Зоряні ядра на території галактики Fallout 4: розташування, чіти, пошук і проходження

202 0 Новини високих технологій

Fallout 4 – сама по собі величезна гра, але розробники не зупиняються на досягнутому і постійно додають новий контент. І одним з кращих доповнень багато геймери визнали Nuka-World, в якому є чимало цікавих і заплутаних квестів. І в цьому невеликому гайде ви дізнаєтеся, де знайти зоряні ядра на території «Галактики» в Fallout 4 для завдання «Зоряний диспетчер».

Зоряні ядра на території галактики Fallout 4: розташування, чіти, пошук і проходження

Квест «Зоряний диспетчер»

Знайти зоряні ядра на території «Галактики» в Fallout 4 знадобиться при проходженні квесту «Зоряний диспетчер». Це завдання автоматично активується, як тільки ви потрапите на територію парку. Після цього підійдіть до бійки, знайдіть труп Тіани Альстон і заберіть з її кишень щоденник. Після його прочитання, ви дізнаєтеся, що недалекоглядні торговці витягли все ядра, з-за чого роботи стали агресивними. І тепер вам потрібно повернути викрадені предмети.

Проходження завдання

Для початку вирушайте в «Ядер-космопорт» і знайдіть комп'ютер. Він виявиться неробочим, і щоб запустити його, знадобиться відшукати хоча б одне зоряне ядро. У Fallout 4 найближчим лежить на вітрині, одразу ж над павільйоном зі зламаним КПК. Ще одне можна взяти з трупа Кеделла Альстона.

Візьміть пристрій, застроміть його в одне з гнізд і запустіть комп'ютер. Тепер натисніть на поле Подивитися мережа зоряних ядер» і скачайте мітки розташування всіх предметів. Ця дія також активує лічильники зоряних ядер на території «Галактики» в Fallout 4.
Зоряні ядра на території галактики Fallout 4: розташування, чіти, пошук і проходження
Для проходження квесту вам достатньо знайти лише 20 предметів. Але рекомендуємо розшукати всі 35 доступних ядер. Тоді ви зможете забрати унікальну Квантову силову броню Х-01 яка не тільки володіє покращеною захистом, але і підвищує окуляри дії вашого персонажа. Так що краще поборотися за цей приз. І далі ви дізнаєтеся, де знайти зоряні ядра в Fallout 4.

Розташування ядер

Всього в квесті «Зоряний диспетчер» можна відшукати 35 ядер. Сховані вони в наступних локаціях:
 • Безпосередньо на території зони «Галактика» розкидані 7 ядер.
 • Чотири предмета лежить в кінотеатрі «Зоряний світ».
 • Ще сім ядер заховані в «Ядер-Галактика».
 • Шість предметів можна знайти на «Арені Боязко».
 • Останні п'ять розкидані по різним областям ігровий локації «Ядер-світ».
 • Для початку радимо знайти хоча б 20 і вставити їх в потрібні слоти. Тоді ви зможете відключити бойових роботів, що значно полегшить пошук.

  Кінотеатр «Зоряний світ»

  В цій локації заховано чотири ядра. Щоб відшукати перше з них, йдіть від входу в лівий коридор і дістаньтеся до вбиралень приміщень. Увійдіть в чоловічий туалет і відшукайте розлом в одній із стін. Тут лежить мертвий торговець, а поруч з ним - ядро.
  Зоряні ядра на території галактики Fallout 4: розташування, чіти, пошук і проходження
  Для пошуку наступного предмета скрутіть в правий коридор від входу і йдіть до кухні, розташованої в самому кінці. Увійдіть у двері і заберіть друге ядро всередині терміналу. Тепер ваш шлях лежить в основну зону кінотеатру. Дійдіть до дальньої частини приміщення і знайдіть консоль за стійкою, що варто навпроти екрану. Всередині лежить шуканий предмет. Щоб знайти останнім ядро, підніміться на будь-якому з ліфтів в кімнату управління на верхньому поверсі. Заберіть предмет з консолі, що стоїть у приміщенні.

  Зона «Арена Боязко»

  На це території Fallout 4 зоряні ядра добути не так вже просто, адже локацію охороняють сильні роботи. Так що будьте обережні. Для початку від входу йдіть в зал з трибунами і поверніть наліво. Просувайтеся вздовж стіни, поки не упретеся в замкнені двері. Всередині лежать два ядра, а також ключі.
  Зоряні ядра на території галактики Fallout 4: розташування, чіти, пошук і проходження
  У головному залі ідіть по кожному з проходів між трибунами і дістаньтеся до лавки з сувенірами. На прилавку біля стіни з лампою лежить одне з ядер. Таке можна забрати внизу на арені, витягнувши з терміналу головного учасника битви роботів.
  Перш ніж йти на пошук останніх двох ядер, збережетеся. А потім виходьте на арену бою роботів. Тут належить відбити чотири атаки машин. До речі, якщо ви не хочете битися з роботами, то заздалегідь вимкніть їх з допомогою терміналу.

  Експозиція «Волт-Тек: серед зірок»

  У цій небезпечній і заплутаною локації заховано шість зоряних ядер Fallout 4. Де їх знайти? Для початку вам варто відшукати ключі від дверей. Для цього увійдіть в область з атракціону через північний вхід для відвідувачів. Ідіть в самий кінець і знайдіть замкнені двері, що стоїть по ліву сторону. Праворуч стоїть стіл, всередині якого лежать ключі. Відкрийте з їх допомогою двері і спустіться вниз. Заберіть чергову зв'язку зі столу в кімнаті. Ключ від лабораторії лежить в коридорі з червоними ліхтарями. Тут же, за дверима, замкнутими на складний замок, можна взяти відразу три ядра. Якщо ви не можете його відкрити, то відімкнути його можна за допомогою ключа «Вол-Тек». Він лежить поруч з наступним ядром.
  Зоряні ядра на території галактики Fallout 4: розташування, чіти, пошук і проходження
  Знайдіть кімнату, схожу на притулок. З лівого боку є вхід у лабораторію, відкрити який можна з допомогою ключа. Заберіть зоряне ядро, і не забудьте забрати інші цінні предмети, адже в цьому приміщенні їх чимало.
  Тепер ваш шлях лежить в кухонне приміщення. За дірою в стіні є невелика кімната, в якій лежить потрібне ядро. Але тут не баріться, так як в області високий рівень радіації. Знайдіть двері з написом «Атріум». Зайдіть в приміщення, йдіть до експозиції з валунами. Тут захована ще одні двері, яку видно тільки поблизу. Відкрити її можна за допомогою ключа. Але якщо у вас прокачаний навик злому, то шукати його необов'язково. Всередині приміщення лежить останнє ядро цієї локації.

  «Ядер-Галактика» в Fallout 4

  Зоряних ядер в цій локації заховано сім штук. Щоб знайти їх, доведеться зламати кілька складних замків. Але якщо у вас є реактивний ранець, то відправляєтеся до запасного виходу. Всередині цього приміщення лежать ключі, завдяки яким ви зможете відкрити всі двері без злому. Від головного входу ідіть по єдиному шляху до посадочної майданчику. Перед рейками знайдіть двері, розташовану праворуч. Увійдіть всередину і заберіть перше зоряне ядро. Виходьте назовні і рухайтеся в протилежну сторону до червоної кабіні, що перешкоджатиме двері. Вона замкнена на замок складного рівня. Взломайте його і заберіть одне ядро в кімнаті управління, а інше в терміналі нагорі. Наступний предмет захований в кімнаті з ядер-герл, де також знаходиться термінал. У цьому приміщенні не забудьте забрати ключ, який вам ще знадобиться. Від макета дівчата йдіть по рейках, у протилежний від руху ракет бік. Діставшись до сходів, спустіться до уступу. Тут стоїть термінал, з якого ви заберете п'яте ядро.

  Неподалік від цього місця варто ліфт, заберіть у нього і спустіться вниз. На виході з кабіни поверніть праворуч і йдіть в кімнату, що нагадує поверхню планети. Внизу в терміналі лежить шосте ядро. Повертайтеся до ліфта, підніміться вгору, і повертайте праворуч. Дотримуйтесь вгору по коридору, поки не знайдете термінал з останнім потрібним предметом

  Вільна територія «Галактики» в Fallout 4

  У парку «Галактика» можна відшукати в загальній складності сім ядер. Але в пошуках вам будуть заважати роботи, так що не забувайте зберігатися і зачищати територію. Отже, де знайти зоряні ядра:
 • Про першому ядрі ми вже говорили на початку гайда. Це ядро знаходиться поруч з трупом Кеделла Альстона. Біля, власне, зоряного диспетчера. Так що пропустити його ви не могли.
 • Друге зоряне ядро лежить в скляній вітрині, що стоїть на верхньому рівні зоряного диспетчера. Щоб дістати його, доведеться відшукати ключ, який лежить в сусідньому приміщенні.
 • Внизу будівлі із зоряним диспетчером відшукайте сітчасті ворота внизу. Перестрибніть через хвіртку і пройдіть на задній двір. Тут лежить труп одного з торговців. А поруч з ним третє зоряне ядро.
 • Йдіть у бік «Ядер-Галактики» і поруч з цією локацією відшукайте вишку. Залізьте по сходах вгору і заберіть четверте ядро.
 • Біля входу в «Ядер-Галактику» стоїть червона кабіна. Всередині неї заховано п'яте зоряне ядро.
 • Ваш шлях лежить до другого входу на територію локації «Арена Боязко». Неподалік від цього мета стоїть термінал, всередині якого, заховане шосте ядро.
 • Останнім зоряне ядро на території «Галактики» в Fallout 4 стане доступним, після того як ви відновите харчування в «Ядер-світі». Для цього потрібно встановити в зоряний диспетчер не менше 20 ядер. Після цього заходите в запрацював ліфт. У приміщенні нагорі ви виявите шуканий предмет.
 • Зоряні ядра на території галактики Fallout 4: розташування, чіти, пошук і проходження

  Пошуки в «Ядер-світі»

  Щоб отримати унікальний костюм, знадобиться відшукати останні п'ять ядер. А для цього доведеться обшукати локацію «Ядер-світ»:
 • Щоб знайти перше ядро, йдіть у північну частину області до ринку. Тут на одному з столів лежить шуканий предмет.
 • За другим ядром доведеться йти в «Ядер-Аркаду». Увійшовши всередину локації, поверніть вправо, дійдіть до кімнати персоналу і заберіть потрібний предмет.
 • Третє ядро заховане в невеликому сараї, що знаходиться на північному сході від звалища. До цієї локації також можна дістатися під час проходження квесту «Хабология». Якщо ви ще не виконували завдання, то шукайте звалище в лівому нижньому куті карти.
 • Щоб добути четверте ядро, вирушайте в сухе ущелину і знайдіть там гору трупів. Поруч з ними лежить шуканий предмет.
 • За останнім, п'ятим ядром доведеться йти на завод по розливу «Ядер-коли». Підійдіть до макету з величезною синьою ракетою, і знайдіть поруч з ним вхід. Ідіть в праву сторону, поки не доберетеся до сходів. Спустившись униз, ви знайдете труп сержанта Лантьє, а поруч з ним ядро.
 • Зоряні ядра на території галактики Fallout 4: розташування, чіти, пошук і проходження
  На цьому пошук зоряних ядер буде завершено.

  Чити

  У Fallout 4 будь-який предмет можна додати в інвентар через ігрову консоль, і зоряні ядра - не виключення. Їх код – 0601E367. На жаль, ті ядра, які ви додасте через консоль, неможливо встановити в зоряний диспетчер. Так що добувати їх подібним чином – безглуздо, адже ви не зможете завершити читерськими методами квест.

  Популярі новини
  Загрузка...