Як швидко прибрати воду в "Майнкрафте"?

16 0 Новини високих технологій

Вода є найціннішим ресурсом не тільки в реальному житті, але і в комп'ютерній грі Minecraft. Даний ресурс застосовується в багатьох рецептах, при будівництві, розвитку сільського господарства і банальне харчуванні самого персонажа. Ви можете як прибрати воду в "Майнкрафте", так і перетворити її в нескінченний джерело вологи. Розглянемо обидва варіанти.

Як швидко прибрати воду в "Майнкрафте"?

Невеликі водойми

Існує лайфхак, що дозволяє швидко позбутися від невеликих ставків - це спеціальна губка. Якщо поставити її в центрі ставка, то найближчі блоки води почнуть всмоктуватися в неї. Це працює для невеликого радіусу - 4 блоку з кожної сторони і по діагоналях. В сумі це дозволяє позбутися від порівняно невеликої ділянки водойми.


Другий варіант - розлити лаву. Але для початку його доведеться зібрати в глибоких печерах, що теж підійде не всім. Плюсом способу є те, що при загорянні ви можете швидко загасити себе у воді, що залишилася!

Забудова

Прибрати воду в "Майнкрафте" можна і за допомогою тривалої забудови земляними або кам'яними блоками. Це повільно і утомливо, але за відсутністю інших варіантів або матеріалів може стати в нагоді. Найкраще забудовувати поверхню води тоді, коли ви плануєте будь-яке будівництво на цьому місці в подальшому. Також великі площі можна осушити і лавою. Але пам'ятайте, що вам знадобиться багато ресурсів, а також після осушення залишиться величезна яма. Тепер виділимо основний спосіб, яким можна швидко прибрати воду в "Майнкрафте".
Як швидко прибрати воду в "Майнкрафте"?

Найефективніший метод

Якщо проаналізувати кожен варіант, то можна зупинитися на одному найшвидшому. Їм є спосіб з губками. У нього є кілька незаперечних переваг:
  • Просто виготовити.
  • Легко розставити по площі.
  • Втягує відразу багато блоків.
  • Неможливо загорітися.
  • Можна використовувати повторно після сушіння.
  • Не можна втратити (тільки в бою або при загибелі в лаві).
  • Як отримати нескінченну воду?

    Тепер розглянемо зворотний варіант, коли потрібно отримати нескінченний запас будь-якої рідини, в тому числі і води. Для цього потрібно спочатку вибрати невелику яму з 4 комірок (2 на 2 блоку). Тепер беремо відро з водою і наливаємо в один з кутів, а потім точно так само наливаємо у кут, розташований по діагоналі від першого. Після повного заповнення всіх комірок ви зможете регулярно брати з водойми воду, але вона ніколи не закінчиться. Якщо при заповненні залишилися скошені кути, то повторіть процедуру і додайте ще рідини. Є одне обмеження - цей спосіб працює з усіма рідинами, крім лави.