Коди на "Скайрим": на драконівське зброю і броню

197 0 Новини високих технологій

Код на драконівське зброю в "Скайриме" допоможе отримати спорядження даного типу, не займаючись прокачування персонажа до певного рівня або створенням цього сету. Також є додаток, що додає в гру нове спорядження.

Опис гри

Коди на "Скайрим": на драконівське зброю і броню
"Скайрим" є п'ятою частиною ігор про стародавні сувої. На відміну від своїх попередників, ця частина зробила величезний крок вперед не тільки в графічному плані, але і в сюжетному. Код на драконівське зброю і броню в "Скайриме" дасть шанс персонажу використовувати дане спорядження в бою. Наявність повного комплекту забезпечить максимальний захист і ударну силу в бою з супротивниками.

Навички персонажа

Коди на "Скайрим": на драконівське зброю і броню
Перш ніж використовувати код на драконівське зброю в "Скайриме", потрібно розглянути альтернативний варіант його отримання. Для тих, хто любить досліджувати ігровий світ і не визнає нечесну гру, цей спосіб є самим ідеальним варіантом.

Щоб створити драконівські сет, необхідно знайти і убити дракона. Якщо гравець вже почав проходження сюжетної лінії, то великий шанс того, що на нього будуть нападати літаючі монстри і їх не доведеться шукати. З кожного змія випадає драконова луска і кістка у випадковому кількості. Крім чит-кодів на драконівське зброю, в "Скайриме" можна використовувати консольні команди для отримання матеріалів. Крім кісток і луски також знадобиться ще шкіра і смужки шкіри. Для створення драконячого спорядження необхідний максимальний рівень уміння "Ковальська справа". Самим останнім пунктом є вміння створювати драконьи обладунки. Також необхідно володіння навиком "Скляні обладунки" або "Даэдрические обладунки".
Коди на "Скайрим": на драконівське зброю і броню

Зброя і броня

Коди на драконівське зброю в "Скайриме 5" забезпечать персонажа смертоносними клинками, незамінними кинджалами, бойовим молотом і дворучною зброєю. Для атак на дальніх дистанціях добре справляється драконівські цибулю. Що стосується броні, то в оригінальній грі є два її види. Перший вид, панцерний, добре поглинає ворожий шкоди і забезпечує неперевершений захист. Однак така броня важить дуже багато, тому програє в маневреності і скритності. Сама броня важить 40 кілограмів (00013966), чоботи (00013965), рукавички (00013967) і шолом (00013969) важать кожен по вісім кілограм, а щит (00013968) цілих 15 кілограм. Щоб скористатися кодом на драконівське зброю і броню в "Скайриме", необхідно ввести відповідні консольні команди, які вказані поряд з найменуванням предмета. Знайти їх не складно - достатньо ввести в консолі команду, яка показує ідентифікатори всіх предметів у грі.

Другий вид броні називається лускатої, тому що в створенні використовується, в основному, луска дракона. Такий захист трохи слабкіше панцирної, але ідеально підійде для втаємничених атак і швидкого переміщення. Сама луската броня (0001393E) важить десять кілограмів, чоботи (0001393D) і рукавички (0001393F) - по три кожен, шолом (00013940) чотири кілограми, а щит (00013941) - шість кілограм. Поліпшити показники броні можна за допомогою верстата, використовуючи при цьому драконячу кістка або луску - все залежить від виду броні.

Опис доповнення

Коди на "Скайрим": на драконівське зброю і броню
На початку травня 2012 року вийшло доповнення, яке носить назву "Сторожа Світанку". Далі сюжет закручується настільки непередбачуване, що в підсумку доведеться побувати в місці під назвою Каирн Душ - там зберігаються душі для каменів душ, що використовуються для зачарования предметів. В цьому темному місці належить здолати трьох вартою, у яких в арсеналі зброю з драконячої кістки. Якщо рівень персонажа досить високий, то його можна дістати з поваленого супротивника. В іншому випадку можна скористатися навиком "Ковальська справа", прокачаним до кінця. Щоб отримати кинджал з драконячої кістки, потрібен код XX014fcb, для меча - XX014fce, код для кістяного бойової сокири - XX014fcf, одноручна булава з'явиться в інвентарі після введення команди XX014fcd. Серед двуручников можна придбати дворучний меч, сокиру, бойовий молот і цибулю. Коди в аналогічному порядку: XX014fcc, XX014fc3 XX014fd0 XX0176f1. На початку кожного коду є два символи "ХХ", які необхідно замінити на порядковий номер, під яким знаходиться додаток. Зробити це можна в лаунчер - він вказує, в якому порядку завантажена модифікація. Якщо порівнювати по втратам з зброєю з оригінальної гри, то воно абсолютно ідентично даэдрическому спорядження, навіть якщо його поліпшити на точильному камені.

Використання консолі

Отже, для використання кодів необхідно наявність консолі розробників, яку можна викликати кнопкою "~". Після цього вводиться інформація: player.additem (найменування коду без дужок) "кількість без лапок". Наприклад: player.additem 000123 1. Завдяки введенню кодів на драконівське зброю в "Скайрим" можна забезпечити персонажа кращими клинками, не витрачаючи час на поліпшення ковальської майстерності.

Популярі новини
Загрузка...