Новини високих технологій
» » Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи

Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи

2-11-2016, 16:12
4 968
Хоча "Андроїд-системи", що встановлюються на смартфонах і планшетах, і вважаються досить стабільними і в деякому роді навіть «просунутими», на них нерідко виникають проблеми: підключення до Інтернету виявляється набагато повільніше, ніж заявляється провайдером або оператором мобільного зв'язку. Ось тут у багатьох власників таких девайсів і виникає законне питання про те, як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету? Для вирішення проблеми можна представити кілька простих способів.


Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: можливі варіанти підключення

Почнемо з самих азів підключення. Дійсно, в більшості випадків безкоштовний Інтернет на «Андроїд» пов'язаний з обмеженнями провайдера або оператора стільникового зв'язку за налаштувань трафіку.
Власне, виходячи з цього, можна зробити висновок про те, як здійснюється з'єднання. Як правило, це або домашня віртуальна мережа, або Wi-Fi-підключення в громадському місці, або з'єднання через мобільного оператора. Останній пункт стосується тільки випадків, коли оператор надає такі послуги (наприклад, виділений на місяць ліміт трафіку). Але саме найсумніше полягає в тому, що власними засобами системи змінити швидкість прийому - передачі даних і самого підключення неможливо. Однак навіть у цій ситуації питання, як збільшити швидкість Інтернету на телефоні або планшеті, може бути вирішено одним стандартним методом. Це стосується версії або настройок за промовчанням браузера.


Як збільшити швидкість Інтернету на телефоні або планшеті з «Андроїдом» на борту: основні методи

Що стосується застосовуваних методик, що дозволяють підвищити швидкість з'єднання, завантаження сторінок або скачування файлів, серед основних способів виділяють три найбільш простих: заміна браузера або перенастроювання його параметрів доступу в Мережу; використання стороннього ПЗ на пристроях з root-прав; оптимізація з'єднання за допомогою спеціальних утиліт без root-прав.

Налаштування браузера на прикладі Google Chrome

В першу чергу подивимося на браузер. Якщо стає помітно, що він починає гальмувати, слід почистити кеш. Якщо це не допомагає, браузер краще оновити на більш свіжу версію або встановити інший додаток. Однак проблема далеко не завжди саме в цьому. Розглянемо, як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету на прикладі браузера Google Chrome, що входить в стандартний набір системи.
Після його запуску потрібно увійти в меню опцій і використовувати пункт налаштувань. Тут потрібно перейти до самого останнього пункту скорочення трафіку і "тапнути" по ньому. У вікні, просто переміщаємо повзунок активації під включене положення. Така економія трафіку дозволяє завантажувати сторінки або завантажувати файли набагато швидше, ніж це передбачено в системі за замовчуванням.

Прискорення з root-права

Для тих користувачів, які на своїх пристроях отримали root-права, можна порадити використання більш дієвого методу. Для цього знадобиться програма Internet Speed Master.
Після його інсталяції та запуску буде запропоновано кілька варіантів дій. Тут особливо у налаштуваннях копатися не потрібно, вибираємо кнопку додавання патча (Apply Patch), після чого потрібно буде зробити перезавантаження девайса. Для подальшого повернення до стандартних налаштувань використовується кнопка відновлення (Restore).

Оптимізація пристроїв без root-прав

Далеко не всі юзери використовують відповідні права доступу, тому проблема того, як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету, може бути вирішена і без цього. Принцип дещо відрізняється від того, що було описано вище. Але, знову ж таки, для оптимізації знадобиться програма Internet Speed Master і перевірочна програма швидкості Інтернету (на «Андроїд» її спочатку встановлювати не потрібно, перенаправлення відбудеться автоматично).
А у вікні першого додатка після запуску вибираємо пункт Improve Internet Connection у вигляді відповідної кнопки, а потім використовуємо кнопку Restore. Після цього з'явиться повідомлення про те, що швидкість оптимізована до найкращої можливої налаштуванні, а потім буде запропоновано перевірити швидкість з'єднання. При натисканні на кнопку тестування і відбудеться перенаправлення на установку програми Speed Checker, яке при бажанні можна інсталювати і провести відповідний тест. Як видно з усього вищесказаного, проблема прискорення Інтернету в усіх випадках вирішується досить просто.
Цікаво по темі
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Детальніша інформація по роботі з аудіокнигами, завантаженням їх на "Айфон" і інших методах прослуховування аудіо-літератури на смартфоні.
Як в телефоні користуватися навігатором, в лісі і без інтернету
Як в телефоні користуватися навігатором, в лісі і без інтернету
Напевно, кожному користувачеві смартфона доводилося звертатися за допомогою до навігатора. Бувають випадки, коли ви перебуваєте в чужому місті і не
Перемикання мови на клавіатурі (Windows 10 всіх збірок): варіанти і методи налаштування
Перемикання мови на клавіатурі (Windows 10 всіх збірок): варіанти і методи налаштування
В принципі, сьогодні в будь-якій ОС Windows можна зустріти стандартний метод зміни мови на клавіатурі під час введення. Перемикання мови на
Як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять? Брак системної пам'яті «Андроїд»: що робити?
Як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять? Брак системної пам'яті «Андроїд»: що робити?
Багато власників смартфонів і планшетів дуже часто задаються питанням про те, як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять. Проблема полягає в тому, що
Потрібна хороша читалка для "Андроїда"? Вибирайте з числа кращих
Потрібна хороша читалка для "Андроїда"? Вибирайте з числа кращих
Що б не говорили медики про шкоду читання з екрану смартфона, ніхто не перестане поглинати нові книги, використовуючи підручні девайси. Адже це дуже
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Захист від стеження або збереження конфіденційності абсолютно для всіх комп'ютерних і мобільних пристроїв є нагальною проблемою. Для цього