Новини високих технологій
» » Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: поради

Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча: поради

9-01-2017, 19:02
1 452
Як у "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча? Будь-який гравець, який потрапляв в безвихідне становище в грі, задавався таким питанням. Про яблуці ходили легенди ще під час виходу бета-версії. На форумах гравці ділилися своїми думками щодо способу крафта.
Проте пізніше розробники офіційно оголосили про додавання предмета в гру.

Ефект

До того як в "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча, подумайте, для чого воно вам потрібно. Оскільки на пошук ресурсів може піти чимало часу. Яблуко дає короткочасний ефект, від якого немає толку в звичайний час. По-перше, воно додає чотири додаткові одиниці здоров'я. Вони відновлюються, незалежно від зовнішніх факторів кожні півхвилини. Також підвищено захист від вогню. Всі ці бонуси вкрай необхідні в складних ситуаціях. Наприклад, при падінні в лаву або вогонь. Або якщо вас оточила юрба небезпечних мобів. Але екстремальні ситуації досить складно передбачити. Тому на всяк випадок завжди тримайте яблуко під рукою.


Багато гравців обов'язково беруть предмет з собою під час подорожі в Нижній світ. Пов'язано це з великою небезпекою, яка там чекає. А також з великою кількістю вогню і лави в локаціях. Ефективно в боротьбі з ифритами, чий дроп необхідний для столу зачарований.

Як знайти яблуко

Багато гравці починають з пошуку золотих злитків. Але як в "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча без, власне, самого яблука? А пошук цього блоку набагато складніше, ніж може здатися. Яблуко можна добути тільки з дубового листя дерева. Дуб можна визначити по темно-коричневого кольору деревини. Блоки листя досить швидко руйнуються навіть з допомогою руки. Але шанс на випадання яблука вкрай низький. Тому краще використовувати ножиці. Вони крафтятся з трьох залізних злитків. Звичайним ударом ножиць блок листя знищується за частку секунди.


Як зробити золоте яблуко Нотча в "Майнкрафте"

Після видобутку яблука необхідно зайнятися пошуком золота. Воно трапляється частіше, ніж алмази, але рідше, ніж залізо. При цьому здобути золоту руду можна за допомогою кирки з дерева. Найбільше золота в печерах. Як правило, на середніх рівнях. Після його видобутку руду потрібно переплавити на печі. В якості горючого матеріалу можна використовувати вугілля або дерево. Всього вам знадобиться вісім злитків. Крафтится предмет на верстаті.
Яблуко кладеться в середину і оточується злитками. Тепер, коли ви знаєте, як в "Майнкрафте" зробити яблуко Нотча, ви можете сміливо відправлятися в Нижній світ.
Цікаво по темі
Статуї в "Майнкрафте": гайд по створенню
Статуї в "Майнкрафте": гайд по створенню
Статуї в грі "Майнкрафт" грають роль виключно прикрас міст або власного майна гравців. Користувачі намагаються зводити їх не тільки на честь
Що знаходять діти "Майнкрафте"
Що знаходять діти "Майнкрафте"
Жодна гра не змогла завоювати таку популярність у дітей, як "Майнкрафт". Маленькі хлопці готові годинами сидіти в цій всесвіту і не відриватися від
Інструкція: "Майнкрафте" пофарбувати броню?
Інструкція: "Майнкрафте" пофарбувати броню?
У даній статті ми розповімо про те, як надати вашому персонажу в "Майнкрафте" особливий відтінок.
Escape The Ghost Town 2: проходження рівнів 1-6
Escape The Ghost Town 2: проходження рівнів 1-6
Escape The Ghost Town 2 проходження якої ми сьогодні розглядаємо, не сильно відрізняється від своєї попередниці. Вам належить подолати десять не
Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: інструкція
Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: інструкція
Що можна зробити в "Майнкрафте" без модів: докладний опис створення порталів, міст, накопичення ресурсів.
Де взяти ресурси в грі "Варфрейм". Галій та способи його видобутку
Де взяти ресурси в грі "Варфрейм". Галій та способи його видобутку
Багато геймери, які вирішили відкрити для себе всесвіт гри Warframe, стикаються з браком ресурсів, необхідних для створення нових видів зброї або