Як знайти пароль від терміналу клініки «Мед-Тек Рісерч» в Fallout 4

181 0 Новини високих технологій

Під час подорожі по пустки ви можете випадково дістатися до лабораторії «Мед-Тек Рісерч» в Fallout 4. Ця локація густо населена гулями, але, зачистивши і дійшовши до фіналу, ви виявите термінал. Відкрити його неможливо навіть при високому вмінні «Інтелект». Тому, щоб дістати всі цінні речі, потрібно знайти пароль. Про те, як це зробити, ітиметься в цій статті.

Як знайти пароль від терміналу клініки «Мед-Тек Рісерч» в Fallout 4

Початок пригоди

Щоб отримати доступ до терміналу «Мед-Тек Рісерч» в Fallout 4 знадобиться залучити в компаньйони Маккріді. Цього наймита ви знайдете в VIP-зоні бару «Третя рейка» міста Добросусідство. При зустрічі персонаж буде сперечатися з Уинлоком і Барнсом. З їхньої розмови ви зрозумієте, що Маккріді був Стрільцем, але вирішив піти і працювати на себе.


Зробити цього персонажа компаньйоном нескладно. Достатньо заплатити йому 250 кришок, а при прокачанном «Красномовство» ціна впаде до 200 і тоді чоловік відправиться з вами в подорож по Пустки. Але домогтися довіри Маккріді набагато складніше. Для цього виконайте такі умови на вибір:
 • Попросіть більше кришок робота Уайтчэпела після виконання квесту «Зачистити склади в Добросусідство».
 • Перевірте харизму у Фреда Альона при проходженні місії «Принести каністру з Галюциноген».
 • Вбивайте диких гулей.
 • При проходженні місії «Відповідна послуга» скажіть Блейку, що вам знайомі важкі ситуації.
 • У квесті «Хлопчик в холодильнику» відмовтеся від продажу Біллі Патрону.
 • Після цих дій Маккріді стане вам довіряти і в розмові попросить допомоги. Запуститься завдання «Далека дорога», під час якого і буде потрібно відкрити термінал «Мед-Тек Рісерч» в Fallout 4.


  Як знайти пароль від терміналу клініки «Мед-Тек Рісерч» в Fallout 4

  Проходження квесту

  Вирушайте з компаньйоном на станцію «Мас Пайк». Цей форпост фракції Стрільців розташований на естакаді. Прямо під нею сидять три найманця. Расправьтесь з ними і підніміться по сходах. Будьте обережні, вас чекає десяток супротивників. До того ж табір захищений штурмотроном і двома турелями. Після перемоги огляньте локацію. Тут захована силова броня T-60. На цьому перша частина завдань від Маккріді завершена. Через якийсь час компаньйон знову звернеться за допомогою. Він розповість про дружину і хворого сина. Тепер вам належить знайти ліки для хлопчика, який зберігається в «Мед-Тек Рісерч». Де в Fallout 4 знайти цю локацію? Вона знаходиться в місті Співдружності Мальдене, південніше Притулку 75 і середньої школи, на сході від Медфордской лікарні. Діставшись до місця, увійдіть в будівлю. Ваша мета розташована на верхньому поверсі. Будьте обережні, у цьому будинку чимало диких гулей. І хоча вони не дуже небезпечні, але можуть взяти вас кількістю. Не забувайте дивитися по сторонах, адже тут лежить чимало корисних предметів. Дістаньтеся до терміналу і активуйте його. Пароль ви отримаєте від Маккріді на місці. Після зняття ізоляції йдіть у підвал і заберіть сироватку. Щоб завершити квест, пов'язаний з клінікою «Мед-Тек Рісерч» в Fallout 4 віднесіть ліки Дейзі в Добросусідство. Після цього напарник навчить вас вмінню «Смертельний постріл».
  Як знайти пароль від терміналу клініки «Мед-Тек Рісерч» в Fallout 4

  Як швидко знайти пароль Джейкоба від «Мед-Тек Рісерч» в Fallout 4

  Якщо немає бажання прокачувати «відносини» з Маккріді після першого етапу, то скористайтеся спеціальним чит-кодом. Для цього клавішею «~» активуйте ігрову консоль. У полі введіть наступний рядок: prid 0002a8a7. Після цього пропишіть prid.getav CA_affinity 750. Тоді при поверненні в гру можете відразу відправлятися до терміналу локації, і компаньйон дасть вам пароль.

  Популярі новини
  Загрузка...