10 важливих порад, як оформити "Твич"-канал

210 0 Новини високих технологій

Якщо ви любите відеоігри, швидше за все, ви натрапили на один або два стріму на Twitch. Це найбільша у світі місце для прямих трансляцій відеоігор. Воно привертає близько 140 мільйонів унікальних глядачів в місяць, які годинами дивляться більше 2 мільйонів стримерів, що транслюють усі, починаючи з Fortnite і World of Warcraft і закінчуючи художніми і кулінарними шоу і навіть живими видами спорту. І можливо, ви задавалися питанням: як оформити "Твич"-канал?

1. Переконайтеся, що мікрофон не жахливий

Причина, по якій люди дивляться прямі трансляції, полягає в коментарях, а не в ігровому процесі. Переконайтеся, що ви не говорите так, наче знаходитесь в аеродинамічній трубі поряд з будівельним майданчиком. Ваш мікрофон не повинен бути професійним, просто переконайтеся, що в ньому немає тонни статичної електрики і ваш голос чистий. Крім того, використовуйте навушники або гарнітуру, щоб не було зворотного зв'язку від динаміків.

2. Мати гарне інтернет-з'єднання

Важливо враховувати ваш Інтернет: він не повинен бути блискавичним, але зобов'язаний бути пристойним. Переконайтеся, що ваш Інтернет досить швидкий, щоб транслювати відео з роздільною здатністю 720p і більше.

3. Обзавестися веб-камерою

Як оформити "Твич"-канал без веб-камери? Ніяк! Весь сенс прямих трансляцій полягає в тому, що стример взаємодіє зі своїми глядачами, а останні люблять знати, як він виглядає. Вважається, що стримери з веб-камерами, як правило, працюють краще, ніж без неї. Як і у випадку з мікрофоном і підключенням до Інтернету, ваша гарнітура повинна бути пристойною. Переконайтеся, що вона може записувати як мінімум 720p.

4. HUD

10 важливих порад, як оформити "Твич"-канал
Як оформити "Твич"-канал в плані програмного забезпечення. Зазвичай, використовується OBS, але є й інші альтернативи, такі як xSplit. Переконайтеся, що ваш потік виглядає добре і виділяється з натовпу. Помістіть кордон навколо вашої веб-камери і переконайтеся, що у вас є спливаюче повідомлення, коли хтось підписується або жертвує. Це стимулюватиме інших глядачів робити те ж саме.

5. Трансляція того, що люди дивляться

10 важливих порад, як оформити "Твич"-канал
Якщо ви хочете транслювати Starcraft, Minecraft, League of Legends або Hearthstone, просто відмовтеся від цих ігор. Ви повинні транслювати те, що дивляться багато, але не так багато. Перейдіть до списку ігор на Twitch, просто пропустіть перші 10-20 ігор в списку. Почніть дивитися ігри, які вам подобаються, натисніть на них і перевірте, скільки людей в потоковому режимі.

Якщо цю гру вже транслюють як мінімум 30 осіб, спробуйте що-небудь інше. Весь сенс у тому, щоб ви опинилися на першій сторінці гри. Ви хочете, щоб люди бачили ваш потік. Якщо ви знаходитесь на першій сторінці, у вас набагато більше шансів отримати глядачів, які будуть поховані під тисячами інших людей, які транслюють ту ж гру.

6. Зробити чат-бот

Тут не йдеться про глядачів-ботах. Не заводьте їх, вас забанять. Якщо ви дивилися кілька стримов, ви, мабуть, помітили в чатах когось по імені Nightbot або Moobot. Це чат-боти, вони перевіряють чат, щоб переконатися, що ніхто не публікує посилання або що-небудь ще, що може бути небезпечно. Ви дійсно не хочете, щоб бот заходив у ваш чат, щоб він опублікував шкідливу посилання, щоб один з ваших глядачів клацнув по ній, а потім отримав вірус. Краще бути в безпеці, ніж потім шкодувати.

7. Взаємодійте зі своїми глядачами

10 важливих порад, як оформити "Твич"-канал
Оновлюйте список глядачів і кожен раз, коли хтось новий приєднується до потоку, говорите: «Здрастуйте (нікнейм), ласкаво просимо на стрім». Будьте уважні, відповідайте на запитання глядачів і задавайте їм питання. Поговоріть з ними так само, як розмовляли б з кимось особисто. Не сперечайтеся з людьми, якщо хтось робить щось, що вас дратує, просто вимкніть його і швидко покінчіть з цим.

8. Поговоріть з ким-небудь, коли ви передаєте

Перед тим як почати потокову передачу, запустіть Skype-дзвінок з одним з ваших друзів, тому що деякий час ніхто не буде переглядати ваш стрім. Якщо хтось приєднується до вашого потоку, і ніхто не розмовляє, вони негайно йдуть. А як оформити "Твич"-канал без глядачів? Якщо ви розмовляєте з ким-то, люди з більшою ймовірністю будуть залишатися у ваших потоках.

9. Будьте послідовні

Так як ви новачок в цьому, то спробуйте налаштувати розклад потокової передачі. Люди з більшою ймовірністю будуть дивитися ваш потік, якщо він встановлений в певний час, а не просто в будь-який час.

10. Налаштуйте панелі

10 важливих порад, як оформити "Твич"-канал
Отже, як красиво оформити "Твич"-канал? Велика частина індивідуального дизайну знаходиться в інформаційній панелі - це місце, де ви можете показати свою індивідуальність і надати глядачам необхідну інформацію. Багато з них перевіряють панелі, коли вирішують, чи хочуть вони підписатися на стример. Це шанс показати свою індивідуальність. Використовуйте шаблони для оформлення "Твич"-каналу, які ви знайдете на успішних каналах:
 • Огляд потоку.
 • Важливо включити огляд або опис вашого каналу, щоб глядачі знали, чого вони можуть чекати від вас. Спробуйте перерахувати кілька ваших улюблених речей для потокової передачі, щоб почати.
 • Розклад.
 • Рекомендується перераховувати дні і час, коли ви зазвичай стримите, щоб ваші глядачі знали, коли підключатися. Не страшно, якщо розклад зміниться, просто тримайте вашу панель в актуальному стані.
 • Соціальні мережі.
 • Ваші глядачі хочуть знати, де вас знайти на каналах за межами Twitch. Багато стримери вважають, що соціальні мережі допомагають підтримувати зв'язок зі спільнотою та надавати оновлення. Спробуйте додати посилання на ваші улюблені канали соціальних мереж, щоб залучити співтовариство.
 • Співтовариство.
 • Хтось зробив щось, щоб підтримати вас? Панелі - відмінний спосіб показати любов деяких членів спільноти або інших стримерів.

  Популярі новини
  Загрузка...