Як отримати Твич Прайм? Безкоштовний Twitch Prime

704 0 Новини високих технологій

Щорічно в світі корпорацій відбуваються злиття та партнерські симбіози. В честь цього деякі корпорації приймають рішення випустити щось нове для своїх шанувальників. Так, в минулому році, користувачі відомого сайту потокового відео кинулися в інтернет з питанням про те, як отримати "Твич Прайм".

Сайт

Для тих, хто погано розуміє, про що йде мова, варто коротко пояснити. Twitch.tv – це популярний ресурс, на якому йдуть прямі трансляції. Ще пару років тому тут показували тільки комп'ютерні ігри, зараз керівництво сайту додає все більше різноманітного контенту.
Як отримати Твич Прайм? Безкоштовний Twitch PrimeТак з'явилася можливість показувати рецепти приготування страв у прямій трансляції, грати на музичних інструментах і всіляко демонструвати свої таланти. Прийшло все до того, що є звичайні розмовні стріми, на яких збираються люди, щоб спілкуватися. Але основним контентом все також залишається мовлення ігрових відео і прямі трансляції кіберспортивних змагань. Вже до 2013 року аудиторія сайту становить 45 мільйонів осіб. Зараз ця цифра в рази більше.

Спілкування

"Твич" став майданчиком для спілкування. Звичайно, є ті, хто приходить сюди за тим, щоб навчитися грати в ігри, або подивитися проходження новинок. Комусь цікаві окремі особистості. Це викликано тим, що на цьому сайті стали збиратися популярні представники комп'ютерних ігор. Все це розширило аудиторію ще більше. Популярні стримери отримали своїх глядачів. Коли на трансляцію до одній людині регулярно приходить однакову кількість глядачів, ресурс укладає з ним партнерську угоду. Звідси починається інша історія, яка якраз і пов'язана з Twitch Prime.


Заробіток

Після партнерки у ведучого з'являється можливість заробляти. Приходячи на невідомий канал, користувач може його зафоловить. Це нічого йому коштувати не буде, зате повідомлення про початок трансляцій з даного каналу будуть приходити в спеціальний розділ. Якщо ж користувач хоче підтримати стримера фінансово, він може оформити на нього платну підписку.
Як отримати Твич Прайм? Безкоштовний Twitch Prime
Це коштує 5 доларів. Сам ведучий отримує лише половину, решта йде ресурсу. Стримеру можуть нараховувати гроші за перегляд реклами на його каналі. Для підписалися платно існують деякі приємні «плюшки» в чаті. На 30 днів він отримує можливість використовувати додаткові самйлы, а також спілкуватися навіть у разі включеного «сабмода». Звичайно, привілеї сумнівні, але найчастіше це робиться для того, щоб просто підтримати улюбленого стримера.

Нововведення

У жовтні минулого року, в блозі "Твича" було розказано про новий спосіб передплати "Твич Прайм". Як отримати його також було описано докладно, але про це трохи пізніше. У 2014 році ресурс був куплений не менш знаменитої компанією Amazon. Через два роки, ця співпраця вирішено було відзначити нововведенням. Звичайно, про нього замислювалися раніше, але реалізувати її вдалося лише в 2016 році. За словами керівництва, вони багато думали на цю тему: як має виглядати і працювати всі. Вони планували і конструювали проект на благо ком'юніті. Ресурс переслідував мету зробити так, щоб деякі користувачі відчули себе елітою, потрапляючи в чат.

Що це?

Отже, Twitch Prime – це новий преміум, який є частиною Amazon Prime. Кожні 30 днів усі, хто підключив собі цю функцію, отримували цікаві подарунки в різних іграх.
Як отримати Твич Прайм? Безкоштовний Twitch Prime
Як тільки користувач прив'язує свій аккаунт до Amazon Prime, він вже не переглядає обов'язкову рекламу, може використовувати особливі смайли, а навпаки його ніка з'являється особливий значок. Все це доповнюється тим, що він може використовувати одну платну підписку на будь-який канал абсолютно безкоштовно. Не переживайте, сам стример все також отримає гроші за вашу підтримку. Питання виникли тоді, коли стало зрозуміло, що Amazon Prime не працює в країнах СНД. Це означає, що у російськомовній аудиторії не було можливості використовувати цю функцію.

Подарунки

Як вже говорилося раніше, після прив'язки двох акаунтів глядач отримував додаткові подарунки. З'явилося багато питань в інтернеті: як отримати "Фроста Прайм" через "Твич"? Ресурс уклав договір і з цією грою. Після підписки з'явилася можливість обзавестися новим героєм і набором модів. Щоб це зробити, необхідно було виконати махінації, про які ми поговоримо далі, а після отримання "Твич Прайму", прив'язати акаунт Warframe. Автоматично подарунки нараховувалися гравцеві. Потрібно було лише підтвердити пропозицію на "Твиче".

Підключення

Отже, ми наблизилися до того, як безкоштовно отримати "Твич Прайм". Оскільки Amazon Prime не працює в Росії і країнах СНД, рекомендується використовувати браузер Google Chrome. В ньому найлегше знайти розширення VPN. Після того як ваше віртуальне місце розташування зміниться на США або будь-яке інше зі списку, можна приступати до реєстрації.
Як отримати Твич Прайм? Безкоштовний Twitch Prime
Переходимо на сторінку з новою функцією. Автоматично вона визначить, що ви перебуваєте в Америці. Далі потрібно вибрати 30-денний пробний період. Але перш створити аккаунт на Amazon, інакше ви ніяк не зможете зрозуміти, як отримати "Твич Прайм".
Далі ви пов'язуєте обидві облікові записи. Після цього потрібно заповнити реєстраційну форму. Замість реальної банківської карти краще введіть віртуальну. Якщо у вас її немає, можна створити в будь-якому сервісі типу QIWI або Яндекс.Гроші. Якщо підключити віртуальну картку не вдасться, можете підключити реальну, але не забудьте після від'єднати її від облікового запису, інакше через місяць з вас буде списано 11 доларів. Адресу можна придумати самому або скористатися генератором. Після того як процес реєстрації буде завершений, починайте отримувати свої подарунки.

Питання

Після того як всі більш менш розібралися з тим, як отримати "Твич Прайм" безкоштовно, виникає багато питань. Потрібно визначитися з тими країнами, які підтримували функцію без використання VPN. До них відносяться: США, Великобританія, Канада, Німеччина, Франція, Італія та Іспанія. Сама опція пізніше стала платною. Після 30-денного пробного періоду, при бажанні продовжити, кожен заплатить 11 доларів. Якщо оформляти передплату на рік – 99 доларів. Як відомо, схожа опція вже була раніше під назвою Turbo. Її суть приблизно та ж, але багато з тих, хто був підключений до цього запису, занервували. Але розробники не стали від неї позбавлятися.
Як отримати Твич Прайм? Безкоштовний Twitch Prime
Крім того, що користувачі мріяли дізнатися про те, як отримати "Прайм" в "Варфрейме", "Твич" підготував ще пару «плюшок» при запуску. Кожен, хто захотів, отримав нового героя в грі Hearthstone, іграшку Streamline і артефакти для SMITE і Paladins. Нові подарунки можна було отримувати щомісяця, за умови повторної підписки.

Висновки

Не можна сказати, що аудиторія позитивно зустріла такий сюрприз. Особливо критично поставилися самі стримери. Справа в тому, що ті, у кого більше 500 сабов на каналі, люблять використовувати особливий мод в чаті. У цьому режимі, туди не можуть писати люди з безкоштовною підпискою. Це зроблено для того, щоб спілкування було приємніше, і в якійсь мірі відсіває невихованих людей. З моменту, коли всі зрозуміли, як отримати "Твич Прайм", неадекватні глядачі безкоштовно стали оформляти підписки, що призвело до грубого спілкування. На ділі стример все також одержував свої гроші і, по суті, місяць такого "жаху" можна було перетерпіти. До речі, більш стримані глядачі змогли отримати круті подарунки.

Популярі новини
Загрузка...