Як підключити руль до Xbox 360: поради

240 0 Новини високих технологій

На домашньої консолі від Microsoft під назвою Xbox 360 величезна кількість гоночних ігор. В них можна грати не тільки за допомогою стандартного геймпада, але і через підключений кермо. Це додає геймплею реалізму. У даній статті ви дізнаєтеся, як підключити руль до Xbox 360 правильним способом.

Як підключити руль до Xbox 360: поради

Який кермо потрібно?

Спочатку визначимося, яке обладнання потрібно для підключення до консолі. При виборі комплекту з кермом необхідно обов'язково ознайомитися з технічним описом пристрою. Без цього ви не зможете підібрати правильну модель. В першу чергу, нас цікавить сумісність з даної консоллю. Перший варіант - це фірмовий контролер від Microsoft. У всієї продукції даної компанії повна сумісність з консоллю Xbox 360. Підключити кермо можна підключенням до приставки і установкою драйвера. Також з "Иксбоксом" сумісні багато рулі від виробників Thrustmaster, HORI, Genius, Topawy і подібних. Єдине, з чим не вийде налаштувати з'єднання - це фірмові рулі від інших консолей, наприклад, від PS4.


Як підключити руль до Xbox 360: поради

Інструкція до підключення

Щоб приставка визначила підключений девайс, вам необхідно скачати драйвер. Зробити це можна через саму консоль за допомогою сервісу Xbox Live, а також завантажити необхідні файли на внутрішню пам'ять допомогою зовнішнього накопичувача (флешки, жорсткого диска). Після цього здійснюється підключення зовнішнього пристрою до порту консолі. В основному всі керма підключаються через USB-кабель або за допомогою Bluetooth, якщо мова йде про бездротової конфігурації. Після правильного підключення приставка повинна розпізнати кермо і повідомити про це користувача. Тепер ви знаєте, як підключити руль до Xbox 360. Залишається тільки запустити улюблені гоночні ігри і перевірити працездатність. Якщо у вас, крім керма, є педалі і коробка перемикання передач, то ви отримаєте максимально цікавий і реалістичний ігровий досвід. Геймпад вам навіть не знадобиться, оскільки на передній панелі керма є всі необхідні кнопки для налаштування ігор і переміщення по меню.

Популярі новини
Загрузка...