Новини високих технологій
» » Play Market: помилка 495. Як виправити збій найпростішими методами?

Play Market: помилка 495. Як виправити збій найпростішими методами?

4-11-2016, 09:50
1 337
Практично всі власники смартфонів або планшетів на основі операційної системи Android можуть зіткнутися з тим, що у вбудованому сервісі Google Play завантаження або оновлення програм можуть виникати збої. Одна з найпоширеніших в Play Market – помилка 495. Відразу ж можна сказати, що пропоновані нижче рішення застосовні для більшості збоїв 400-ї та 600-ї серії. Проблеми з підключенням через Wi-Fi або збої зі сторони провайдера зараз розглядатися не будуть, оскільки спочатку сама проблема зазвичай складається не в цьому.


Play Market: помилка 495. Чистимо кеш і звільняємо місце на внутрішньому накопичувачі

Отже, повідомлення із зазначенням на даний збій може свідчити тільки про те, що з якоїсь причини завантаження контенту виявляється неможливою.
У самому просто разі це пов'язано з браком дискового простору і переповненням кешу сервісу Play Market. Помилка 495 на це прямо не вказує, однак досить часто пов'язана саме з цим. Для початку можна видалити невикористовувані програми або занадто великі файли (фотографії, відео, музику і т. д.).
Потім слід використовувати меню налаштувань, вибрати розділ додатків, знайти в ньому відповідний сервіс, увійти в налаштування і натиснути кнопку очищення кешу, задіявши додатково видалення даних.

Google Play Market: код помилки 495. Видаляємо оновлення

Якщо вищенаведені дії бажаного результату щодо усунення проблеми не дають, значить, проблема не в цьому. Як виявляється, в Play Market помилка 495 може виникати через некоректно встановлених апдейтів самого сервісу, коли оновлення були не до кінця завантажені або неправильно інстальовані внаслідок порушень зв'язку.


У тому ж розділі, де проводилася очистка кешу, є кнопка деінсталяції. Не лякайтеся, натискання на неї не видалить сервіс повністю, а тільки деинсталлирует останні апдейти. Після цього потрібно буде провести підключення до інтернету, а нові оновлення будуть знайдені та встановлено автоматично.

Змінюємо параметри DNS-серверів, використовуваних для підключення

Ще одна ситуація, застосовна і до мобільних пристроїв, і до випадків, коли використовується версія Play Market для комп'ютера, може бути пов'язана з відсутністю відгуку DNS-серверів (або задані неправильні налаштування, або автоматично одержувані параметри з якоїсь причини не працюють).
У цій ситуації такі параметри можна змінити, встановивши стандартні значення для сервісів Google. Для DNS 1 на мобільному девайсі (на комп'ютері бажаний DNS) встановлюється комбінація з чотирьох вісімок. Для DNS 2 (на комп'ютері альтернативний DNS) прописується комбінація з двох вісімок і двох четвірок. Адреси можна поміняти місцями. У мобільних пристроях ці налаштування можна знайти в параметрах Wi-Fi, де вибирається зміна мережі з розширеними налаштуваннями, а потім здійснюється перехід до параметрів IP (тут спочатку замість DHCP потрібно встановити користувальницький режим). На комп'ютері подібна конфігурація знаходиться у розділі змінення параметрів мережного адаптера з вибором властивостей протоколу TCP/IPv4.

Видаляємо або створюємо повторно акаунт Google

Нарешті, якщо і це не допомагає, можна скористатися кардинальним методом – видалити свою реєстрацію для сервісів Google, потім перезавантажити мобільний девайс, а при підключенні до мережі створити «учетку» заново або використовувати старий аккаунт з введенням відповідного адреси електронної пошти Gmail. В принципі, будь-який з цих методів здатний усунути проблему неможливості завантаження даних з сервісу Play Market. Якщо порадити якесь конкретне рішення, краще виконати всі рішення послідовно, адже видалення реєстрації є вже самим крайнім методом, коли все інше не допомагає. Але якщо розібратися, як правило, до цього справа не доходить.
Цікаво по темі
Помилка при встановленні захищеного з'єднання: кілька типових ситуацій і методи усунення неполадки
Помилка при встановленні захищеного з'єднання: кілька типових ситуацій і методи усунення неполадки
Іноді, причому досить часто, користувачі при спробі входу на певний інтернет-ресурс отримують повідомлення про те, що сталася помилка під час
Як відв'язати телефон облікового запису Google: кілька способів
Як відв'язати телефон облікового запису Google: кілька способів
Як відв'язати телефон облікового запису Google? Зробити це можна безліччю способів: деякі передбачають повне видалення облікового запису, інші
Монастир ордена Червоного. Опис локації
Монастир ордена Червоного. Опис локації
У цьому невеликому огляді ми розповімо про класичному підземелля, розрахованому на п'ять гравців, яка називається Монастир ордена Червоного. В
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Хоча "Андроїд-системи", що встановлюються на смартфонах і планшетах, і вважаються досить стабільними і в деякому роді навіть «просунутими», на них
Як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять? Брак системної пам'яті «Андроїд»: що робити?
Як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять? Брак системної пам'яті «Андроїд»: що робити?
Багато власників смартфонів і планшетів дуже часто задаються питанням про те, як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять. Проблема полягає в тому, що
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Захист від стеження або збереження конфіденційності абсолютно для всіх комп'ютерних і мобільних пристроїв є нагальною проблемою. Для цього