Новини високих технологій
» » Що робити, якщо в Fallout 4 не видно замок і шпильку при зломі?

Що робити, якщо в Fallout 4 не видно замок і шпильку при зломі?

10-11-2016, 11:25
841
Багато гравці стикаються з однією проблемою в грі Fallout 4: не видно замок і шпильку при зломі. Це досить неприємна ситуація, адже якщо не відкрити деякі двері, то неможливо продовжити пригоди. Про те, як виправити дану помилку, розповість цей невеликий гайд.

Як це працює?

Перш ніж розбиратися, чому в Fallout 4 не видно замок і шпильку, давайте згадаємо, як в грі відбувається злом. Відкрити замок для досвідченого гравця завжди було легким завданням. Особливо якщо прокачати вміння «Слюсар». Для злому необхідно мати як мінімум одну відмичку, знайти яку можна як у торговців, так і при обшуку різних ящиків. Тепер приступимо до самого злому. Суть цієї міні-гри проста – необхідно правильно підібрати положення відмички за допомогою миші, і клавішами A і D повернути викрутку. Якщо все зроблено правильно, то замок починає прокручуватися. Якщо ж він не рухається і шпилька починає тремтіти, то її становище було вибрано невірно. Перемістіть її трохи вліво або вправо, поки не підберете потрібну позицію. Чим ближче ви підійдете до вірного положення шпильки, тим більше буде провертатися викрутка. При цьому пам'ятайте, що при сильному натиску відмичку можна зламати. Так що будьте обережні.Так як весь процес злому повинен проходити перед вашими очима, то неможливо відкрити замок, якщо не видно замку і шпильки. Про те, як виправити цю проблему, ви дізнаєтеся далі.

Налаштування гри

Найпростіший спосіб – це перейти у конфігурацію гри. Тут вам необхідно виправити дозвіл екрану. Оптимальним варіантом стане 1280x800. При цьому також необхідно виставити співвідношення сторін 16 до 9. Якість зображення від цього, звичайно, значно зіпсується. Але ви можете пройти місію злому на цих настройках, після чого продовжити гру на іншому дозволі.


Відомі рішення, якщо не видно замку в Fallout 4

Якщо зміна дозволу в грі не допомогла, то можна спробувати виправити проблему зміною параметрів конфігурації. Для цього власникам нестандартних моніторів необхідно відкрити папку «Мої документи». Тепер перейдіть в розділ My games і відкрийте розділ Fallout 4. Далі відшукайте тут файл під назвою Fallout4Prefs.ini. Тут розшукайте такі рядки: iSize W=; iSize H=. Тепер вам необхідно ввести після символу «=» потрібний дозвіл, де W – параметри ширини монітора, H – висоти. Після цих дій проблема в Fallout 4 (не видно замок і шпильку) повинна зникнути.

Виправлення помилок відеокарт

Далі в нашому огляді ми розповімо, як вийти з цієї ситуації власникам квадратних моніторів. У цьому випадку проблема полягає в тому, що картинка дуже розтягується при стандартному дозволі екрану. Крім того, ця помилка відображається і на некоректне відображення силовий броні. Вам знадобиться зробити так, щоб гра запускалася в широкоформатному дозволі. Найкращим рішенням буде поставити 1280x800.
Як це зробити? Перейдіть в «Панель управління» і виберіть налаштування Nvidia. Тепер відшукайте файл «Дисплей» і в ньому-папку «Регулювання розміру». Скоріше за все, там ви виявите запис «Не виконувати масштабування». Тепер вам необхідно провести масштабування, вибравши «формат» і поставити підтвердження у графі «Заміщення». Після таких дій проблема (з тим, що в Fallout 4 не видно замок і шпильку) повинна бути вирішена.

Фікси на гру

Якщо попередні методи вам не допомогли або ви не хочете копатися в системі з якої-небудь причини, то виправити проблему допоможуть спеціальні фікси або моди. Але врахуйте, що качати контент необхідно тільки з перевірених сайтів. Інакше ваша проблема, чому не видно замок і шпильку Fallout 4 і її виправлення можуть вилитися у великі неприємності. На цьому ми закінчуємо наш огляд про те, як виправити деякі проблеми зі зломом в грі, і сподіваємося, що вам знадобилися наші поради.
Цікаво по темі
Як відключити тачпад на ноутбуці?
Як відключити тачпад на ноутбуці?
У статті детально розібраний питання про те, як відключити сенсорну панель ноутбука. Розглянуто різні моделі лептопів і різні операційні системи.
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Fallout: Shelter – це відмінна мобільна стратегія, створена за мотивами всесвіту Фоллаут. Тут вам належить спробувати себе в ролі доглядача притулку.
Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації
Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації
Вивчаючи постъядерную пустку Fallout 4 гравці часто стикаються з нестачею того чи іншого будівельного матеріалу. Вся справа в тому, що для розвитку
Як 2003 "Ворді" вставити формулу: докладна інструкція
Як 2003 "Ворді" вставити формулу: докладна інструкція
Незважаючи на те що в даний час вже існує Microsoft Word 2016 безліч людей по старинці користується версією 2003 року. І велика ймовірність, що при
Додаток або файл неможливо відкрити, використовуючи вбудований обліковий запис Адміністратора: що робити?
Додаток або файл неможливо відкрити, використовуючи вбудований обліковий запис Адміністратора: що робити?
Досить часто при установці оновлень Windows (особливо це стосується версій 8 і 10) користувачі стикаються з неприємною проблемою - що деякі
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Хоча "Андроїд-системи", що встановлюються на смартфонах і планшетах, і вважаються досить стабільними і в деякому роді навіть «просунутими», на них