Проходження Uncharted 3: початкові етапи

293 0 Новини високих технологій

Проходження Uncharted 3 включає в себе 22 глави різної довжини. Деякі з них довгі, інші ж складаються переважно з заставок і відеороликів. Складність проходження полягає в безлічі загадок і складних перестрілках з ворогами. Саме тому слід мати під рукою керівництво.

Зав'язка

Починається в грі Uncharted 3 проходження з лондонського пабу, де після невеликої сцени починається бійка. Тут користувача навчать управління, після чого дадуть вийти на вулицю. Там буде розіграно цікаве подання. Після цього гравці перенесуться в минуле, де Натан Дрейк спробує вкрасти кільце відомого пірата, в честь якого взяв собі прізвище. Прогуляйтеся по музею, після підійдіть в центр, де почнеться заставка з охоронцем. Після цього дотримуйтесь за Саллі в сорочці, поки він не зайде в будинок. За жовтим брусів заберіть наверх і подслушайте розмова. Далі повзіть по трубі і стрибайте на балкон, звідти на вивіску, церква, а далі по дахах за своєю метою. Дійшовши до площі, спускайтеся і спостерігайте невелику сцену.
Проходження Uncharted 3: початкові етапи

Знайомство і повернення в реальність

Щоб продовжити проходження Uncharted 3 необхідно з даху будинку по канату перебратися на іншу сторону. Звідти стрибнути на ліхтар і так далі ще кілька разів, поки не побачите відкрите вікно великого будинку. Заберіть туди і подивіться ролик. Коли закінчиться заставка, доведеться швидко бігти від людей у чорних костюмах. Спочатку на драбину, отвір над дверима, знову вгору і через паркан вилазьте на дах. По дахах біжіть прямо, а в глухому куті - направо на протилежну сторону.

Далі маршрут передбачуваний, головне - встигати натискати спливаючі клавіші. Дивіться заставку, де Дрейк знайомиться з Салліваном. Події повертаються до Лондона, де необхідно слідувати за Віктором. Біля розподільчого щитка слід піднятися наверх і по кабелях перебратися на протилежний бік. Мінуйте чергову перешкоду і штовхніть в бік жовтий блок. Після цього почнеться заставка. Біля зеленого гаража стрибайте швидко по трубах наверх, поки не досягнете даху. Далі за лінійним напрямом заберіть всередину будівлі.
Проходження Uncharted 3: початкові етапи

Четверта і п'ята глава

Проходження в Uncharted 3 четвертої глави триває з загадки в гаражі. Необхідно стрибнути на плиті під слідами шин, тоді всі супутники стануть на свої місця, і залишиться посвітити ліхтарем на отвору в стіні. По тунелю дістаньтеся до замкнених воріт і поверніть праворуч. На двері отстрелите замок і спускайтеся в самий низ, де зустрінуться вороги. Расправьтесь з ними і йдіть по сходах на міст, звідти стічних трубах стрибайте в шахту і на самий низ.

Потрапляєте в коридор, де пістолетом убийте залишилися супротивників і перейдіть в наступний зал. Там є система труб, що веде до сходів. Просто слідуйте за жовтим об'єктів разом з Саллі і разом поверніть важелі. Біжіть прямо по коридору і вийдіть до залу з несправним механізмом. По сходах праворуч підніміться на виступ, далі на балки і наверх до противаги. Поправте його, щоб товариші знизу могли пройти, а самі рухайтеся по балках під стелею потрібної кімнати. Приберіть декількох супротивників і подивіться відео. Тут буде перша загадка, в якій потрібно просто залізти на колону з головою золотий лані.
Проходження Uncharted 3: початкові етапи

Кінець п'ятої і початок шостої глави

Подальше проходження гри Uncharted 3 пов'язано з картою, яка виявиться в голові тварини. Розстріляйте ворогів спочатку зверху, а тому наступну порцію. Далі просто біжіть за лінійним маршруту, відстрілюючись від ворогів. В кінці стріляйте в замок, і п'ята глава закінчиться. Пригода продовжиться вже у Франції, куди Дрейк з Саллі приїхали в старий замок. Ідіть ліворуч повз статуї і вздовж скелі переберіться на іншу сторону. Звідти на колоду, і вниз по дорозі можна вже пройти до замку. В подальших главах проходження Uncharted 3 зіштовхне вас з різними загадками. Використовуйте щоденник та ігрові підказки, щоб не виникало труднощів.

Популярі новини
Загрузка...