Новини високих технологій
» » Як відв'язати телефон облікового запису Google: кілька способів

Як відв'язати телефон облікового запису Google: кілька способів

4-11-2016, 21:44
19 842
Видалення облікового запису Google зі смартфона може знадобитися, якщо необхідно увійти в інший обліковий запис, передати пристрій у користування іншій людині, наприклад при продажу, або для відключення настирливої синхронізації, яка страшенно гальмує роботу старих моделей мобільних телефонів. Багато хто побоюється розкриття особистих даних (справжнього імені, місцезнаходження, контактів і особистого листування) і вважають, що корпорація зберігає всі дані про користувача незалежно від його бажання.
Як би там не було, питання "як відв'язати телефон облікового запису Google" цікавить більшу частину власників смартфонів з операційною системою Android.

Що піде разом з аккаунтом

Перш ніж думати, як видалити обліковий запис Google, варто зберегти всі дані на зовнішнє джерело: комп'ютер, хмарне сховище або на флешку. Потрібно переписати номери телефонів та адреси електронної пошти контактів, збережених на акаунті, скопіювати дані додатків, фотографії, відео, музику, події в календарі. Не варто забувати про резервних копіях. Після повного видалення облікового запису, ці дані відновити неможливо, але якщо планується тільки вимкнути пристрій, залишивши параметри самої облікового запису, то прогрес в іграх і синхронізовані фотографії, музика і відео збережуться.


Завантажити всі дані перед повним видаленням свого облікового запису можна також засобами Google. З комп'ютера потрібно перейти на сторінку "Збереження даних", виберіть інформацію сервісів, які необхідно зберегти і вказати формат архіву. Далі слід почекати від декількох хвилин до 2-3 днів (якщо даних, наприклад листів, дуже багато, збереження займе тривалий час). Як тільки архів буде створений, на електронну пошту прийде повідомлення з посиланням для завантаження.

Операція Hard Reset

Як відв'язати телефон облікового запису Google швидко? Найпростіший спосіб - це операція Hard Reset. Скинути всі налаштування і повернути пристрій до початкового стану можна програмними засобами операційної системи.


Потрібно зайти в меню налаштувань, вибрати пункт "Архівація і скидання" (може називатися також "Скидання", "Відновлення та скидання" або "Скидання особистих даних"). Операційна система попросить підтвердити свої наміри. Далі телефон перезавантажиться і буде повністю очищений. Hard Reset на деяких моделях можна зробити одночасним натисканням кнопок вимикання (Power), налаштування гучності (Volume Up) і головного екрану (Home). Телефон перейде в меню, де кнопками звуку потрібно вибрати опцію Wipe і підтвердити натисканням на Home. Увага! Скидання налаштувань подібним чином пере абсолютно всі дані з телефону, крім інформації на картці пам'яті. На всякий випадок SD-карту краще витягнути перед проведенням операції, особливо якщо використовуються кнопки звуку, вимикання і головний екран.

Видалення облікового запису вручну

Як відв'язати телефон облікового запису Google, якщо немає необхідності повертати пристрій до вихідних параметрів, а потрібно просто зайти в інший обліковий запис? Для цього слід відкрити меню "Облікові записи та синхронізація" (або "Облікові записи") в налаштуваннях смартфона, вибрати свій обліковий запис, викликати додаткове меню та натиснути "Видалити обліковий запис".

Повне видалення облікового запису

Як видалити акаунт Google повністю, щоб він перестав існувати навіть на серверах корпорації? Якщо операція проводиться зі смартфона, потрібно зайти в меню налаштувань телефону, вибрати пункт "Облікові записи" (або "Облікові записи та синхронізація") і натиснути на ім'я свого облікового запису. В контекстному меню, яке викликається натисканням на три крапочки або механічну кнопку, слід вибрати "Налаштування облікового запису" - "Видалення облікового запису і відключення сервісів". Відбудеться переадресація на веб-сторінку, де необхідно авторизуватися за логіном і паролем, відповідними облікового запису, який підлягає видаленню. Потім слід підтвердити повне видалення облікового запису.
Як видалити акаунт Google c комп'ютера? Тут простіше: опція "Видалення облікового запису Google" доступна в розділі "Налаштування облікового запису" на сторінці "Мій акаунт Google". На тій же сторінці можна просто відключити синхронізацію або невживані сервіси.

Видалення підключеного пристрою: використовуємо комп'ютер

Як відв'язати телефон облікового запису Google за допомогою комп'ютера? Видалити підключений пристрій можна наступним способом: необхідно зайти на сайт пошукової системи і авторизуватися; далі слід перейти на сторінку "Мій акаунт"; знайти пункт "Мої пристрої" або "Пошук телефону"; вибрати смартфон, який необхідно відключити, і натиснути "Вийти з облікового запису на пристрої"; підтвердити свою дію.
Насправді питання: "Як відв'язати телефон облікового запису Google, Android-смартфон?" - не викликає труднощів. Існує кілька способів, з яких потрібно просто вибрати підходящий варіант. Сама операція займе всього 5-10 хвилин. Після цього обліковий запис буде видалена зі смартфона.
Цікаво по темі
Розширюємо функціонал гаджета: як увімкнути телефон через комп'ютер
Розширюємо функціонал гаджета: як увімкнути телефон через комп'ютер
У статті розповідається про необхідні дії для підключення мобільного телефону до комп'ютера з використанням USB-порту. Розглядаються можливості
Що таке кулер і навіщо він потрібен?
Що таке кулер і навіщо він потрібен?
Одна з найважливіших складових частин ПК, яка необхідна не стільки для ефективної, скільки для безперебійної роботи всіх пристроїв, система
Play Market: помилка 495. Як виправити збій найпростішими методами?
Play Market: помилка 495. Як виправити збій найпростішими методами?
Практично всі власники смартфонів або планшетів на основі операційної системи Android можуть зіткнутися з тим, що у вбудованому сервісі Google Play
Додаток або файл неможливо відкрити, використовуючи вбудований обліковий запис Адміністратора: що робити?
Додаток або файл неможливо відкрити, використовуючи вбудований обліковий запис Адміністратора: що робити?
Досить часто при установці оновлень Windows (особливо це стосується версій 8 і 10) користувачі стикаються з неприємною проблемою - що деякі
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Згідно з офіційною інформацією "Яндекса", близько 90 % всіх листів, які приходять на електронну пошту, - це небажані розсилки і спам. Від 15 до 20%
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Хоча "Андроїд-системи", що встановлюються на смартфонах і планшетах, і вважаються досить стабільними і в деякому роді навіть «просунутими», на них