук та лов покемонів за допомогою мобільного телефону в реальних локаціях підкорили більшість гравців по всій планеті. Але як і в більшості новинок, тут є маса недоліків, які викликають помилки і зліт системи. Про те, чому "Покемон Го" вилітає, і інших найбільш поширених проблеми гри, а також способи боротьби з ними розповість ця стаття.

Чому "Покемон Го" вилітає? Основні проблеми гри і методи їх виправленняЗліт під час завантаження

Більшість гравців стикається з проблемами ще при самому старті гри. Наприклад, ви бачите перед собою крутиться покетбол, але гра не завантажується. Чому "Покемон Го" вилітає при запуску? Скоріше за все, справа у величезній кількості гравців, які в цей момент одночасно з вами запускають гру. Як наслідок, сервери "Покемон Го" перевантажуються, і система дає збій. Так що якщо ви бачите крутиться піктограма в лівому верхньому куті екрана, то не панікуйте – скоріше за все, ваш пристрій намагається підключитися до серверів, і треба трохи почекати.
Чому "Покемон Го" вилітає? Основні проблеми гри і методи їх виправлення

Ще кілька причин, чому вилітає "Покемон Го"

Іноді при вході в аккаунт користувачі отримують таке повідомлення: Our servers are experiencing issues. Ця помилка не завжди правдива, щоб виправити її, необхідно примусово закрити додаток і виконати повторний вхід. Якщо після цього ви все одно ніяк не можете відкрити програму і не знаєте, чому вилітає "Покемон Го", то допомогти вам може перезавантаження телефону. Якщо і це не допомогло, то перейдіть в Google Play Store і подивіться, чи не потребує додаток в оновленні. Можливо, застаріла версія і є основною причиною, чому "Покемон Го" вилітає.


Перевстановлення програми

Не менш важливою причиною, чому "Покемон Го вилітає", є установка ламаних і неліцензійних версій. У цьому випадку допоможуть видалення та перевстановлення програми. Не переживайте про загублений процесі, адже ваші досягнення збережені в профілі. Так що при запуску нового додатка ви продовжите свою гру з того місця, на якому закінчили.
Чому "Покемон Го" вилітає? Основні проблеми гри і методи їх виправлення

Перезапуск геолокації

Збої в Мережі можуть спотворювати ваші координати, і відповідно, гра не буде коректно запускатися. Щоб виправити цю помилку, відповідає за те, чому гра "Покемон Го" вилітає, необхідно перейти в налаштування телефону і тимчасово відключити GPS. Після цього запустіть додаток. Якщо вам вдасться увійти в систему, підключіться до геолокації – це повинно допомогти грі заробити знову.

Перевірка сумісності пристрою

Застаріла модель телефону - одна з основних причин, чому вилітає "Покемон Го" на Андроїд. Перевірте свої параметри: додаток може працювати тільки на версіях ОС від Android 4.4 і вище. Крім того, мінімальне дозвіл екрана, на якому працює гра, – це 1280 x 720 пікселів. Не менш важлива для "Покемон Го" і оперативна пам'ять. При значенні менше 2 Гб RAM гра запускатися не буде. Також система не буде коректно працювати на пристроях, здатних підключатися тільки до мереж Wi-Fi, якщо немає GPS-з'єднання. Власникам телефонів або планшетів з встановленим процесором Intel Atom також не вдасться пограти в "Покемон", адже їх система несумісна з грою.
Чому "Покемон Го" вилітає? Основні проблеми гри і методи їх виправлення

Як виправити зупинку гри

Якщо гра вилетіла, і ви отримали повідомлення, що додаток зупинилося, то для виправлення цієї помилки вам необхідно перейти в налаштування смартфона. Далі потрібно відкрити "Відділ для розробників". Якщо на вашому пристрої не видно цієї папки, то її необхідно активувати. Для цього зайдіть в розділ «телефон» і натисніть на «Номер збірки» сім разів. Після цих дій відкриється меню для розробників. Тепер у цьому розділі розшукайте запис «Не зберігати дії», скоріше всього, навпроти неї буде стояти позначка. Вам необхідно її прибрати. Тепер вийдете з налаштувань і спробуйте запустити "Покемон Го". В цей раз гра повинна працювати стабільно.

Видаляємо сміття

Засміченість кешу є основною причиною, чому гра вилітає. Щоб виправити цю помилку, перейдіть в меню налаштувань телефону і знайдіть в ньому розділ «Додатки». Після цього переходьте в ті додатки, кеш яких хочете очистити. Там ви знайдете спеціальний розділ, який видалить всі зайві дані. Крім того, є ще один радикальний спосіб, іноді допомагає з вильотами "Покемон Го", – це повне видалення всіх файлів і повернення до заводських налаштувань. Цей метод краще використовувати тільки в крайніх випадках, адже не факт, що після того, як ви видалите всі дані, гра буде працювати без вильотів.
Чому "Покемон Го" вилітає? Основні проблеми гри і методи їх виправлення

Чому "Покемон Го" вилітає на айфоне

Основною проблемою для цієї платформи може стати некоректна передача даних. Щоб виправити цю помилку, іноді достатньо відключити і включити інтернет-з'єднання. Якщо після цього додаток продовжує вилітати, то перейдіть в App Store і перевірте наявність оновлень для "Покемон ГО". Крім того, іноді допомагають вихід і повторна авторизація на сервері гри. Також для перевірки роботи системи буде незайвим запуск будь-якої іншої програми. Якщо і після цього гра не хоче працювати нормально, то варто видалити додаток і встановити нову версію. Останнім же методом виправлення помилок є повний скидання установок телефону або айпада. Використовувати його треба, тільки якщо всі інші рішення не принесли результату і вам дуже хочеться пограти в "Покемон Го". На цьому ми закінчуємо опис основних проблем гри. Сподіваємося, наші поради принесли вам користь і допомогли виправити помилки "Покемон Го".