Рекомендації і рецепти: як в "Майнкрафте" зробити покебол

111 0 Новини високих технологій

Гравців, які встигли ознайомитися з модифікацією Pixelmon, цікавить, як в "Майнкрафте" зробити покебол. Це питання першорядної важливості, адже без цього предмета зловити покемонів не вдасться, а отже, боротися з іншими користувачами не вийде. Процедура створення речей для лову кишенькових монстрів має багато пунктів. Гравцеві доведеться довго шукати ресурси, готувати основу і приступати до комбінаціям.

Види покеболов

Перед тим як в "Майнкрафте" зробити покебол, слід ознайомитися з різноманітністю видів цього предмета. Стандартний куля червоно-білого кольору є базовим, і від нього вже йдуть інші апгрейди. Кожному користувачеві по мірі лову вихованців доведеться звертати увагу на потужні моделі.
Рекомендації і рецепти: як в "Майнкрафте" зробити покебол
Наприклад, для упіймання легендарних покемонів або рідкісних варто використовувати тільки ультрабол або його аналоги. При цьому предмети поділяються на велику кількість категорій за параметрами. Одним легше зловити важких монстрів, іншими - швидких, треті лікують, а четверті сприяють набору досвіду. Якщо ви вже задалися питанням, як в "Майнкрафте" зробити покебол, то спробуйте експериментувати з видами кулі. Результат обов'язково допоможе в майбутніх мандрівках.


Перший етап створення

В першу чергу гравцям слід дізнатися, як зробити частину покебола в "Майнкрафт". Процес тривалий, і розглядати його потрібно в кілька етапів. Спочатку йде підготовка, де гравець повинен створити верстак з чотирьох комплектів дощок, піч з восьми блоків каменів і верстак з такої ж кількості залізних злитків. Після цього крафтится молот з двох палиць та п'яти сталевих злитків - і можна приступати до роботи.
Рекомендації і рецепти: як в "Майнкрафте" зробити покебол
Далі потрібно зібрати предмет під назвою Apricorn. Для базового кулі необхідно три червоного кольору, але всього існує сім видів таких дерев (з них видобувається лут). Якщо користувач впорається з видобутком цих речей, то надалі йому не доведеться питати, як зробити покебол в "Майнкрафт: Pixelmon". Робота належить механічна і йти швидко.


Покебол у всій красі

В першу чергу треба випекти три Apricorn у вогні, щоб вийшов спеціальний диск червоного кольору. Попередньо створіть кнопку з каменю. Далі слід крафт металевого диска з трьох такої ж якості злитків. Покладіть на ковадло червоний круг з молотом (лівою клавішею мишки) вдарте по ньому, поки він не стане більш опуклим.
Рекомендації і рецепти: як в "Майнкрафте" зробити покебол
Забирайте новий предмет з ковадла і проробіть ту ж саму процедуру з металевим диском. Тепер в інвентарі маємо предмети таким чином: зверху у рядку червоний предмет, викуваний з Apricorn, під ним кнопка, а знизу - сталевий круг. У клітинці навпроти з'явиться очікувана річ. Якщо ви хочете дізнатися, як у "Майнкрафте" зробити покебол іншої моделі, тоді просто дивіться комбінації Apricorn. Міняється тільки колір цього ресурсу, а самі механізми залишаються іншими. Перед використанням кулі для лову кишенькових монстрів слід пересвідчитися у його властивостях, щоб отримувати максимальну вигоду від майбутнього бійця. Запасайтеся покеболами і починайте мандрування по величезному світу з великою кількістю вихованців.